320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kindlasti leiaksin foorumis surfates vastuse, aga kas on infot,millal Teeveri vigastuspaus lõpeb?

    Kommentaar


      Algselt postitas s2nd3r Vaata postitust
      kindlasti leiaksin foorumis surfates vastuse, aga kas on infot,millal Teeveri vigastuspaus lõpeb?
      mai - sinna võib veel paar nädalat otsa panna, et vorm taastuks, jaanuari lõpus öeldi, et aprillis saab vaikselt hakata juba liigutama eks varsti siis kuuleb täpsemalt millal jne..

      Kommentaar


        Kas Kalju Pantrid Sillamäele ei sõida ? Meil päev enne ju Narvas mäng ja pole võimatu ,et vaatan ühe jutiga kaks mängu ära.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
          Kas Kalju Pantrid Sillamäele ei sõida ? Meil päev enne ju Narvas mäng ja pole võimatu ,et vaatan ühe jutiga kaks mängu ära.
          Sõidavad ikka!
          Kõigepealt siis see laupäev Narva. Kahjuks meid väga palju minemas pole Narva, kuna kohad limiteeritud ja kiiremad regajad eelistatud aga täpselt 20 meid siiski minemas. Pole just palju aga Kreenholmist tehakse Kopagakraana
          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            homme väike narva tripp
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Ma ennustan ,et Kalju võidab homme selle mängu. Narval pohmakas veel Levadia võidust ja Kalju on tõusuteel ,kuna pooled Eesti -brasiilia kogukonnast on vigased .
              FCF Forever

              Kommentaar


                Nojah... järjekordne kaotus. Narva on muidugi tugev vastane ka, aga aga aga..
                Kaua see Balbinot paraneb veel? Saaks kellegi kindlama sinna keskkaitsesse. Praegune kaitse tundub kuidagi ebakindel.

                Kommentaar


                  ma arvan kogu hooaaja.. tüüp tuli ainult raha lihtsalt teenima.

                  Sügavalt olen pettunud et jälle kaotus, ja mitte 1-0 vaid 3-0!!

                  Ma arvan et kui paneks kokku eelmise aasta Kalju versus Kalju 2009 siis eelmine teeks uuele sellist suhkamit..

                  Kommentaar


                    Kui kaua su verbaalne kõhulahtisus kestab veel?
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Ootan Kalju fännide kirjeid selle kohta, et mängul tegelikult ju midagi viga ei olnud ja asi areneb ( a la Levaadia vastu)
                      Ganvix!

                      Kommentaar


                        Nii mõttetut jalgpalli ma pole elus näinud:S:S
                        kuidas saab mängida sellise tuulega:S???
                        E Pluribus unum

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jao Vaata postitust
                          Nii mõttetut jalgpalli ma pole elus näinud:S:S
                          kuidas saab mängida sellise tuulega:S???
                          mõttetu on kiruda ilmastiku olusid, mis olid mõlemale tiimile samad.
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Komöödia Ida-Virumaal.

                            Esimene poolaeg mängis Kalju vastutuult, kus palli sai lüüa max 20m. enamus lööke äärele maandus üle äärejoone. Umbes 20. minutil oli Kaljul super võimalus, Felipe mängis juba väravavahist mööda ja Kõlul oli vaid pall lüüa tühja väravasse, aga ju siis väljak soosis koduvõistkonda.

                            Mõned minutid hiljem löödi nurgalöögist värav, hiljem lausa kornerist täitsa otse. Mõlemal väraval ülisuur roll tuulel.

                            Sellega oli pmst mäng tehtud kah. Vabandada on küll mõttetu, kuid Narval oli täna õnne, Kaljul mitte. Aga jalgpallis võidab tugevam, ju Narva oli siis parem.

                            Seis on küll nutune, kuid me ei kaota usku meeskonda. Praegu on siiski puudu eelkõige just Teeveri tüüpi mehest, kes suudab ka ise palliga miskit teha ning ei pea ründajale kõike ette-taha ära tegema.

                            Nüüd tuleb karikavõit võtta, liigas medal välja võidelda ning Balti liigas mitte kohe välja kukkuda, siis võib veel hooaja ilusates toonides lõpetada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Komöödia Ida-Virumaal.

                              Esimene poolaeg mängis Kalju vastutuult, kus palli sai lüüa max 20m. enamus lööke äärele maandus üle äärejoone. Umbes 20. minutil oli Kaljul super võimalus, Felipe mängis juba väravavahist mööda ja Kõlul oli vaid pall lüüa tühja väravasse, aga ju siis väljak soosis koduvõistkonda.

                              Mõned minutid hiljem löödi nurgalöögist värav, hiljem lausa kornerist täitsa otse. Mõlemal väraval ülisuur roll tuulel.

                              Sellega oli pmst mäng tehtud kah. Vabandada on küll mõttetu, kuid Narval oli täna õnne, Kaljul mitte. Aga jalgpallis võidab tugevam, ju Narva oli siis parem.

                              Seis on küll nutune, kuid me ei kaota usku meeskonda. Praegu on siiski puudu eelkõige just Teeveri tüüpi mehest, kes suudab ka ise palliga miskit teha ning ei pea ründajale kõike ette-taha ära tegema.

                              Nüüd tuleb karikavõit võtta, liigas medal välja võidelda ning Balti liigas mitte kohe välja kukkuda, siis võib veel hooaja ilusates toonides lõpetada.
                              olen sinuga nõus Mario!
                              E Pluribus unum

                              Kommentaar


                                juba mõtlete hooaja lõpule?
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X