320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tegelt see mida kalju praegust koolides teeb on ju super. "Super vuti ajakirjanikud" võivad muidugi kirjutada nüüd et nõmme kalju meelitas lapsed staadionile ja kallju pantrid näitasid neile see peale tisse jne . Aga tegelt nüüd on vaja veel laupäev ära oodata ja vaadata palju rahvast tuli kuidas kaljul läheb tänu sellele aktsioonile . Arvan , et on palju kasu ning see meedia kära mis on et fännid on nii halvad jne. Mina arvan et natuke tulebki ka fännide poolt vastas võistkonda töödelda see ei tohi olla lihtsalt ropp ja idiootne, Aga kui öelda , et vastaste ründaja on puujalg ja väravaht pudrunäpp siis on asi korras, ega välismaal ei ütle ju reali fännid barca mängijatele, kes neil puuri täis taovad kui head nad on ikka üritavad kuidagi solvata vms.

    Kommentaar


      ma arvan et kui nüüd homme on märkimisväärselt palju lapsi ja rahvast staadionil siis võiks meedia küll esile tuua selle higi ja töö mis kalju on selle ette teinud!

      Kommentaar


        muuseas, veel ei ole ju hilja - kutsuge ajakirjanikud publikurekordit kaema. kui ei tule, siis on(rekord ma mõtlen) ... noh ... sitt päev.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Asi pole üldse publiku rekordis vaid kodaniku algatuses mis väärib tähelepanu. Kui tuleb publiku rekord, siis see on ainult boonuseks

          Kiitus Pantritele!
          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            /*! elementor - v3.21.0 - 18-04-2024 */ .elementor-column .elementor-spacer-inner{height:var(--spacer-size)}.e-con{--container-widget-width:100%}.e-con-inner>.elementor-widget-spacer,.e-con>.elementor-widget-spacer{width:var(--container-widget-width,var(--spacer-size));--align-self:var(--container-widget-align-self,initial);--flex-shrink:0}.e-con-inner>.elementor-widget-spacer>.elementor-widget-container,.e-con>.elementor-widget-spacer>.elementor-widget-container{height:100%;width:100%}.e-con-inner>.elementor-widget-spacer>.elementor-widget-container>.elementor-spacer,.e-con>.elementor-widget-spacer>.elementor-widget-container>.elementor-spacer{height:100%}.e-con-inner>.elementor-widget-spacer>.elementor-widget-container>.elementor-spacer>.elementor-spacer-inner,.e-con>.elementor-widget-spacer>.elementor-widget-container>.elementor-spacer>.elementor-spacer-inner{height:var(--container-widget-height,var(--spacer-size))}.e-con-inner>.elementor-widget-spacer.elementor-widget-empty,.e-con>.elementor-widget-spacer.elementor-widget-empty{position:relative;min-height:22px;min-width:22px}.e-con-inner>.elementor-widget-spacer.elementor-widget-empty .elementor-widget-empty-icon,.e-con>.elementor-widget-spacer.elementor-widget-empty .elementor-widget-empty-icon{position:absolute;top:0;bottom:0;left:0;right:0;margin:auto;padding:0;width:22px;height:22px} /*! elementor - v3.21.0 - 18-04-2024 */ .elementor-heading-title{padding:0;margin:0;line-height:1}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title[class*=elementor-size-]>a{color:inherit;font-size:inherit;line-height:inherit}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-small{font-size:15px}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-medium{font-size:19px}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-large{font-size:29px}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-xl{font-size:39px}.elementor-widget-heading .elementor-heading-title.elementor-size-xxl{font-size:59px}KARIKA 1/2 FINAAL 08.05! LOE EDASI /*! elementor - v3.21.0 - 18-04-2024 */ .elementor-widget-image{text-align:center}.elementor-widget-image a{display:inline-block}.elementor-widget-image a img[src$=".svg"]{width:48px}.elementor-widget-image img{vertical-align:middle;display:inline-block} UUDISED VAATA KÕIKI SPONSORID JÄRGMISED MÄNGUD ÜRITUSED VAATA KÕIKI KALJU TV VAATA KÕIKI Something went wrong. It seems like the playlist you selected does not have any videos GALERII VAATA KÕIKI REKLAAM VARSTI AVAME! FÄNNID https://www.youtube.com/watch?v=9vG-tjMjV4g LIITU FÄNNIDEGA PREMIUM LIIGA SPONSORID PEASPONSOR SÄRGISPONSOR KULDSPONSOR HÕBESPONSOR /*! elementor - v3.21.0 - 18-04-2024 */ .elementor-widget-divider{--divider-border-style:none;--divider-border-width:1px;--divider-color:#0c0d0e;--divider-icon-size:20px;--divider-element-spacing:10px;--divider-pattern-height:24px;--divider-pattern-size:20px;--divider-pattern-url:none;--divider-pattern-repeat:repeat-x}.elementor-widget-divider .elementor-divider{display:flex}.elementor-widget-divider .elementor-divider__text{font-size:15px;line-height:1;max-width:95%}.elementor-widget-divider .elementor-divider__element{margin:0 var(--divider-element-spacing);flex-shrink:0}.elementor-widget-divider .elementor-icon{font-size:var(--divider-icon-size)}.elementor-widget-divider .elementor-divider-separator{display:flex;margin:0;direction:ltr}.elementor-widget-divider--view-line_icon .elementor-divider-separator,.elementor-widget-divider--view-line_text .elementor-divider-separator{align-items:center}.elementor-widget-divider--view-line_icon .elementor-divider-separator:after,.elementor-widget-divider--view-line_icon .elementor-divider-separator:before,.elementor-widget-divider--view-line_text .elementor-divider-separator:after,.elementor-widget-divider--view-line_text .elementor-divider-separator:before{display:block;content:"";border-block-end:0;flex-grow:1;border-block-start:var(--divider-border-width) var(--divider-border-style) var(--divider-color)}.elementor-widget-divider--element-align-left .elementor-divider .elementor-divider-separator>.elementor-divider__svg:first-of-type{flex-grow:0;flex-shrink:100}.elementor-widget-divider--element-align-left .elementor-divider-separator:before{content:none}.elementor-widget-divider--element-align-left .elementor-divider__element{margin-left:0}.elementor-widget-divider--element-align-right .elementor-divider .elementor-divider-separator>.elementor-divider__svg:last-of-type{flex-grow:0;flex-shrink:100}.elementor-widget-divider--element-align-right .elementor-divider-separator:after{content:none}.elementor-widget-divider--element-align-right .elementor-divider__element{margin-right:0}.elementor-widget-divider--element-align-start .elementor-divider .elementor-divider-separator>.elementor-divider__svg:first-of-type{flex-grow:0;flex-shrink:100}.elementor-widget-divider--element-align-start .elementor-divider-separator:before{content:none}.elementor-widget-divider--element-align-start .elementor-divider__element{margin-inline-start:0}.elementor-widget-divider--element-align-end .elementor-divider .elementor-divider-separator>.elementor-divider__svg:last-of-type{flex-grow:0;flex-shrink:100}.elementor-widget-divider--element-align-end .elementor-divider-separator:after{content:none}.elementor-widget-divider--element-align-end .elementor-divider__element{margin-inline-end:0}.elementor-widget-divider:not(.elementor-widget-divider--view-line_text):not(.elementor-widget-divider--view-line_icon) .elementor-divider-separator{border-block-start:var(--divider-border-width) var(--divider-border-style) var(--divider-color)}.elementor-widget-divider--separator-type-pattern{--divider-border-style:none}.elementor-widget-divider--separator-type-pattern.elementor-widget-divider--view-line .elementor-divider-separator,.elementor-widget-divider--separator-type-pattern:not(.elementor-widget-divider--view-line) .elementor-divider-separator:after,.elementor-widget-divider--separator-type-pattern:not(.elementor-widget-divider--view-line) .elementor-divider-separator:before,.elementor-widget-divider--separator-type-pattern:not([class*=elementor-widget-divider--view]) .elementor-divider-separator{width:100%;min-height:var(--divider-pattern-height);-webkit-mask-size:var(--divider-pattern-size) 100%;mask-size:var(--divider-pattern-size) 100%;-webkit-mask-repeat:var(--divider-pattern-repeat);mask-repeat:var(--divider-pattern-repeat);background-color:var(--divider-color);-webkit-mask-image:var(--divider-pattern-url);mask-image:var(--divider-pattern-url)}.elementor-widget-divider--no-spacing{--divider-pattern-size:auto}.elementor-widget-divider--bg-round{--divider-pattern-repeat:round}.rtl .elementor-widget-divider .elementor-divider__text{direction:rtl}.e-con-inner>.elementor-widget-divider,.e-con>.elementor-widget-divider{width:var(--container-widget-width,100%);--flex-grow:var(--container-widget-flex-grow)} JÄTKUSUUTLIKKUSE SPONSOR KOGUKONNA PARTNER TOETAJA MEEDIAPARTNER PARTNER HEATEGEVUS LIITU UUDISKIRJAGA

            Kommentaar


              Ma ei mõista teid.. te jagate rämedalt pileteid ja mis siis teete kui rahvast tuleb kuskil 2000? Keegi ei mahu sinna eales ära ju ja siis on miinus 70% rahvast järgmine kord, sest ruumi staadionil ei ole. Või olen ma millestki valesti arusaanud?

              Kommentaar


                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                Ma ei mõista teid.. te jagate rämedalt pileteid ja mis siis teete kui rahvast tuleb kuskil 2000? Keegi ei mahu sinna eales ära ju ja siis on miinus 70% rahvast järgmine kord, sest ruumi staadionil ei ole. Või olen ma millestki valesti arusaanud?
                Oled valesti aru saanud. Avatakse väravatagused alad ja kui vaja saab sinna mahutatud ka 3000 inimest. Mu vanaema ka ei pabista ja hala niipalju kui siin soccernetis teatud inimesed IGA asja peale, kas siis poolt või vastu, soe või külm, must või valge... ALATI ON HALA!

                Tehke oma eluga midagi kallid jalgpallisõbrad!

                Kommentaar


                  Algselt postitas erxu Vaata postitust
                  Ma ei mõista teid.. te jagate rämedalt pileteid ja mis siis teete kui rahvast tuleb kuskil 2000? Keegi ei mahu sinna eales ära ju ja siis on miinus 70% rahvast järgmine kord, sest ruumi staadionil ei ole. Või olen ma millestki valesti arusaanud?
                  Ma toetan erxut!
                  Mismõttega Kalju neid pileteid jagab ja reklaami teeb? Ilgelt rõve on staadionil olla kui üle saja inimese kohal on. Ma kaotaks ka sooja toidu ja joogi müümise ära.

                  Kampaania "Aastaks 2011 igale mängule alla saja inimese!"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sanchez Vaata postitust
                    Oled valesti aru saanud. Avatakse väravatagused alad ja kui vaja saab sinna mahutatud ka 3000 inimest. Mu vanaema ka ei pabista ja hala niipalju kui siin soccernetis teatud inimesed IGA asja peale, kas siis poolt või vastu, soe või külm, must või valge... ALATI ON HALA!

                    Tehke oma eluga midagi kallid jalgpallisõbrad!
                    Kallis sanchez, ma ei hala ja ei vingu ega midagi.. Lihtsalt ma ei teadnud, et ka väravatagused alad avatakse ja ma tunneks sügavalt kaasa siis nendele inimestele kes on tulnud lootma ilusat ilma ja vutti vaatama aga peavad kuskil trügima umbes vahele ja ruumi pole.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas erxu Vaata postitust
                      Kallis sanchez, ma ei hala ja ei vingu ega midagi.. Lihtsalt ma ei teadnud, et ka väravatagused alad avatakse ja ma tunneks sügavalt kaasa siis nendele inimestele kes on tulnud lootma ilusat ilma ja vutti vaatama aga peavad kuskil trügima umbes vahele ja ruumi pole.
                      Ma olen käinud maailmas väga paljudel suurtel mängudel ja trügimine on üks osa sellest. Ei saa sinuga kuidagi nõustuda.

                      Kommentaar


                        Aga te ju käite koolides? Tuleb ~10 aastane vutihuviline tüüp mängu vaatama ja on ~150cm pikk, kuidas ta näeb seal rahvahulgast vutti? Ta ju ei näe ja see on talle ebameeldiv kogemus, seega ta ei viitsi enam uuesti sinna tulla. Inimene ei lähe sinna, kus on ebameeldiv. Muidugi trügimine ja asjad on vutis tavaline, aga lihtsalt kui sa ei näe mitte midagi ja asi on "ülerahvastatud" siis on nõme.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas erxu Vaata postitust
                          Aga te ju käite koolides? Tuleb ~10 aastane vutihuviline tüüp mängu vaatama ja on ~150cm pikk, kuidas ta näeb seal rahvahulgast vutti? Ta ju ei näe ja see on talle ebameeldiv kogemus, seega ta ei viitsi enam uuesti sinna tulla. Inimene ei lähe sinna, kus on ebameeldiv. Muidugi trügimine ja asjad on vutis tavaline, aga lihtsalt kui sa ei näe mitte midagi ja asi on "ülerahvastatud" siis on nõme.

                          Palun ära näe kõike nii mustades toonides. Ma saan aru, et majanduslangus muserdab jne. aga elu ei ole nii paha ja usu mind kõik kes tulevad näevad ilusti jalgpalli ja naudivad seda päeva. Me soovitame varakult kohale tulla, et endale parem koht saada.

                          Eile eesti vs saksa mängul polnud ka arvestatud, et tuleb 6000 inimest. peldikud olid kinni, baare polnud, turvasi oli vähem, suht kaos oli, aga tänased lehed ei kirjutaju sellest vaid , et WAW KUI PALJU RAHVAST JA MILLINE MELU! Chill!

                          Kommentaar


                            Eilne

                            No eilne oli yle prahi-tribüüne avati järjest juurde ja juurde-kaiff fiiling oli seal olla.
                            Vingujatele kes arvavad et rahvas ei mahu statale ära-ilusti mahub estiaeks saab liikuda ju ka väravate tagusele alale kus on ruumi suht palju ja trbüünide kõrval on ka ruumi päris palju-nii et ole rahulik ja tule kohale ja naudi jalkat-mina kavatsen hoolimata oma ajutisest invaliidusest kohale minna ja sellest kinost ka pilti teha päikest kõigile
                            I`m not scared of dying, I just dont want to

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vpiigo Vaata postitust
                              No eilne oli yle prahi-tribüüne avati järjest juurde ja juurde-kaiff fiiling oli seal olla.
                              Vingujatele kes arvavad et rahvas ei mahu statale ära-ilusti mahub estiaeks saab liikuda ju ka väravate tagusele alale kus on ruumi suht palju ja trbüünide kõrval on ka ruumi päris palju-nii et ole rahulik ja tule kohale ja naudi jalkat-mina kavatsen hoolimata oma ajutisest invaliidusest kohale minna ja sellest kinost ka pilti teha päikest kõigile
                              AMEN!!!!!!!

                              Kommentaar


                                Võib-olla kui täna jõuan Tallinna bussipeale, siis kah homme kohal Nõmmel ja hiljem siis noortekoondise mängul. Aga kui keegi viitsib võiks öelda mis bussidega nõmmele saab? Ei mäleta enam kuna pole tlna elanik.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X