320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Siin võiks öelda, et Mitt tegi käes oleval nädalal alles esimsed treeningud peale vigastust ja ilmselt polnud tema vorm veel nädala lõpus toimunud treeningutel see, mis oleks olnud vajalik tõestamaks tema mängu kõlbuliku olukorda. Leetma kohta ei oska ma midagi öelda. Küll aga Andrusel on kena ja vinge uus soeng
    "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

    http://runplus.wordpress.com

    "Fitness is a battle, welcome to the front line"

    Kommentaar


      Ei tea kas Kalju suudab 1000 inimest ka kohale meelitada?
      LFC

      Kommentaar


        Algselt postitas -Raul- Vaata postitust

        No ei saa kohe aru, miks need saarlased seal kadakate vahel nii uimased on...
        Kui Kurega ülemineku mängu mängisime, olid tribüünil ainult Kalju fännid. Saarlastel on meeletu potensiaal publiku toomiseks staadionile. Neil pole seal ühtegi kõrgemal tasemel mängivat pallimängu satsi peale vutimeeskonna. Ehk toob Kalju külaskäik uue publikurekordi lähiajal.
        isegi mina kes ma seal mängul ei olnud nägin piltidelt kure fänne.ma ei tea kas sa lihtsalt olid üle joonud, et silm ei seletanud või tõesti olid kaljusse nii süvenenud, et ümbrusse ei vaadanud.
        FC Flora

        Kommentaar


          No Kure fänne oli seal ikka näpuotsaga...

          Kommentaar


            Algselt postitas suvakas555 Vaata postitust
            Ei tea kas Kalju suudab 1000 inimest ka kohale meelitada?
            Suudab. 23 mai. Üks väike projekt siin on aga eks ole näha
            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
              isegi mina kes ma seal mängul ei olnud nägin piltidelt kure fänne.ma ei tea kas sa lihtsalt olid üle joonud, et silm ei seletanud või tõesti olid kaljusse nii süvenenud, et ümbrusse ei vaadanud.
              Hmmm, kus ma siis olin? Sa näed neid piltidelt kuid mina otse neid ei näe.. Arvutist ja kohapeal nähtust nägin natuke sõbralike Levadia- poole hoidjaid ja tuttavaid, kordades neid rohkem Kalju poolelt ja peale enda vähemalt 1te Flora fänni + ühte naiskonda kuuluvat pallivõlurit. Aga publikut oli sellegi poolest sel kevadisel laupäeval toredalt palju
              "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

              http://runplus.wordpress.com

              "Fitness is a battle, welcome to the front line"

              Kommentaar


                Algselt postitas -Raul- Vaata postitust

                No ei saa kohe aru, miks need saarlased seal kadakate vahel nii uimased on...
                Kui Kurega ülemineku mängu mängisime, olid tribüünil ainult Kalju fännid. Saarlastel on meeletu potentsiaal publiku toomiseks staadionile. Neil pole seal ühtegi kõrgemal tasemel mängivat pallimängu satsi peale vutimeeskonna. Ehk toob Kalju külaskäik uue publikurekordi lähiajal.
                Vutimeeskond mängib teistest erineval aastaajal aga kui sa juba võrdlema hakkasid siis lisaks juurde, et Saaremaal on võrkpall ja korvpall kõvasti populaarsemad. Samuti ei kannata linnastaadioni vaatamistingimused eriti kriitikat.

                Aga selles osas olen kindlasti nõus, et rohkem tööd võiks teha publiku staadionile meelitamisega. 8-9 aastat tagasi kui Neemelo ja co veel Kures olid, käisin peaagu pea igat kodumängu vaatamas. Missiis, et ühtegi saarlast polnud. Nüüd jõuan mängudele üha harvemini ning pigem eelistan Sörve JK mänge. Lihtsalt kurb on vaadata kuidas 10 aastaga pole midagi muutunud - sitt staadion ilma publikuta. Muutunud on ainult see, et meeskond koosneb nüüd saarlastest.

                Aga lootus sureb viimasena ning võib-olla viimase aja head tulemused toovad suveks publiku tribüünidele.

                sry, läks veits OT nüüd.
                Algselt postitas aanvaller
                raamatud on pededele!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wuppi Vaata postitust
                  Hmmm, kus ma siis olin? Sa näed neid piltidelt kuid mina otse neid ei näe.. Arvutist ja kohapeal nähtust nägin natuke sõbralike Levadia- poole hoidjaid ja tuttavaid, kordades neid rohkem Kalju poolelt ja peale enda vähemalt 1te Flora fänni + ühte naiskonda kuuluvat pallivõlurit. Aga publikut oli sellegi poolest sel kevadisel laupäeval toredalt palju
                  damn...
                  ma räägin üleminekumängust......Kure-Kalju
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                    damn...
                    ma räägin üleminekumängust......Kure-Kalju
                    Kohe öelnud et sellest räägid, enamus inimesi räägib siin laupäevasest mängust, mitte, sellest mis väga tk aega tagasi toimunud...
                    "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                    http://runplus.wordpress.com

                    "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                    Kommentaar


                      Ta ju tsiteeris vastates Rauli postitust, kus oli väga selgelt Kure-Kalju üleminekumängust juttu?
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Kuno, kui kaua aega läheb e-poega? Millal on lootust putka avamiseks?
                        See lõputu võrrand..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas suvakas555 Vaata postitust
                          Ei tea kas Kalju suudab 1000 inimest ka kohale meelitada?
                          1000 inimest ei ole näitaja pea asi et fänne jaguks igale mängule
                          grill ja mina käime ühte sammu .....
                          edasi grill.....

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Taux007 Vaata postitust
                            Kuno, kui kaua aega läheb e-poega? Millal on lootust putka avamiseks?
                            Dreamcomi poisid tegelevad asjaga. Ma ei oska kuupäeva öelda.
                            www.jkkalju.ee
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Mis toimub.....

                              Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!

                              Kas klubist keegi tahab ja võib selgitada?
                              I`m not scared of dying, I just dont want to

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Aix 001 Vaata postitust
                                Milline siis Kalju ideaalrivistus on?
                                Kas:
                                Savitski;
                                Pimentel, Balbinot, Hurt, Terehhov;
                                Novikov
                                Arruda, Maccari, Nunes;
                                Smirnov, Teever

                                Või Terja asemel Tšegodajev ja Pimenteli asemel Aruuda ja Leetma keskel? Oleks hea teada, millised need mehed on, kelle puudumise üle kurdetakse.

                                Tükk keskel ja Kaukvere vasakus ääres. See mängiks paremini kokku ma arvan.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X