320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pildimaterjali ka juba leidub?

    Kommentaar


      Väga hull mäng oli, mõlemal olid omad võimalused. Väljakukohtunik oli minuarust kyll täiesti ebakompetente seda mängu vilistama, äärekohtunikud said väga hästi hakkama. Penati seeria oli kyll suht killer. Seekord läks nii, teinekord ehk läeb paremini.
      sigpic

      Kommentaar


        Okei, liigume edasi: laupäeval järgmine lahing!

        kell 17:00 Paide linnameeskond - Nõmme JK Kalju, Paide Ühisgümnaasiumi staadion (Kooli 1, Paide)

        Konarliku hooaja alguse järel end taas leidnud Nõmme Kalju on viimase kolme vooruga löönud vastaste võrku koguni 11 palli ning vähendanud vahe tabeli esiotsaga praktiliselt olematuks, sest näiteks Narva Transile jäädakse hetkel alla vaid tänu omavahelisele ebaõnnestunud mängule. Esimest hooaega meistrisarjas mängiv Paide linnameeskond ei ole aga ammu punktilisa teeninud ning kodumäng suure publikuhulga ees Nõmme Kalju vastu on paidekate jaoks kindlasti kõva stiimul võtmaks hooaja kolmandat võitu.

        Kommentaar


          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          Hämmastav kuidas tegid mõlemad satsid elementaarseid sööduvigu ja ka see kuidas suhteliselt heal murul palli üldse kohe kontrolli alla ei saadud oli ka kurb.

          Fiiling paistis super olevat.
          Näe, ma ei olegi päris ainus. Lugeda siin foorumist supermängust jms on päris naljakas. Neutraalse pealtvaatajana pean tõdema, et tegu oli ilmselgelt kõige kõrgtasemelisema algpalliga, mida ma sel aastal näinud olen. (Ja ma ikka olen kord nädalas end staadionile ajanud.) Patt, et sellise jama eest veel mingi karikas välja jagati.

          Fiiling tribkal võis muidugi super olla, jah. Fänne oli vastastribüünilt kaunis kuulata ja vaadata ning siin saavad küll kaljukad minu subjektiivsel hinnangul 1-0 võidu. Hääl oli kõvem, trumm mürtsus uhkemalt ja käteplaks oli kenasti koordineeritud.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Tänud kõigile kes kohal olid. Võimas esitus nii Kalju kui Flora fännidelt. Kuigi pidime tunnistama kaotust ei tunnne ma ennast väga halvasti Oleksid ja poleksid ei aita midagi kuigi teatud olukorrad selles mängus jäävad mõne tegelaste südametunnistusele...

            Mõlema meeskonna toetajad ja ka teiste klubide fännid peaks sellest mängust innustust saama küll, selline meeleolu on võimalik saavutada IGAS liiga mängus kui TE ISE seda tahate ja oma lemmikmeeskonda südamest toetate. See power mis tribüünidelt eile tuli ületas kohati selgelt platsil toimuva....

            Seekord ütleks Fännid VS Meeskonnad 1:0 Ühesõnaga arenguruumi on nii fännidel, kohtunikel, meeskondadel ja jalgpallijuhtidel... Jätkame oma tööd, Eesti 100 jalgpalli juubeliaasta sai ilusa karikafinaali!

            Kas Paide lähme?
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              Näe, ma ei olegi päris ainus. Lugeda siin foorumist supermängust jms on päris naljakas. Neutraalse pealtvaatajana pean tõdema, et tegu oli ilmselgelt kõige kõrgtasemelisema algpalliga, mida ma sel aastal näinud olen. (Ja ma ikka olen kord nädalas end staadionile ajanud.) Patt, et sellise jama eest veel mingi karikas välja jagati.

              Fiiling tribkal võis muidugi super olla, jah. Fänne oli vastastribüünilt kaunis kuulata ja vaadata ning siin saavad küll kaljukad minu subjektiivsel hinnangul 1-0 võidu. Hääl oli kõvem, trumm mürtsus uhkemalt ja käteplaks oli kenasti koordineeritud.
              duubeldan!
              RummaBastards!

              Kommentaar


                Põhiline on ikkagi see, et mõlema meeskonna fännid olid kohal, tegid kõvasti häält ja aitasid oma meeskondi. Aitäh ka Kaljukatele, kelle meeskond oli hea vastane ja kelle fännid andsid ainult indu juurde kõvema hääle tegemiseks
                FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kuno Vaata postitust

                  Kas Paide lähme?
                  Ootab õhtuni sellega, järsku fännklubi paneb eraldi fännibussi Paidesse!
                  "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                    Ootab õhtuni sellega, järsku fännklubi paneb eraldi fännibussi Paidesse!
                    Viimane aeg oleks hakata mõtlema jah väikesele iseseisvumisele. Teha ametlik MTÜ JK Nõmme Kalju Fännklubi, mis suudaks reaalselt ise end majandada . Koostada juhatus inimestest , kes suudavad ja tahavad asja töö kõrvalt vedada, jagada juhatuse liikmete vahel ära vastutusalad. Iga poole aasta tagant tuleks anda aru oma vastutusalas tegevuse ja rahade liikumise üle, et see oleks läbipaistev ning ei tekiks kahtlusi/kõhklusi. Viia sisse mõistlikud liikmemaksud, mis aitaks korraldada sõite. Avada MTÜ Nõmme Kalju Fännklubi arveldusarve. Tegeleda sponsorite või ühekordsete annetajate leidmisega jne jne. juhatusel tuleb loomulikult sellega arvestada, et MTÜ-ga kaasneb märkimisväärne ajakulu, tean seda omast käest. Sest kindlasti ei piisa vaid poolaasta koosolekutest, erinevate otsuste vastu võtmiseks tuleb neid tihedamini korraldada.

                    Ma ei ütle, et nüüd peaks pea ees jooksma end sodiks.... vaid oleks ehk aeg hakata mõtlema sellises suunas

                    Kommentaar


                      Algselt postitas viirus Vaata postitust
                      Viimane aeg oleks hakata mõtlema jah väikesele iseseisvumisele. Teha ametlik MTÜ JK Nõmme Kalju Fännklubi, mis suudaks reaalselt ise end majandada . Koostada juhatus inimestest , kes suudavad ja tahavad asja töö kõrvalt vedada, jagada juhatuse liikmete vahel ära vastutusalad. Iga poole aasta tagant tuleks anda aru oma vastutusalas tegevuse ja rahade liikumise üle, et see oleks läbipaistev ning ei tekiks kahtlusi/kõhklusi. Viia sisse mõistlikud liikmemaksud, mis aitaks korraldada sõite. Avada MTÜ Nõmme Kalju Fännklubi arveldusarve. Tegeleda sponsorite või ühekordsete annetajate leidmisega jne jne. juhatusel tuleb loomulikult sellega arvestada, et MTÜ-ga kaasneb märkimisväärne ajakulu, tean seda omast käest. Sest kindlasti ei piisa vaid poolaasta koosolekutest, erinevate otsuste vastu võtmiseks tuleb neid tihedamini korraldada.

                      Ma ei ütle, et nüüd peaks pea ees jooksma end sodiks.... vaid oleks ehk aeg hakata mõtlema sellises suunas
                      See kõik on juba tehtud, oleme mõnda aega ennast ise majandanud. Liikmemaksud ja värgid. Muidugi jooksvaid kulutusi on palju ja vaatame, et aasta lõpuni kuidagi ära saaks majandada.
                      Eelarvekärpeid nagu riigil, on raske muidugi teha
                      "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                        See kõik on juba tehtud, oleme mõnda aega ennast ise majandanud. Liikmemaksud ja värgid. Muidugi jooksvaid kulutusi on palju ja vaatame, et aasta lõpuni kuidagi ära saaks majandada.
                        Eelarvekärpeid nagu riigil, on raske muidugi teha
                        nagu ma äriregistrist näen, olete MTÜ ametlikuks tegemisel eitava otsuse saanud :P Mis põhjustel siis selline õnnetus juhtus ?

                        Aga rõõm kuulda, et asi areneb

                        Kommentaar


                          Kus on staarid, on ka Elu! (vabandan topeltpostituse eest)
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            jaja Kalju AMETLIK fännklubi teatab, korra isegi hakkasin mõtlema et äkist on isegi hakkama saadud asjaga, aga nooot
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Seletama ja arvustama on kõik kohe mihklid, tulge ja tehke midagi ise. Organiseerige aastaringselt, iga nädal ja vedage seda rongi. Uued ideed ja algatusvõime on alati teretulnud, ärge ädaldage siin foorumis.

                              Kõigil oma initsatiivi võimalik juba sel laupäeval üles näidata, kui Paidesse väike eluvaim sisse puhuda
                              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                                Seletama ja arvustama on kõik kohe mihklid, tulge ja tehke midagi ise. Organiseerige aastaringselt, iga nädal ja vedage seda rongi. Uued ideed ja algatusvõime on alati teretulnud, ärge ädaldage siin foorumis.

                                Kõigil oma initsatiivi võimalik juba sel laupäeval üles näidata, kui Paidesse väike eluvaim sisse puhuda
                                Ma ju ei hädaldanud, tundsin siirast huvi käekäigu üle ja kui võimalust ehk panebki oma käe asjale külge, et asja edasi viia

                                Kommentaar

                                Working...
                                X