320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    2 päeva koolides on mind pannud hindama õpetaja ametit, ei ole kerge lastega tegeleda päevast päeva. Vägagi tänuväärset tööd teevad meie õpetajad, kahjuks kipume vahel seda unustama.

    Teine päev Nõmme koolides näitas, et laste ja koolipere huvi Kalju tegemiste vastu on väga suur. Kindlasti leiavad paljud lapsed nüüd tee jalgpalli juurde. Täna külastasid Kaljukad Kivimäe ja Nõmme põhikooli ning Muusika keskkooli ja Laagri kooli. Homme saavad oma Kalju mängu piletid ka Nõmme Lastekodu ja Pääsküla Gümnaasiumi lapsed.

    SOS Lastekülast stardib Kalju mängule koguni terve buss lastega Läbi laupäeva hommikuse kampaania Nõmme turul ja keskuse ümbruses, peaks veel palju nõmmekaid leidma tee Kalju vs Narva mängule!
    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      aga kas sellega on arvestatud ka, kui need inimesed tahavad kõik tulla ?
      kui ilm ilus, siis võib vabalt paar tuhat inimest kokku tulla...

      Kommentaar


        No nii, Mitt on momendil oma sisemise mina otsingul. Kui kaua see kestab, teab ainult tema ise. Ärimaailmas nimetatakse seda erakorraliseks palgata puhkuseks...

        Kommentaar


          Algselt postitas Vova Vaata postitust
          aga kas sellega on arvestatud ka, kui need inimesed tahavad kõik tulla ?
          kui ilm ilus, siis võib vabalt paar tuhat inimest kokku tulla...
          Kui pealtvaatajaid pole - paha Kui palju pealtvaatajaid - paha
          Tegelikult küsimus õigustatud. Ma olen kindel, et mahume kõik laupäeval ilusti ära

          Tegelikult tahtsin esineda ka ühe kriitilisema noodiga ja seda Eesti spordimeedia pihta. Kirjutatakse ja räägitakse, et mitte miski siin ei arene ja pealtvaatajaid pole ja fännid on ka hirmsad retsid jne. Viimasel ajal on olnud kirjutavas meedias palju juttu sellest, kuidas fännid on ainult halvad ja pealtvaatajaid meie staadionitel ei olegi enam suurt järel.

          Palju te olete vastukaaluks saanud lugeda/kuulda sellest, kuidas ka midagi positiivset tehakse jalgpalli ümber eestis? Mitte palju just, kui viisakalt väljenduda.

          Viimati kirjutas ajakirjanik Timo Tarve arvamusloo, kus tõi välja kõik negatiivse, mis tema arvates on juhtunud, vastukaaluks aga midagi positiivset ta pole suvatsenud kirjutada.

          Nüüd teeb Nõmme Kalju, koostöös fännidega suurejoonelise kampaania Nõmmel, kus külastab kõiki koole ja lastekodusid ja tutvustab jalgpalli ning toob inimesi staadionile ja trennidesse aga see mida pole, see on uudislugu sellest! Isegi väikest nuppu ei raatsitud kuskile serva panna positiivse uudisega!

          Need ajakirjanikud, kes kirjutavad neid alavaid lugusid, kuidas kõik on p***es, need ongi ise selles süüdi, et inimesed ei käi staadionidel ja üldine huvi jääb alla mõnedele teistele spordialadele. Kujutage ette, kui ajalehtedes ja televisioonis ilmuksid vahelduseks kuu aega järjest ainult positiivsed uudised, kas see ei aitaks kaasa jalgpallile!? Vastan ise, aitaks ja kuidas veel.

          Ma ei taha öelda, et kitsaskohtasid ei peaks välja tooma aga vahelduseks oleks natuke teise tooniga artikkel ka vajalik. Flora fännide staadioni koristus pälvis ka vaid pisikese lõigu. Oleks seda suurelt näidatud spordiosa lehekülgedel, siis looks see ka vahelduseks inimestele natuke teise ettekujutuse ja tooks neid staadionitele.
          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Petsinho, helista mulle! Mul on veel paar mõtet laupäevase mängu suhtes!

            Kommentaar


              Algselt postitas Vova Vaata postitust
              aga kas sellega on arvestatud ka, kui need inimesed tahavad kõik tulla ?
              kui ilm ilus, siis võib vabalt paar tuhat inimest kokku tulla...
              1) kõik inimesed ei tule nagunii
              2) eesti inimene: suure suuga aga väikese käega(loe: anna kasvõi tasuta piletid, aga ikka kuramus ei ilmu kohale)
              3) ilusa ilma puhul lähevad tallinlased linnast minema ja eriti veel laupäeval

              -kipun arvama et mingi 10% nendest lastest tuleb kohale..

              Oi, kuidas ma tahaks et ma eksiks.

              Kommentaar


                Ma arvan, et isegi kui 10% tuleb on see ka edusamm ju. Ja kui laupäev meeldis, tulevad need 10% võibaolla juba teise 10%ga.

                Rohkem positiivsust.
                Lõvi helistab põlevale ringile:
                «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

                Kommentaar


                  Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                  No nii, Mitt on momendil oma sisemise mina otsingul. Kui kaua see kestab, teab ainult tema ise. Ärimaailmas nimetatakse seda erakorraliseks palgata puhkuseks...
                  TÄNUD Raul. Sain jälle ühe versiooni jälle juurde....
                  www.jkkalju.ee

                  Kommentaar


                    See ongi ainuke õige versioon tänaseks!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                      Kui pealtvaatajaid pole - paha Kui palju pealtvaatajaid - paha
                      Tegelikult küsimus õigustatud. Ma olen kindel, et mahume kõik laupäeval ilusti ära

                      Tegelikult tahtsin esineda ka ühe kriitilisema noodiga ja seda Eesti spordimeedia pihta. Kirjutatakse ja räägitakse, et mitte miski siin ei arene ja pealtvaatajaid pole ja fännid on ka hirmsad retsid jne. Viimasel ajal on olnud kirjutavas meedias palju juttu sellest, kuidas fännid on ainult halvad ja pealtvaatajaid meie staadionitel ei olegi enam suurt järel.

                      Palju te olete vastukaaluks saanud lugeda/kuulda sellest, kuidas ka midagi positiivset tehakse jalgpalli ümber eestis? Mitte palju just, kui viisakalt väljenduda.

                      Viimati kirjutas ajakirjanik Timo Tarve arvamusloo, kus tõi välja kõik negatiivse, mis tema arvates on juhtunud, vastukaaluks aga midagi positiivset ta pole suvatsenud kirjutada.

                      Nüüd teeb Nõmme Kalju, koostöös fännidega suurejoonelise kampaania Nõmmel, kus külastab kõiki koole ja lastekodusid ja tutvustab jalgpalli ning toob inimesi staadionile ja trennidesse aga see mida pole, see on uudislugu sellest! Isegi väikest nuppu ei raatsitud kuskile serva panna positiivse uudisega!

                      Need ajakirjanikud, kes kirjutavad neid alavaid lugusid, kuidas kõik on p***es, need ongi ise selles süüdi, et inimesed ei käi staadionidel ja üldine huvi jääb alla mõnedele teistele spordialadele. Kujutage ette, kui ajalehtedes ja televisioonis ilmuksid vahelduseks kuu aega järjest ainult positiivsed uudised, kas see ei aitaks kaasa jalgpallile!? Vastan ise, aitaks ja kuidas veel.

                      Ma ei taha öelda, et kitsaskohtasid ei peaks välja tooma aga vahelduseks oleks natuke teise tooniga artikkel ka vajalik. Flora fännide staadioni koristus pälvis ka vaid pisikese lõigu. Oleks seda suurelt näidatud spordiosa lehekülgedel, siis looks see ka vahelduseks inimestele natuke teise ettekujutuse ja tooks neid staadionitele.
                      Pets ma ei saa sinuga rohkem nõus olla, sest jagan täiesti sinu arvamist...
                      Kõik on kõvad tuututajad ja kritiseerijad, aga kui vaja teha, siis pole kedagi... Koguaeg räägin, et kui tahta aidata, siis MEEDIA on selle juures üks olulisemaid osapooli ja ei saa AINULT negatiivset uudist kirjutada, tuleb hoida tasakaalu ja rääkida ka positiivsetest asjadest.. neid on siin palju.. Flora fännid käisid koristamas, Kalju omad koolides jne jne...

                      Kui aus olla, siis ei suuda mina enam paljusi ajakirjanike ammu enam tõsiselt võtta... Väga silmakirjalik on see värk!

                      ETV JALKAPORTAAL, kas keegi seletab mis mõte sellel on? Kui oled jalka portaal ja sul on suhteliselt väike valik uudiseid ja ka need on aegunud, siis miks üldse?
                      www.jkkalju.ee
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RantZ Vaata postitust
                        Ma arvan, et isegi kui 10% tuleb on see ka edusamm ju. Ja kui laupäev meeldis, tulevad need 10% võibaolla juba teise 10%ga.

                        Rohkem positiivsust.
                        Nõus! 10% pole üldse paha tulemus... Aga see ei jää meil üheöö projektiks... Seda peab tegema regulaarselt, siis kasvab kas ee osalemis protsenti ilmselgelt!
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Petsinho jutt on küll mahukas, kuid küllaltki kõvasti faktidest mööda ja ühte kraavi kaldu.

                          Esiteks: "Viimasel ajal on olnud kirjutavas meedias palju juttu sellest, kuidas fännid on ainult halvad.."

                          Palju? Mitu lugu see siis on? Üks Timo kirjutis, mida sa ise hiljem märgid? Loetled äkki ülejäänud ka, kus pealtvaatajaid materdatakse? Palju peaks olema 5-6 lugu ikka. Tahaks neid näha. Kui sa ei suuda tuua esile rohkem negatiivseid artikleid kui too Timo oma, siis on positiivsete ("mitte just palju") ja negatiivsete arv tõenäoliselt täitsa võrdne või positiivsete poole isegi kaldu.

                          Timo teemal jätkates, siis "vastukaaluks aga midagi positiivset ta pole suvatsenud kirjutada". Miks ta peaks? Kas Kalle Muuli peaks Jürgen Ligi kriitikale vastukaaluks Jürkast midagi head nüüd kohe kirjutama? Täiesti arusaamatu. Kui sa korraks kiikaksid Karikasarja teemasse, siis seal on meesmuiste kirjutis Flora fännidest, kas temagi peaks nüüd kohe järgmine nädal midagi head kirjutama?

                          Teiseks. Nõmme Kalju puhul kirjutad, et "Isegi väikest nuppu ei raatsitud kuskile serva panna positiivse uudisega!" ja Flora puhul, et "Flora fännide staadioni koristus pälvis ka vaid pisikese lõigu." Seega: kui ei panda, on sitt. Kui kuhugi pannakse, siis on sitalt väike või sitasti pandud.

                          Kolmandaks. Kas see, et Nõmme Kalju käis koolides on uudis? Kui homme teeks seda iluuisutajad ja järgmine nädal suusahüppajad, kas siis peaks kõik need samuti lehte panema? Ehk peaks nagu veidi mõtlema, mida sa nõuad. Uudis oleks see, kui Nõmme mängul käiks kolm mängu järjest 1 000+ inimest. Kui see juhtub, siis on see lugu lehes, teen kasvõi ise, kui võimalik.

                          Neljandaks. Seotud on see eelmisega. Kas see nädal jääb siis ainsaks korraks? See pole ju kellegi kampaania, see on ühekordne mull, mis järgmine nädal juba lõhkeb. Umbes nagu Levadia narkopäev. Tore on, kuid kasu sisuliselt puudub.

                          Viiendaks. See suurejooneline fännidega tehtud kampaania ei suutnud jõuda isegi Soccerneti põhilehele. SOCCERNETI!!! Mida see ütleb? Et seal on eesotsas debiilikutest jalgpallivihkajad? Ma kahtlen. Pigem tähendab see, et neile ei kommunikeeritud seda sündmust õigesti.

                          Mida saanuks teisiti teha? Esiteks anda sellest neile (PM, ETV, Soccernet, Linnaleht, Nõmme kohalik leht jne..) varakult teada ja siis sündmuse päeval huvi üle kontrollida. Teiseks võinuks taskust fotoka välja võtta ja seal ise pilte teha. Kolmandaks, kui keegi ei tulnud, oleks sul olemas a) info ja b) pildid ning neid saanuks uuesti kõigile pakkuda ja käia välja idee näiteks pildiboksist. Võin sulle öelda, et Elu24 oleks ka hea meelega galerii teinud, kuid mida polnud – pilte, millega seda teha. Isegi sündmusest lugesin siit teemast. Sorry, kuid ma ei usu, et sporditoimetajad siin väga viitsivad tuulutada, et äkki on midagi põnevat toimumas.

                          Mõelda tuleb ja töötada selle kallal, et sa jõuaksid pildile ning sinna ka püsima jääksid. Niisama ei tule sulle midagi kätte. Ja pärast seda, kui sa käed taskus oled passinud ja jumalikku sekkumist oodanud, on kõige mõttetum lihtsalt mossitada ja hädaldada, kuidas küll jälle liiga on tehtud.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Nõmme Kalju kodukal on pea iga päev mõni uus uudis, mis toimub ja mida tehakse. Kui ajakirjanikud ise on nii mugavad (hetkel selles olukorras) siis ei saagi ilmuda mõnda positiivset lugu. Need inimesed, kes Nõmme Kalju mängijate visiite koolides korraldavad, teevad seda OMAST VABAST AJAST ILMA, ET KEEGI NEILE ISEGI AITÄHH ÜTLEKS siis ei tasu kritiseerida neid, et nemad ei jooksnud meedia väljaannete vahet, et anuda väikese loo kirjutamist. Pigem mugavaid ajakirjanike, kes imevad sulest mõtetuid artikleid kahjustamaks pigem jalgpalli mainet Eestis (orkutist otsitud info kohta kirjutatakse et jalgpallurid on joodikud, soccerneti foorumis inimeste arvamusi lugedes näidatakse ennast targana ning kirjutatakse mängu kohta arvamus). Meedial on väga suur võim aga kahju, et inimesed kes uudiseid teevad ise pole sellest aru saanud veel.

                            Kommentaar


                              Martinile:

                              Ah, et ainult üks lugu? Tuleb meelde artikkel kui väike nagin Levadia paari jokastanud fänni ja Flora fännide vahel oli? Siis oli küll aega ja tahtmist Soccerneti foorumi jutu põhjal artikkel kokku klopsida? Keegi ei tulnud seda lugu pakkuma ja ikka tehti. Aga kui midagi positiivset on, siis peab tulema kohe ise pakkuma, siis pole aega endal natuke vaeva näha?

                              Võib-olla, et Petsinho arvamus oligi liiga ühtepoole kaldu, kuid sinu arvamus on täpselt teise äärmusesse.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Algselt postitas HABE Vaata postitust
                                Need inimesed, kes Nõmme Kalju mängijate visiite koolides korraldavad, teevad seda OMAST VABAST AJAST ILMA, ET KEEGI NEILE ISEGI AITÄHH ÜTLEKS siis ei tasu kritiseerida neid, et nemad ei jooksnud meedia väljaannete vahet, et anuda väikese loo kirjutamist.
                                Seda ma küll Kunost ei usu, et ta aitäh ei öelnud.

                                Mis puutub aga jooksmisse, siis kas siitsamast foorumist pole Kaljul tegevjuht? Kolm-neli kõnet ja natuke teksti pole teab mis ülesanne.

                                Nahkpea: see oli viimasel ajal või?
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X