320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    vaadake seda parem
    Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Siit koorub idee, et tuleb paber pliiats näpus JL-tu jalutada ja Kalju spordirajatise ehituse abitaotlejate nimekirja panna!!!

      Häid näiteid on palju, kus JL on aidanud ja õla alla pannud ning koostöös klubidega on asjad lahenenud nagu niuhti. Kohe meenuvad Narva Transi spordikompleksi ehitus, Nõmme Unitedi kilehall, räägitakse juba ka Operi spordikompleksi ehituse toetamisest jne jne. Mäletan, et JL hooaja avamisel teavitas Flora Siim Juks, et (tema sõnad) võtke nüüd kõikide meeskondade asjapulgad toolidest tuge, siit tuleb meeskond, kelle eelarve on 130 miljonit krooni. Normaalne ju, kui Uefa annab 110 miljonit. Kaljul pole veel korralikku rahvast mahutavat tribkat, rääkimata toolidest, seega peame veel mõne aja püsti seisma....

      Kommentaar


        Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
        Siit koorub idee, et tuleb paber pliiats näpus JL-tu jalutada ja Kalju spordirajatise ehituse abitaotlejate nimekirja panna!!!

        Häid näiteid on palju, kus JL on aidanud ja õla alla pannud ning koostöös klubidega on asjad lahenenud nagu niuhti. Kohe meenuvad Narva Transi spordikompleksi ehitus, Nõmme Unitedi kilehall, räägitakse juba ka Operi spordikompleksi ehituse toetamisest jne jne. Mäletan, et JL hooaja avamisel teavitas Flora Siim Juks, et (tema sõnad) võtke nüüd kõikide meeskondade asjapulgad toolidest tuge, siit tuleb meeskond, kelle eelarve on 130 miljonit krooni. Normaalne ju, kui Uefa annab 110 miljonit. Kaljul pole veel korralikku rahvast mahutavat tribkat, rääkimata toolidest, seega peame veel mõne aja püsti seisma....
        Kuuldavasti soovite seda praegust kodu päris enda omaks teha. Sinna praegusele lisada muruplats ning kasvõi sarnased tripkad nagu Sportlandil on siis oleks täitsa bro. Samas teinegi ilus kompleks on ju nõmmel, kuid vist ei saada nende omanikega eriti kenasti läbi kuna rahad pole laekunud teatud suunal.

        Pildid ka siis tänasest mängust - http://soccernet.ee/gallery/444/

        Kommentaar


          Algselt postitas HABE Vaata postitust
          Komisarid pole harjunud nii suurte numbritega Kuidas ikka kirjutada 4 kohalist numbrit??? Koolis nii suuri numbreid ei õpetatud vist. Fakt on see, et Nõmme Kalju tõi täna üle 1000 inimese staadionile (taaskord, brasiilia päev, karikafinaal). EJL-s ei muutu enne asi paremaks kui vana kaardivägi on lahkunud ning uued tegijad peale tulnud.
          Kui sa nii haritud oled, siis peaksid teadma, et komissar kirjutatakse just nii.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Pras, mida sa selle all mõtled, et ei saada nende omanikega eriti kenast läbi kuna rahad pole laekunud teatud suunal? Olen Unitedi Ennu kõikide jalgpalli juures oldud aastate jooksul ainult paar korda Hiiul näinud ja mingeid finantssuhteid pole meil kunagi Unitedi pundiga olnudki.

            Kommentaar


              Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
              Pras, mida sa selle all mõtled, et ei saada nende omanikega eriti kenast läbi kuna rahad pole laekunud teatud suunal? Olen Unitedi Ennu kõikide jalgpalli juures oldud aastate jooksul ainult paar korda Hiiul näinud ja mingeid finantssuhteid pole meil kunagi Unitedi pundiga olnudki.
              Ju siis olen ma kehvasti informeeritud või lausa valesti.Andestust kui eksin.

              Kommentaar


                Rohkem pilte pole kusagil üleval? Fotoalbumis või nii.

                Kommentaar


                  Nende piltide järgi küll ei ütleks, et staadion eriliselt täis oli, mida peaks ju 1600 inimese puhul olema. Mitmed inimesed peale inspektori kinnitasid numbrit 800, kusjuures pidasid seda maksimaalseks numbriks, mis võiks olla. Uskuge mind, et ei võitle keegi Kalju vastu, aga ligi 2 korda rohkem pakkuda ei ole ju ka ilus.

                  Ma arvan, et ma seda teemat rohkem ei kommenteeri, sest on ju soovitatud, et ma ei peaks teatud asju kommenteerima, aga arvasin siiski, et ehk võin midagi ikka öelda ka. Väike selgitus, kui soovite.

                  Kommentaar


                    Kalju peaks tegema oma kodukale foorumi
                    www.jkkalju.ee

                    Kommentaar


                      Publikunumbrite teema lõpetuseks tahaks öelda, et 800 ei ole kindlasti korrektne, nagu jalkaliit seda näitab. Väravas on klikkar, millega sai loendatud kõik staadionile sisenejad.

                      20 minutit enne kohtumise algust lookles piletisaba väravast kuni sõiduteeni ja selleks hetkeks oli enamus tribüüni juba täis. Sai pandud teine, nö piletikassa ka tööle, milleks pole varem kunagi vajadust olnud. Staadioni ümbrus ja lähitänavad olid autosid kõik täis pargitud.

                      Aga mis on sellest publikunumbrist palju olulisem, on see, et üritus läks inimestele korda! Peale mängu tulid minu juurde inimesed SOS Lastekülast ja tänasid mängupiletite eest ja olid rõõmsad, et neile pakuti üks tore päev. Samuti rääkisin Nõmme koolide õpetajatega, kes piletijagamise kampaaniast olid juba tuttavaks saanud ja nemadki tänasid, et lastele pakuti sellist võimalust. See näitab, et üritus läks igati korda
                      "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Kus on siis tõde lõppude lõpuks ja keda uskuma peab ? Kas publikuarv jääb nii nagu on ametlik mängustatistika või see ,mida ütlevad Kalju tegelased? Kui ametlik jääb kaheksasada siis nii ta ka jääb sellena statistikasse läheb.
                        Et üritus korda läks selles ei kahtle keegi ja kindlasti peab Kalju seda asja veelgi arendama nii kaua ,kui koolid veel suvevaheajale pole läinud ja kõik lapsed maale pole sõitnud
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stauf Vaata postitust

                          Selle publikuarvu jama kohta tahaks urmari kommetaari kuulda.
                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Nende piltide järgi küll ei ütleks, et staadion eriliselt täis oli, mida peaks ju 1600 inimese puhul olema.

                          Ma arvan, et ma seda teemat rohkem ei kommenteeri, sest on ju soovitatud, et ma ei peaks teatud asju kommenteerima.
                          Tema kommentaari pole küll mõtet oodata, tohlaku häälepikendus aint, kogu EJL-ist tuleb sellist üldist mula aint.

                          Teiseks, kui kohal olid siis said aru, et inimesi ikka oli niipalju, piltide järgi millegi otsustamine on sama mõtekas kui kellegi juttude järgi otsustamine, ehk kasutu, tuleb ise kohal olla.

                          Kolmandaks hea, et ise ka aru saab, et ta komme pole vaja

                          Kommentaar


                            Tegelikult mul tekkis kogu selle jamaga ainult üks küsimus: Miks klubi peab üldse esitama omapoolse publikuarvu numbri, kui EJL inspektor määrab selle oma suva järgi?

                            Kommentaar


                              Tegelikult peaksid klubi antud numbrid ja EJLi inspektori numbrid enamvähem kattuma. Ma arvan, et puhtalt kontrolli pärast.
                              lol

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                                Kus on siis tõde lõppude lõpuks ja keda uskuma peab ? Kas publikuarv jääb nii nagu on ametlik mängustatistika või see ,mida ütlevad Kalju tegelased? Kui ametlik jääb kaheksasada siis nii ta ka jääb sellena statistikasse läheb.
                                Et üritus korda läks selles ei kahtle keegi ja kindlasti peab Kalju seda asja veelgi arendama nii kaua ,kui koolid veel suvevaheajale pole läinud ja kõik lapsed maale pole sõitnud
                                Mul on nende inimeste pärast Piinlik kes seda asja ajavad. Minupärast pange NULL! Häbi hakkab varsti, ausalt noh!
                                www.jkkalju.ee
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X