320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tõsiselt pani muigama see artikkel, mees läheb liiga õhku täis juba.

    Kommentaar


      Eks jutu poolest on need Kalju brassid tõelised worldbeaterid, kuid reaalsuses, well...

      Kommentaar


        Kuradi kriitikud koos siin kõik vä Vincenti pilt iseloomsutab kõiki, kes asja nii tõsiselt võtavad Vaadake kõike natuke positiivsema ja päikselisema nurga alt ja teie elu muutub paremaks no

        Kommentaar


          Felipe selle väitega päris nõus ei olnud ja ütles:"Mind peatab ainult Mikk Haavistu!"

          Mida iganes. See vend võiks rohkem jõusaalis ja vähem sollis käia. Vähemalt suuvärki suudab taltsutada, erinevalt Felipest.

          Kommentaar


            See oli ju naljaga pooleks! Sama klubi vennad ju. Issand jumal võta kokku ennast ja ära jaura niisama.

            Kommentaar


              Saarlane on ka poolpime. Võtke vähe huumoriga! Intriige on vaja, mida te kiunute!

              Kommentaar


                Algselt postitas Silver Vaata postitust
                Saarlane on ka poolpime. Võtke vähe huumoriga! Intriige on vaja, mida te kiunute!
                Tüüpiline Kalju fännide suhtumine. Kõik, mis te teete on lahe, naljakas, äge jne aga kui teie kohta keegi midagi humoorikat kirjutab/ütleb siis on paha paha.
                Algselt postitas aanvaller
                raamatud on pededele!

                Kommentaar


                  Intriig, intriig
                  "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stauf Vaata postitust
                    kui teie kohta keegi midagi humoorikat kirjutab/ütleb siis on paha paha.

                    Sinu huumor on sama hea kui Valdo Jahilo oma

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                      Sinu huumor on sama hea kui Valdo Jahilo oma
                      Ma olen väga meelitatud aga ma ei mõelnud ennast, vaid seda FCK aritklit, mis enne Kure-Kalju mängu ilmus.
                      Algselt postitas aanvaller
                      raamatud on pededele!

                      Kommentaar


                        Kalju artikkel on jah kirjutatud rohkem solvamiseks, kui huumoriprisma läbi. Kure artikkel oli rohkem selline popularistliku suunitlusega, et mängu vastu rohkem huvi tekitada, aga Kalju ründaja võttis seda solvanguga, aga eks see arusaadav ka, mees pole eesti kultuuriga harjunud. Brasiilias antakse lihtsalt peksa, kui miski ei meeldi.

                        Minu arust on levadia ründajad ka hetke seisuga etemad, väravate poolest Neid võiks hoopis ülistada. Isegi viljandi mees rohkem kolle tagunud.

                        Kommentaar


                          Kurat lugesin ka selle artikli nüüd läbi, no ma naerma just ei hakanud, aga muigasin küll päris kobedalt... Kui keegi seda teksti nüüd puhta kullana võttis, siis võite laupäeval Hiiu Staadionile käsi väänama tulla kui tahate Pileti hind on 75.- eek, flyeriga 40.- ja pensionäridele või allameetri meestele on pilet 25.-

                          Sellega nüüd asi siis ühelpool, aga hirmus suur tahtmine on ikka 12. Mail, karikafinaalis üks enneolematu jalgpallielamus korraldada... Tribüünid võiks kindlasti roosaks teha
                          www.jkkalju.ee
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas nr24 Vaata postitust
                            Minu arust on levadia ründajad ka hetke seisuga etemad, väravate poolest Neid võiks hoopis ülistada. Isegi viljandi mees rohkem kolle tagunud.
                            Loomulikult jääb sulle arusaamatuks see , et sa räägid ründajatest , me aga poolkaitses mängivast mehest.
                            Kindlasti peab lööma ründaja rohkem väravaid, kui poolkaitse.
                            Peace

                            Kommentaar


                              kusjuures Levadia ründajad koos terve meeskonna ja treeneritega väärivad kindlasti kiitust ja seda täiesti kindlalt!
                              www.jkkalju.ee
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Okei okei... peace Oli mis oli, võtku igaüks kuidas tahab, läheb asi ajaloohõlma. Karika mängul olen ka kohal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X