320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kes tahab homse pundiga liituda, siis 14.30 stardime autobussijaamast

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      Täiesti uskumatu vigastustelaine on Kaljut tabanud see hooaeg, nüüd siis Novikov jalaluumurruga väljas. Aga noh mingis mõttes kindlasti jälle kasulik. Mängul kusjuures ei pannud tähelegi, et oleks mingi vigastus vaevanud.
      Järgmise spa-s käigu asemel saadate poisid hoopis maale piima jooma ja tööd tegema - saavad kondid tugevamaks

      Kommentaar


        Algselt postitas gamer Vaata postitust
        Järgmise spa-s käigu asemel saadate poisid hoopis maale piima jooma ja tööd tegema - saavad kondid tugevamaks
        Kui sa ta jalga näeks, siis sealt võib täpselt üle lugeda mitu korki sellel saapal oli mis ta jalga puudutas Jalg pidi sama suur olema kui pea... Piimaga pole siin midagi teha, see oli kõva pauk! Pole hullu, meeste mäng!
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Kalju fännid siis toetavad homme ühistransporti ning sõidavad Paide meeskonda toetama.
          Kuno, Kas sa tead kus fänniatribuutika viidi Kadriorust? (valge bussikaga)

          Kommentaar


            Algselt postitas HABE Vaata postitust
            Kalju fännid siis toetavad homme ühistransporti ning sõidavad Paide meeskonda toetama.
            Kuno, Kas sa tead kus fänniatribuutika viidi Kadriorust? (valge bussikaga)
            Arti peaks teadma, aga ma olen kindel, et Hiiul putkas... sealt peate ära võtma asjad .)
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Algselt postitas Kuno Vaata postitust
              Arti peaks teadma, aga ma olen kindel, et Hiiul putkas... sealt peate ära võtma asjad .)
              Tänud, hetkeseisuga on meid vist vaid 5 tulemas aga ootame ühinejaid veel.

              Kommentaar


                Mina olen ka homme Paides kohal.

                Kommentaar


                  Kuidas siis nii, et Nunes tegi omavärava?

                  E: Mingi kala oli EJL lehel, näitas Paidele 1:0(sama ka livescore.com) ja Nunesele omaväravat, aga nüüd muudetud ja hoopis ikkagi Kalju 1:0 Nunese kollist juhib Keegi mängult tuleb siis tahaks teada, kuidas Savitski mängis?

                  Nuneselt veel üks ja ka Kaukvere lisas ühe kolli 3:0 - nice!

                  Kommentaar


                    3-0 võit siis Kui keegi mängult tuleb, võiks rääkida kuidas väravad olid ja üldse mängupilt.

                    Kommentaar


                      Ütleme nii, et kaljul oli 2 head võimalust, millest löödi 3 kolli. Paidel mitu üks ühevastu ja isegi 2 ühevastu võimalust + latt jne. Savitski päästiski on ikka tasemel.
                      Ganvix!

                      Kommentaar


                        Esimest poolaega ma ei näinud kuna aitasin terve päeva moraalselt kodukamaral Nõmme spordikeskuse rannavutiplatsil juba Kaljule traditsioonilist rannajalgpallikarika võitu sepitseda aga nii kui koos ühe värske rannavuti karikavõitjaga koos Paide linnastaadionile teise poolaja alguseks oma jalad tõstsime, sahistas Felipe ka kohe Paide väravavõrku. Edasi oleks Paide võinud ka 5:1 juhtima minna aga Jumal ei olnud täna Paidelane ja Daniil tegi hulle paraadtõrjeid. Paidel õnne ka polnud, kaks korda tabasid latti jne. No ja nagu ikka, kui ise ei löö, lööb sulle Felipe. Kalju poolt vaadates siis 3:0 ja punktid kodus. Paide staadion ja mängukorraldus jätsid väga sümpaatse mulje. Aga kohalikud fännid jälle kaasa ei elanud, kuidagi vaikselt istusid seal. Romario ja Guits oma puberteetlike sopranitega ning koos kahe tallinna tantsutüdrukuga laulsid kohalikud üle.
                        Kohtunikebrigaad saab täna minult kõrge hinde, kes iganes need vilemehed ka olid!

                        Nii et Kaljule igati kordaläinud nädalalõpp.

                        Kommentaar


                          vähemalt pressifotograafia on meil tasemel:

                          Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!

                          Kommentaar


                            Hahahaa Hea leid

                            Kommentaar


                              Hakkame valmistuma kodumänguks
                              Külla sõidab meile Narva!
                              www.jkkalju.ee
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                                Hakkame valmistuma kodumänguks
                                Külla sõidab meile Narva!
                                Teeme publikurekordi ka?
                                "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X