320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Heh, mul on hääl ikka ära veel
    Aga laupäevaks on ikka tagasi!
    Vulgar Display Of Kalju Power

    Kommentaar


      Nõmme Kalju käis Babor Spas

      Kommentaar


        Algselt postitas Felipe Vaata postitust
        Ka üks superstaar tahab oma sõna öelda laupäeva suhtes
        Nüüd on see aeg käes: He is unstoppable, he is from porto allegre he is felipe nunes

        Kommentaar


          Tõsiselt pani muigama kogu artikkel ikka.

          Kommentaar


            Vaatasin et Kalju III meeskond on kuidagi väga tagasihoidlikult uut hooaega alustanud.mehed milles on probleemi?
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Felipe selle väitega päris nõus ei olnud ja ütles:"Mind peatab ainult Mikk Haavistu!"

              proovi uuesti

              Nüüd jääb vist üle ainult küsida, kui üks mängija Saaremalt ei suuda teda peatada, siis kas terve FC Kuressaare üldse suudab seda?

              ja ükskõik kes selle kirjutisega maha sai, proovi sina ka uuesti
              Algselt postitas JT8055
              Olge aktiivsemad!

              Kommentaar


                ""Parim asi selle eelmise mängu juures oli see, et ma lõin võidukolli ja ma mängisin ta (Urmas Rajaveri) üle, niiet ära ava enda suud, kui mäng ei ole veel alanud," sõnas Kalju superstaar Felipe Nunes.

                "Me teeme Kaljus enda tööd, artiklid ja internet mind ei peata, ma küll austan Kuressaaret, kuid järgmises voorus on võit meie," lisas Nunes."

                Need 2 lõiku on ka kuidagi vasturääkivad...

                Kommentaar


                  Algselt postitas alx Vaata postitust
                  ""Parim asi selle eelmise mängu juures oli see, et ma lõin võidukolli ja ma mängisin ta (Urmas Rajaveri) üle, niiet ära ava enda suud, kui mäng ei ole veel alanud," sõnas Kalju superstaar Felipe Nunes.

                  "Me teeme Kaljus enda tööd, artiklid ja internet mind ei peata, ma küll austan Kuressaaret, kuid järgmises voorus on võit meie," lisas Nunes."

                  Need 2 lõiku on ka kuidagi vasturääkivad...
                  Oleneb kuidas asjadele vaadata, esimeses lõigus mõtles Felipe seda, et tal (Urmas Rajeveril) ei olnuks mõtet oma suud avada selles osas, et ta teda peatada suudaks, või et tema peaks ise Rajaveri takistama hakkama, nagu näha milliseks see tulemuse kujunes. Oleks ta peale mängu öelnud, et ma peatasin Felipe Nunese oleks asi teistsugune olnud.

                  Teises lõigus ta lubab Kuressaaret võita, imelikku ei ole seal midagi, sest igat mängu minnaksegi võitma mitte kaotama v viigistama ja seda siis veel vähem Kure vastu. See ei tule küll lihtne mäng, aga Kalju peab sealt kolm punkti võtma.

                  Vahest peab ikka nagu mõtlema ka mida inimene ütleb mitte kohe foorumisse tormama. See ei ole siin mingi SL Õhtuleht, kus on lugeja eest juba kõik valmis mõeldud ning mis seal kirjas seda pähe võetuna kohe ka pasundama hakatakse.

                  Kommentaar


                    Intriig, intriig
                    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Läheb löömaks ära varsti

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                        Oleneb kuidas asjadele vaadata, esimeses lõigus mõtles Felipe seda, et tal (Urmas Rajeveril) ei olnuks mõtet oma suud avada selles osas, et ta teda peatada suudaks, või et tema peaks ise Rajaveri takistama hakkama, nagu näha milliseks see tulemuse kujunes. Oleks ta peale mängu öelnud, et ma peatasin Felipe Nunese oleks asi teistsugune olnud.

                        Teises lõigus ta lubab Kuressaaret võita, imelikku ei ole seal midagi, sest igat mängu minnaksegi võitma mitte kaotama v viigistama ja seda siis veel vähem Kure vastu. See ei tule küll lihtne mäng, aga Kalju peab sealt kolm punkti võtma.

                        Vahest peab ikka nagu mõtlema ka mida inimene ütleb mitte kohe foorumisse tormama. See ei ole siin mingi SL Õhtuleht, kus on lugeja eest juba kõik valmis mõeldud ning mis seal kirjas seda pähe võetuna kohe ka pasundama hakatakse.
                        Et siis Rajaver ei lähe mängu võitma ja tal ongi algusest peale plaan Nunesel vabalt mängida lasta, sest ta niikuinii ei suuda teda peatada?
                        Algselt postitas aanvaller
                        raamatud on pededele!

                        Kommentaar


                          aga kas suudab siis ?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stauf Vaata postitust
                            Et siis Rajaver ei lähe mängu võitma ja tal ongi algusest peale plaan Nunesel vabalt mängida lasta, sest ta niikuinii ei suuda teda peatada?
                            Kas sa oled üldse lugenud mis ta ütles või paugutad niisama tühja? Kui oled lugenud mis Kure kodukal kirjas oli siis seda sa siin kirjutanud ei oleks, Rajaver ütles mis ta teeb ja ka seda et Nunes peab hoopis teda pidurdama, see oli Nunese vastus talle,

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                              Kas sa oled üldse lugenud mis ta ütles või paugutad niisama tühja? Kui oled lugenud mis Kure kodukal kirjas oli siis seda sa siin kirjutanud ei oleks, Rajaver ütles mis ta teeb ja ka seda et Nunes peab hoopis teda pidurdama, see oli Nunese vastus talle,
                              Nunes: "Me teeme Kaljus enda tööd, artiklid ja internet mind ei peata, ma küll austan Kuressaaret, kuid järgmises voorus on võit meie".

                              Rajaver: "Ei tohi lasta tal vabalt palli saada, et Nunes saaks ruumi midagi tegema hakata ning keegi peaks tal koguaeg seljas olema," alustas Rajaver, "Üldsegi, miks mina pean teda peatama? Las tema peatab mind!"

                              Rajaver ei võida kuskil kindlas kõneviisis, et just tema peatab Nunese. Ta toob välja abinõud, mis tuleb kaitsetegevuses Nunese vastu kasuks. Nunes aga väidab kindlas kõneviisis, et võit on Kalju oma. Minu arust ei ütle kumbki midagi valesti ning need on täiesti normaalsed vastused ajakirjaniku küsimustele. Aga see, et Nunese loogika järgi Rajaver ei tohi enne mängu midagi tema peatamise kohta rääkida on natuke imelik.

                              EDIT: Umbes sama, et kui eelmise hooaja alguses Getulio ütles et me tuleme meistriks aga ei tulnud. Siis nüüd Igor Prins ütleb, et Getulio ikka ei oleks pidanud sellist juttu rääkima enne hooaega jne.
                              Algselt postitas aanvaller
                              raamatud on pededele!

                              Kommentaar


                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X