320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sitt tegu oli see, et ta täna tuli sinna üldse.

    Kommentaar


      nii mõnus mäng ja nüüd karikat võitma go kalju go
      grill ja mina käime ühte sammu .....
      edasi grill.....

      Kommentaar


        Algselt postitas Felipe Vaata postitust
        Väga huvitav kohtumine igas mõttes
        pingelisus
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Felipe Vaata postitust
          Sitt tegu oli see, et ta täna tuli sinna üldse.
          Sõimust jne üldse rääkimata!
          Vulgar Display Of Kalju Power

          Kommentaar


            Algselt postitas Ray Vaata postitust
            Kohvipaki intsident oli väga sitt tegu, ainuke tilk tõrva tänases üüratus meepotis.
            Räägid ehk lähemalt?
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              Algselt postitas daywalker Vaata postitust
              Räägid ehk lähemalt?
              Kui esimene poolaeg läbi sai, suundusid mängijad tuppa ja siis see vend üritas Nunest visata kohvipakiga, aga õnneks läks mööda.

              Sai ta mingi keelu või mida?

              Kommentaar


                160 pealtvaatajat siiski, mis on ütlemata vähe

                Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                Kommentaar


                  Jumal tänatud, et kohtunik Tohver jättis 1-1 olukorras saarlasele punase andmata, muidu oleks seis väga kole olnud.

                  6 tk löödi ära, sama palju jääti supervõimalusi löömata. Heal päeval oleks 15 löönud . Nunes tegi mis tahtis, Rõskevitš on õige mees praegu ette, Maccari-Novikov keskväli on nummar ning Kaukvere kiirusesse võib ära armuda.

                  Kure enamus palluritel oli raskusi pallisurmamisega, rääkimata täpsest söödust. Kardan, et mõnel vennal võis küll päris paras pohmell olla.

                  Kesa, kui ühel heal päeval kaineks saad, siis Hiiule ära oma nägu küll näita! Uiboleht ja co olid jalgpalliliidust kah kohal, ehk ei pea sind üleüldse areenidel nägema!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mällar Vaata postitust
                    160 pealtvaatajat siiski, mis on ütlemata vähe
                    No tsirka 200 oli ikka sees lõpuks, aga jah, ilm oli kole ja mõjutas kindlasti publiku arvu

                    Aga teisipäeval saab igatahes põnev olema!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
                      Ülihea mäng oli! Rõškevitš on kunn!
                      Mida ma rääkisin enne mängu - pange Mirat tähele, 3 kolli, ülikõva !

                      Kommentaar


                        teisipäeval, siis kalju leeris selline möll!


                        Aga Flora vist pablab juba, käivad kohvi pakkidega provotseerimas Nõmmekaid See teid ei päästa, KARIKAS ON MEIE!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ray Vaata postitust
                          Kohvipaki intsident oli väga sitt tegu, ainuke tilk tõrva tänases üüratus meepotis.
                          Ainuke tilk? Ma ei tea, ma pidin kuradi pool tundi kuulama ila "Roosad rotid käige v*ttu!", "Enne ma siit ära ei lähe, kui saan mõnele pantrile pasunni anda"; "Minge perse roosad lohhid" jne. Noh, ja lisaks see kohvipaki intsident. Ma ei saa aru, miks võttis tüübi staadionilt eemaldamine üle poole tunni aega. Ja siin veel osad fännid läksid kurjaks etvspordis ilmunud kirjutise peale, kus kritiseeriti fännikultuuri. No vabandage väga, aga mul on häbi nende laste, naiste ja vanahärrade ees, kes pidi sellist peatumatut sõimu kuulama. Ma saan aru, et purjus peaga inimesed on ülemeelikud ja nii, aga sellised inimesed, kelle eesmärk pole mängu vaatamine vaid räuskamine peaks kiiresti väljaku kõrvalt eemaldama.

                          Aga jah, Rõskevitš oli jumalik!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Jumal tänatud, et kohtunik Tohver jättis 1-1 olukorras saarlasele punase andmata, muidu oleks seis väga kole olnud.

                            6 tk löödi ära, sama palju jääti supervõimalusi löömata. Heal päeval oleks 15 löönud . Nunes tegi mis tahtis, Rõskevitš on õige mees praegu ette, Maccari-Novikov keskväli on nummar ning Kaukvere kiirusesse võib ära armuda.

                            Kure enamus palluritel oli raskusi pallisurmamisega, rääkimata täpsest söödust. Kardan, et mõnel vennal võis küll päris paras pohmell olla.

                            Kesa, kui ühel heal päeval kaineks saad, siis Hiiule ära oma nägu küll näita! Uiboleht ja co olid jalgpalliliidust kah kohal, ehk ei pea sind üleüldse areenidel nägema!
                            Rõskevits ju Ajaxis ja ka Levadias esimene aasta oli Striker, kuid hiljem üritati temast poolik teha, kuid see ei sobinud. Ta on lihtsalt liialt laisk poolkaitsja jaoks.

                            Kommentaar


                              Kommentaar




                                "Mängupildiga võib väga rahule jääda. Näitasime Tallinnas veidi paremat mängu kui nädal tagasi Paides," tõdes Mets, kelle sõnul andis tänane hea esitlus meeskonnale ka enesekindlust ning positiivse fooni järgmiseks mänguks kodustaadionil Nõmme Kalju vastu. "Kaljul on teisipäeval ees ka karikavõistluste finaal ning tunnen, et võime kodustaadionil neid üllatada," lisas Mets. "Loodame, et mängule tuleb kaasa elama ka palju publikut, nagu
                                Levadia mängu vastu, kus pealtvaatajaid oli üle 400."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X