320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    EJL vajab puhastust, et selliseid vendi poleks... Seda juba viimased 5-10 aastat..

    Inspektoreid mõtlen

    Kommentaar


      Algselt postitas LHH2001 Vaata postitust
      No hard feelings guys. Aga netis on liikvel ka selline pilt.
      http://album.ee/node/19879487/50174873
      Keegi on toreda kommentaari ka juba lisanud nagu näha.
      LFC

      Kommentaar


        Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
        Miks kogu aeg jebimine käib...? Käib sellepärast, et see vanem nn dinosauruste põlvkond (Katsev, muud veteranid, komissarid), kes juba Nõukogude ajal juhtisid vägesid, on ajamasinas kinni jäänud ja neil on pohhui dõm skolko na stadione ljudei! Neid ei huvita publiku toomine staadionile ega jalgpalliturundus.
        Just nii.
        Tegelikult oleks tervitatav kui Meistriliiga, ehk ka Esiliiga orgunn oleks Jalkaliidust pooleraldiseisva organisatsiooni korraldada.
        Nii nagu näiteks Soomes Veikkausliiga, inglastel Premier jne. paljudes riikides.
        EJL-u korraldada oleks madalamad liigad ja koondised.

        Kommentaar


          Oleks oleks aga kahjuks need vaid plaanideks jäävadki, kui taheta inimeste abi ja soovitusi mis sa ikka ootad.
          LFC

          Kommentaar


            Mind ajab naerma muidugi see värk, vahet ju tegelikult pole kui keegi saab sellest kaifi, et paneb vähem inimeis kirja kui oli, siis andku minna Meil kutsete ja piletite kontsud alles, saadame need pidulikult jalkaliitu, las loevad üle koos selle Komisariga. Timofejev on mulle siiani sellise asjaliku inimese mulje jätnud, aga täna suutis ta küll üllatada, MALATOK!

            Mis puudutab mängu, siis Narval oli selg vastu seina, nad võtsid jõuga selle võidu ja said selle teenitult. Meil olid omad võimalused ja surusime ka, aga need kaks kergesti lastud väravat otsustasid mängu saatuse... Narva oli selleks mänguks rohkem valmis ja meie asjad ei kippunud üldse õnnestuma.

            Mariole lohutuseks, et saan su masendusest aru, aga jalgpalli jurde käivad ka kaotused ja juu me, siis veel nii head ei ole, et alati võidame. Aga töö käib ja parandame enda asju. Laupäeval lähme Sillamäele ja toome sealt need punktid samamoodi jõuga ära. Kindlasti lähme suure bussiga ja tekitame tsirka 20 kohta fännidele!

            Petsile tänud, see kooli aktsioon tasus ära, sellist saba pole tõesti Hiiul varem olnud
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Komisarid pole harjunud nii suurte numbritega Kuidas ikka kirjutada 4 kohalist numbrit??? Koolis nii suuri numbreid ei õpetatud vist. Fakt on see, et Nõmme Kalju tõi täna üle 1000 inimese staadionile (taaskord, brasiilia päev, karikafinaal). EJL-s ei muutu enne asi paremaks kui vana kaardivägi on lahkunud ning uued tegijad peale tulnud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                Petsile tänud, see kooli aktsioon tasus ära, sellist saba pole tõesti Hiiul varem olnud
                Ja uut on tulemas, see aktsioon ei jää ühekordseks. Sellist saba saame Hiiul näha veel ja veel, ma luban Ideed on juba teaos.

                Täna oli Hiiul väga palju lapsi, tulevikus tahaks teha eraldi lasteala, kus lapsed savad lustida ja mängida juba pikemalt enne mängu. Töö käib ja ma usun, et see pole maksimum, mida Hiiul näha saab
                Last edited by PETSINHO; 23.05.09, 22:22. Põhjus: .
                "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Pets ! Ma vist pean need õlled ise ära jooma ,kui ametlikud numbrid jäävad alla .. tead isegi mille
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    Tore oli täna Hiiul näha palju rõõmsameelseid lapsi. Kaks väikest tüdrukut olid teinud ka plakatid ja need ilusti ära kaunistanud ja Nõmme Kalju peale kirjutanud - seda oli väga meeldiv vaadata Loodan, et Petsi aktsioon rohkem lapsi igal kodumängul staadionile saada õnnestub Just nemad on meie jalgpalli tulevik!!!

                    Nõmme Kalju eestvedajatel suur tänu ilusa jalgpalliõhtu eest ja kohtumiseni Sillamäel
                    Citius! Altius! Fortius!

                    Kommentaar


                      Tubli Kalju! Publikuhuvi osas on saavutatud järgmine tase. Kui ikka stabiilselt ca 1000 inimest hakkab regulaarselt mängudel käima siis oleks super. Müts maha teie ees.

                      Selle publikuarvu jama kohta tahaks urmari kommetaari kuulda.
                      Algselt postitas aanvaller
                      raamatud on pededele!

                      Kommentaar


                        Kalju ! Mõelge edaspidi kindlasti ka selle peale ,et inimesed tahavad mängu vaadata istudes tribüünil aga mitte seistes platsi servas ,kust eriti midagi ei näe . See võib lõpuks selles mõttes kätte maksta ,et järgmine kord ei tulda isegi kutsega vaatama ,kui midagi näha pole. Ja ,kui inimmüür on ees siis lapsed ei näe ammugi mitte .
                        Aga nii palju ,kui ma täna jõudsin Hiiult korra läbi sõita siis oli tõesti meeldivalt palju rahvast ja täispuhutavaid vidinaid.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Publikuarv oli super, tore oli lapsi statal näha! Kaas oli täna hea! Päästis nii mitmestki olukorrast, kus Trans oleks võinud oma eduseisu suurendada. Ja kui Kärt poleks osasid laule alustanud, oleks fänlus veelgi lahjem olnud, hea töö! Mul jälle häält pole aga Sillamäeks saab korda!
                          Vulgar Display Of Kalju Power

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                            Kalju ! Mõelge edaspidi kindlasti ka selle peale ,et inimesed tahavad mängu vaadata istudes tribüünil aga mitte seistes platsi servas ,kust eriti midagi ei näe . See võib lõpuks selles mõttes kätte maksta ,et järgmine kord ei tulda isegi kutsega vaatama ,kui midagi näha pole. Ja ,kui inimmüür on ees siis lapsed ei näe ammugi mitte .
                            Aga nii palju ,kui ma täna jõudsin Hiiult korra läbi sõita siis oli tõesti meeldivalt palju rahvast ja täispuhutavaid vidinaid.
                            Osta meile tribüüd Kunn Jalkaliit seda ju ei tee, ja omavalitsus veelvähem....
                            www.jkkalju.ee
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                              Osta meile tribüüd Kunn Jalkaliit seda ju ei tee, ja omavalitsus veelvähem....
                              Mul mõned kliendid on sallide eest võlgu ,kui ma need rahad kätte saan siis annetan kindlasti mingi osa uue tribüüni ostuks
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                                Mul mõned kliendid on sallide eest võlgu ,kui ma need rahad kätte saan siis annetan kindlasti mingi osa uue tribüüni ostuks
                                Kui sellest vaid piisaks
                                www.jkkalju.ee
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X