320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kutsuge ilma bikiinideta Anu Saagim torti lõikama ja staadion jookseb rahvast täis nagu nalja.
    FCF Forever

    Kommentaar


      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
      Kutsuge ilma bikiinideta Anu Saagim torti lõikama ja staadion jookseb rahvast täis nagu nalja.
      usu mind, ei jookseks

      Kommentaar


        6 tunni pärast tähistame võitu!!!

        Kommentaar


          Algselt postitas Sen Vaata postitust
          6 tunni pärast tähistame võitu!!!

          Ainult karikat hoiab peakohal Nõmme Kalju

          Kommentaar


            Päike soosib meie brasiillasi! Võit tuleb koju täna

            Kommentaar


              loodetavasti saavad kõik kaljukad õhtul seda lugu laulda
              Taken from live concert in Finland in 2002. Everyone is singing live here and not just lip syncing. And Dee is both taking part of singing and dancing with s...

              Kommentaar


                Midagi legendaarsemat ikka võiks kuulata, http://www.youtube.com/watch?v=xdCrZfTkG1c .. Kuid kahju, et Kalju täna seda kuulda ei saa.. =)))

                Kommentaar


                  Poolajaks 0-0. Loodame, et teisel pool paar tükki ikka lüüakse Florale sisse.

                  Kommentaar


                    Keegi kes teab reeglitest midagi, seletage mulle seda punast. Ise olen mängus pigem flora poolt, et ei ole miski kalju fänni pettumuse avaldus siin just.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas käbi Vaata postitust
                      Keegi kes teab reeglitest midagi, seletage mulle seda punast. Ise olen mängus pigem flora poolt, et ei ole miski kalju fänni pettumuse avaldus siin just.
                      Korgid ees vastase jalgade suunas,eitea kas just punane aga,hoogu oli kõvasti samas sees Terjal.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas käbi Vaata postitust
                        Keegi kes teab reeglitest midagi, seletage mulle seda punast. Ise olen mängus pigem flora poolt, et ei ole miski kalju fänni pettumuse avaldus siin just.
                        mis siin seletada.. Terehhov tuli selgelt jalad ees sisse.
                        kindel punane!
                        http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
                        Klavani debüüt Meistrite liigas!

                        Kommentaar


                          Enam jalgpallis libistada ei tohi? Selgelt oli kordustest näha et korke ei olnud üleval, ma seda imestasingi, et nüüd on libistamine järsku keelatud:S

                          Kommentaar


                            Mul on hoopis teist sorti kusimus ,arvestades et koik on praegu karika meeleolus..

                            Aga mil kavatseb Kalju endale korraliku platsi, naturaalse muruga ehitada, okei Hiiu kunstil pole viga midagi, taitsa okei , aga siiski uusi tuntuid mangijaid palgatakse jne, ja tehakse reklaame tiimile aga mil stata tuleb koos ehtsa rohelise ilusa loodusliku muruga.

                            Koigil on olemas peale Kalju..
                            i don t like u u don t like me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas käbi Vaata postitust
                              Enam jalgpallis libistada ei tohi? Selgelt oli kordustest näha et korke ei olnud üleval, ma seda imestasingi, et nüüd on libistamine järsku keelatud:S
                              Algselt postitas stark Vaata postitust
                              mis siin seletada.. Terehhov tuli selgelt jalad ees sisse.
                              kindel punane!
                              Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                              Korgid ees vastase jalgade suunas,eitea kas just punane aga,hoogu oli kõvasti samas sees Terjal.

                              Jalad ees läks küll, aga puutus palli ning mulle tundus, et sai kaardi hoopis pärast seletamist, sest oli ju Karutoom see, kes läks Tohvri juurde ja kuna eelnevalt Terja oli päris närvis, siis ei imesta kui just mingisuguse lause pärast just punane kaart kerkis...
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                ära kujuta endale ette!

                                paras kaljule
                                http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
                                Klavani debüüt Meistrite liigas!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X