320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma arvan, et mõned inimesed tunnevad lihtsalt rõõmu sellest, et teistele "ÄRA PANNA" Las nad siis panevad ja rõõmustavad... Mingit intriigi siit ei tule, see on selge... Mul nii paks nahk peale kasvanud, et sellised väiksed maksakad ei võta isegi põske võbisema EJL pole ka selle asja taga, samamoodi kui selle asja taga pole Mulderit ja Scullit

    Ma arvan, et see oli natukene ebaõnnestunud nipp enda lehte müüa ja intriigi saada mis omakorda veel rohkem seda sama lehte müüks..: Ja kui veel juhtuks, et Kalju ja EJL selle pärast tülli läheksid, et mõni mees provotseerib foorumis ja teine lehe veergudel ja, et see lõhkaks uudispommi... Vabandust, ma pean teid kurvastama, seda ei juhtu!

    Samamoodi ei juhtu ka seda, et meie turundusmull peaks lõhkema... Vaadake turundusmull ei saagi kunagi lõhkeda... Üks lõhkemine on ainult kulminatsioon selleks, et teine hakkaks paisuma

    Pigem ütlen ma Vaherile thanks ja "KEEP UP THE GOOD WORK", sest kindlasti tuleb nii mõnigi inimene järgmisele Kalju mängule asja uurima. Nüüd kus koolid on läbi saamas me enam nii ulatusliku piletite jagamis kampaaniat vähemalt koolides ei tee... Samas Kalju on järjepidevalt juba kaks aastat pileteid jaganud ja seda väga erinevates kohtades... Põhjus lihtne, see toimib!!! Alguses tullakse kutsetega, pärast piletiga ja nii see eluratas meil keerleb... Järjepidevust ja positiivsust kõigile!

    Kalju 1921 või, siis 1611
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Algselt postitas HABE Vaata postitust
      Sellist jama pole tükk aega meedias ilmunud.
      Alles oli suur mure ERR Spordi fänluse artikli pärast.

      Kommentaar


        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
        Alles oli suur mure ERR Spordi fänluse artikli pärast.
        Tõsi, ja veel mingi Kalju vs Flora karika intriig sinna otsa... Miks?
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Mida rohkem intriigi ja ka vastuolusid, seda suurem kõlapind ja huvitatute ring, kes kasvõi korra end kohale veab ja ehk saab ka pisiku...
          Tundmatu - ehk mida mina ka tean

          Kommentaar


            Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
            Mida rohkem intriigi ja ka vastuolusid, seda suurem kõlapind ja huvitatute ring, kes kasvõi korra end kohale veab ja ehk saab ka pisiku...
            Muidugi. Nagu oli vist ka EPLis, kus peauudiseks U-19 mängu kohta oli liputamine. Mängukäik oli väikese sidebar'ina. Vähemalt tundus nõnda olevat ajalehe netiversiooni vaadates.

            Kommentaar


              Laupäeval pidi Nõmme turul ka miskine üritus toimuma, aga sellest pole rohkem miskit räägitud. Tehti seal midagi või jäi aktsioon ära?

              Kommentaar


                jagati pileteid kostüümides vms

                Kommentaar


                  Algselt postitas 17 Vaata postitust
                  Laupäeval pidi Nõmme turul ka miskine üritus toimuma, aga sellest pole rohkem miskit räägitud. Tehti seal midagi või jäi aktsioon ära?
                  Täiesti toimus. Isegi pantrid olid ringi kepsutanud.
                  "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    tasub ju vaadatagi sellest nurgast asja, et oma kommentaaris rääkis Vaher, et oli ju ainult 800 pealtvaatajat. Iseenesest see ju juba väga hea number ja seeläbi tõmbab tähelepanu ja lugeja saab aru, et möll käib. Eriti kui vaidlus käib, et kas oli palju kõrgem või mitte. Teiste mängudega ei anna ju isegi numbrit 800 pea võrreldagi, viimasel ajal küll Sillamäe üllatanud positiivselt.

                    ei tasu unustada, et ka negatiivne reklaam on reklaam. seda näitab kasvõi seegi, et kui räägid oma jalkakaugetele sõpradele, et lääd Meistriliiga mängu vaatama, siis üpris sageli küsitakse, et kas Kalju? Kui ütled ei, siis vahel imestatakse, et kelle siis? Ühesõnaga on ses suhtes saavutatud minu meelest turunduslikust seisukohast äärmiselt tugev positisioon. Teistel klubidel on vaja väga palju tööd teha, et järgi tõmmata... Tippmeeskondadel ses suhtes lihtsam, et ilmselt saavad ka enam meediatähelepanu, mida oma huvides saaks kasutada.

                    EDIT: ja tasub müügipsühholoogiastki võtta üks näide, mis puudutab kaupluse ja kliendi vahelist konflikti, aga kehtib samuti laiemalt suhtlemises ja suhtumises. ümbritsejate, kes satuvad konfliktile peale, jaoks võidab see pool, kes jääb rahulikuks, ei ärple, ei sõima vaid seletab oma seisukohta äärmiselt rahulikult ja vaoshoitult ning kaotab see, kes läheb püha viha täis ja hakkab sõimama. lihtsalt tuli antud "vastasseisus" (mis siiski tuli mu meelest lõppeks kasuks mõlemale poolele) see näide meelde

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                      Täiesti toimus. Isegi pantrid olid ringi kepsutanud.
                      Ma olen ka unustanud küsida kuidas see läks?
                      www.jkkalju.ee
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Rahva lollitamine või jalgpalli arendamine

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                          Muidugi. Nagu oli vist ka EPLis, kus peauudiseks U-19 mängu kohta oli liputamine. Mängukäik oli väikese sidebar'ina. Vähemalt tundus nõnda olevat ajalehe netiversiooni vaadates.
                          Samas, nüüd ma saan aru, miks selline teema tehti. Kui tavaliselt kirjutatakse Liis Lassi kassidest-koertest ja nende talveriietusest, siis jalgpall on lihtsalt nii uus teema, et seda e i osata kajastada. Neile jääb arusaamatuks, kus see liha, kus see kala on. Pigem peaksid nad oma liistude juurde jääma ehk jätkaku kirjutamist Anu Saagimi vana auto uutest valuvelgedest, mitte ärgu trügigu maastikule, mida nad ei tea-tunne.
                          See lõputu võrrand..

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                            Ma olen ka unustanud küsida kuidas see läks?
                            Väga hästi oli läinud! Potesniaal on olemas ja mis kõige tähtsam, sai tuleviku tarvis palju olulist informatsiooni.

                            Ainult, et Rohelist Pantrit oli peetud Keskerakonna järjekordseks reklaamitrikiks
                            Last edited by PETSINHO; 26.05.09, 09:40. Põhjus: .
                            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                              Väga hästi oli läinud! Potesniaal on olemas ja mis kõige tähtsam, sai tuleviku tarvis palju olulist informatsiooni.

                              Ainult, et Rohelist Pantrit oli peetud Keskerakonna järjekordseks reklaamitrikiks
                              haha, seda peaks Unibetile ütlema
                              www.jkkalju.ee
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                                Raul, kõik on tore ja tore, kuid ole nüüd aus ja ütle, et teie mängul oli rohkem kui 1.5k inimesi. Kahjuks enamustele pealtvaatajatele seda ei tundunud. Samas Kalju pooldajatele see tundus sama arv kui teie ütlete. Samas ma ei eita, et teie lõbus ja väga mõnus üritus vilja kandis. Võikisid seda üritust ka teised silma taha panna ja ise seda teha, kuid samas ei taha silmi kinni panna ja ütelda,et väljaku ääres oli rohkem kui tuhat inimest.

                                Te olete tore klubi atraktiivsuse koha pealt kuid natuke palju hindate rahvast üle ja ...

                                Samas kus jäid vanaisa piigo puhutud tribüünid?
                                Järgmisena loodaks ma muruväljakut Hiiule

                                Teie kritiseerija ja samas ka toetav jalgpallihuviline
                                Märt
                                Kus ma sul neid tribyyne lubasin???
                                I`m not scared of dying, I just dont want to

                                Kommentaar

                                Working...
                                X