320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Noo neid U-19mängude pileteid vedeles igal pool maas, mingit kultuuri ei näe ega ei kuule :S

    Kommentaar


      Algselt postitas Felipe Vaata postitust
      Noo neid U-19mängude pileteid vedeles igal pool maas, mingit kultuuri ei näe ega ei kuule :S
      Nuu selge, eks siis kingin mõnele sõbrannale ära
      "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

      http://runplus.wordpress.com

      "Fitness is a battle, welcome to the front line"

      Kommentaar


        Algselt postitas Wuppi Vaata postitust
        Niih minu poolt väike galerii üles laetud. Ilus päikseline päev ja täitsa nauditav mäng Kaljult. Õhtuks laen kuhugile ka 3st väravast ühe toreda pildi seeria väikse videolõiguna..


        Ahjaa mängult lahkudes leitsin teel Nõmme keskusesse paar mängupiletit, kes võtab omaks, et on mingid piletid kaodanud võiks sellest teada anda mulle, mis mängu(de)ga tegemist, siis saakb need soovi korral omanikule ära anda..
        Mäng oli tõesti ilus. Värava võimalusi jääti liiga palju kasutamata aga vähemalt 3 löödi ära ning NULLI MÄNG EHK TAGA HOITI 0.

        Head pildid. Kas kusagil on suurem hulk võimalik vaadata tänasest?

        Kommentaar


          Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
          Kena mäng oli. Kalju domineeris terve mängu.
          Lõpus mindi iluväravate löömise peale, kahjuks läks enamus latti
          see on saavutus juba domineerida vastu Paide

          Kommentaar


            Nunes ja Novikov suuper mang!!!!!

            Kommentaar


              Algselt postitas HABE Vaata postitust
              Head pildid. Kas kusagil on suurem hulk võimalik vaadata tänasest?
              Nu lisa on nüüd Kalju kodukal saada.
              "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

              http://runplus.wordpress.com

              "Fitness is a battle, welcome to the front line"

              Kommentaar


                Ja Brasiilia mängu pileti võidab Piletilevist ... - RIGGED GAME!
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Millal see meie ShopShop avatakse?

                  Kommentaar


                    Niih aega läks, kuid üht teist vaatamiseks on valmis saanud pisike klipike. Täpsemalt siis tegemist 3:0 värava eeltöö ja selle realiseerimisega. Vabandan kehva valgustuse pärast, kuna olin just objektiivi ära vahetamas.
                    "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                    http://runplus.wordpress.com

                    "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      Ja Brasiilia mängu pileti võidab Piletilevist ... - RIGGED GAME!
                      Kõik Nõmme Kalju kodumängudel toimuvad piletiloosimised toimuvad mänguinspektori jälgimise all. Tema vaatab üle loosimise, et kõik oleks korrektne, reeglina on loosijaks siis ka mängudel olev inspektor isiklikult, kuid vahepeal on tõmbajaks olnud ka keegi teine, tänanegi tõmbaja, Nõmme Kalju legendmängija tõmbas välja Piletilevi piletid, mis teha saatus on selline.

                      Samas kui inspekorid ise tõmbavad ka järjest välja Piletilevi pileteid siis pole siin märkugi mingisugusest kokkumängust v ma eitea millest.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                        tänanegi tõmbaja, Nõmme Kalju legendmängija
                        ot kuidas teda tutvustatigi?

                        ja rigged game ei ole üleliia tõsiseltvõtav rant

                        C'mon Pussylovers!
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Aitäh kõigile, kes kohal olid
                          aitäh kõigile, keda ei olnud, aitäh teilegi, oligi parem.

                          jällenägemiseni ja võitudeni, ärge palun riielge teatud asjaolul, aga medali me võtame.

                          Kommentaar


                            Ka minu poolt fännidele tänud... Ilma naljata, see oli selle aasta kõige häälekam kaasaelamine! SUPER!

                            Kolmapäeval ootab ees selle aasta ehk kõige olulisem kohtumine kus võib selguda meie pääs UEFA sarja... Ma organiseerime bussi neile kes peavad oluliseks, nädalasees Kaljut toetada ja Sillamäele kaasa sõita!

                            Andke, siis märku kes on tulemas ja sõidame koos Sillamäele!
                            www.jkkalju.ee
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                              Ka minu poolt fännidele tänud... Ilma naljata, see oli selle aasta kõige häälekam kaasaelamine! SUPER!
                              Heh, äkki aitas tuul kaasa kuna Levadia mängul tundus küll fänlus häälekam tribüünil

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                                Ka minu poolt fännidele tänud... Ilma naljata, see oli selle aasta kõige häälekam kaasaelamine! SUPER!

                                Kolmapäeval ootab ees selle aasta ehk kõige olulisem kohtumine kus võib selguda meie pääs UEFA sarja... Ma organiseerime bussi neile kes peavad oluliseks, nädalasees Kaljut toetada ja Sillamäele kaasa sõita!

                                Andke, siis märku kes on tulemas ja sõidame koos Sillamäele!
                                Mina olen Sillamäel kohal ning ei toeta meeskonda vaid UEFA karikasarja, vaid lausa põhiturniirile!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X