320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mida see nn. klikkar endast muide kujutab? Kas ta on selline asi nagu kaubanduskeskustes, et paigutatakse andur mõlemale poole uksi ja viskab displeile iga läbija puhul uue numbri ette? Või keegi füüsiliselt klõpsutab?

    Kommentaar


      Kommentaar


        No on monster....

        Kommentaar


          Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
          Väga tõhus tööriist. Kasutame üritustel ja ööklubis selliseid asju juba 10 aastat. Parim varjant kasutuseks on klikata sisse seseisvalt sisse tulevaid inimesi ja teise klikkariga välja minevaid... Sealt saab veel ühe näitaja mida, siis kontsudega, piletitega, VIP kaartidega, kutsetega jne võrrelda. Inimlik eksimus on loomulikult sees olemas, aga see on suht väike.... Klikkarit tagasi kerida ei saa, siis lähevad numbrid nulli.

          Soovitan soojalt kõikidele kes tahavad natukene täpsemat infot väravast saada... See junn maksab ebays vaid paar naela...

          Edu!
          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Kuno, aga mis siis kui tulevad nüüd targutajad välja ja ütlevad, et väravasseisja võib ise neid numbreid seal peal klõpsida nii nagu heaks arvab (järsku ka tekitades skeptikute meelest sellega 800-st 1611)?
            See lõputu võrrand..

            Kommentaar


              Algselt postitas Taux007 Vaata postitust
              Kuno, aga mis siis kui tulevad nüüd targutajad välja ja ütlevad, et väravasseisja võib ise neid numbreid seal peal klõpsida nii nagu heaks arvab (järsku ka tekitades skeptikute meelest sellega 800-st 1611)?
              Jah võib, kõike võib... aga neid numbreid võrreldakse kontsudega jne... Küsimus tekib selles, et miks keegi peaks sellise jaburusega reaalselt tegelema?

              Kui keegi arvab, et parem lahendus on umbes silmaga hindamine ja ümarguste nubrite välja pakkumine, siis palju õnne. Meie ei usu sellisesse asja. Ma olen 10 aastat korraldanud üritusi, suurim nendest on festival kus hiilge aegadel külastas meid üle 25 000 inimese kolme päeva jooksul ja ma kinnitan teile, et silmaga sellise publiku hulga ülelugemine on võimatu!

              Kui kaheksasajani lugeda, siis pannes stopperi käima kulub sul 9 minutit, see tähendab seda, et inimesed peavad tarduma 9ksaks minutiks ja mitte käima maja sees, baaris, peldikus, lapsed ei jookse ühest kohast teise, inimesed ei tule sisse ega välja ja keegi loendab neid... See on ebareaalne väide, et ma lugesin enne mängu midagi üle... See on kellegi isiklik arvamus kuid mitte tõde! Muidugi TRIKIMEES saaks sellega kenasti hakkama

              Kui sellisel moel hinnatakse ürituste publiku arvu, siis oleks tegemist läbi aegade suurima huumoriga!
              www.jkkalju.ee
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Väga hea Kuno, nüüd tuleb loota, et järgmine kodumäng tulevad Vaher ja Timofejev loendamisele appi(ostke mõned klikkarid ka juurde las käivad igakord). Nüüd tuleb mõned korrad veel kampaaniat teha ja saate juba rohkem rahvast kui laupäeval. Pole midagi teha kui inmesed kadedad, edu!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Taux007 Vaata postitust
                  Kuno, aga mis siis kui tulevad nüüd targutajad välja ja ütlevad, et väravasseisja võib ise neid numbreid seal peal klõpsida nii nagu heaks arvab (järsku ka tekitades skeptikute meelest sellega 800-st 1611)?
                  Ma veel täpsustaks seda asja kuigi nii minul kui kõikidel teistel on juba kopp ees ja suurt vahet ei ole kas kirja läheb null, 350, 800 või 1611... Aga ma ei saa nõustuda, et ühe inimese silma järgi fikseeritakse ürituse AMETLIK külastajate arv ja imekombel lõppeb see nuber alati nulliga...

                  Naljakaks tegi kogu asja see, et peale orgunni lõppemist kui mäng juba käis läksin ma lõpuks ka ise väravast läbi kus sellel hetkel oli veel järjekord ja väravast öeldi, et sisse on tulnud üle 1100 inimese, seda näitas klikkari number... Olin selleks hetkeks juba tulemuse üle õnnelik ja kui jõudsin meeskonna pingi juurde ütlesin poistele kõva häälega, et waw, üle 1100 inimese on juba sees ja jrts on taga... Inspektor oli sellel hetkel minu lähedal ja kuulis öeldud ning kommenteeris seda nii OTKUDA? Ma just enne mängu käisin tribüüni eest läbi ja ma sain 350 no maks 400... Mida iganes... Lugesin üle, sain 350 või maks 400...???WTF??? Ma soovitasin talle, et ta läheks väravasse ja võtaks sealt õige numbri, sest see oli selleks hetkeks üle 1100 ja järjekord oli veel alles... Mäng muidugi juba käis umbes 5 minutit kui see kõik juhtus...

                  Rahvast tuli teise poolajani välja ja ära mindi samuti!
                  Toon veel ühe näite... Privés oli meil suur üritus reedel, klubisse mahub 450 inimest, mis on ühtlasi ka täismaja, aga läbi käis sellel õhtul ligikaudu 800... Müstika? Ei ole, see on normaalne, et sellise rahva arvu juures on ringlus... Ühed tulevad, teised lähevad... Kuna kutseid jagati üle 3000, siis oli PALJU neid kes tulid asja tasuta vaatama (UUDISTAMA) kuid ei osanud endale sobivat kohta leida või ei viitsinud kauemaks jääda... Neid lahkujaid oli palju, oli ruumi vähe, oli laste probleeme, et külm ja ei püsitud paigal.. See on kõik normaalne osa ürituste publiku määramise juures. See kui tribüünil istus hinnanguliselt 800 inimest mis võis vabalt ka olla 1200 ja kui paarsada veel lahkusid ja lisada sinna säästukas + inimesed kes vaatasid mängu suure telgi alt ja hiiu staadioni maja seest, siis olemegi tegelikult tõele lähedal... Need kes ALATI kaljut pihuks ja põrmuks teevad iga asja puhul kiunuvad loomulikult õnnest kui on võimalik jälle kellegile ÄRA PANNA või näidata, et Kalju on PASK... Mul piinlik nende inimeste pärast, muud midagi... Näitab lihtsalt inteligentsi ja seda kui palju osatakse üritusi korraldada... Antud valdkonnas on mul üle 10 aastane kogemus ja sellel teemal võin üks kõik kellega maailmas diskuteerida ja asjadest millest võhik isegi aru ei saa. Ma loodan, et see seletus nüüd ammendas kõiki ja elage rahulikult edasi.. need kes endiselt arvavad, et Kalju moonutas numbreid, siis olgu neil selle teadmisega hea elada, aga ma tean, et VÄGA palju inimesi saavad aru kus tõde peitub!
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Kui juba ainult Vaher tuleks vot see oleks juba meediamull, ta võiks sellest ise ka kirjutada, samas kui nad Timofejeviga mõlemad tuleks oleks väga hea, sest abikäsi on alati vaja

                    Kommentaar


                      Väga Bueno, sellega ütles Kuno kõik ära, mida inimesed peaksid teadma.

                      Jäädes Andres Vaher'i uut Eesti jalgpalli mahategevat artiklit ootama!
                      See lõputu võrrand..

                      Kommentaar


                        Vene ajal oli olemas selline tore organisatsioon nagu ühiskondlik patrull-Narodnaja Druzina. Käidi paari kaupa õhtuti linna peal patrullimas ja korda valvamas. Üks patrullist oskas lugeda, teine kirjutada aga punase käepaela said mõlemad, kuna agarast ja ogarust oli mõlemal ühepalju. Soovituslikult valiti siis üks eestlane ja üks venelane ja nendest moodustati team.

                        See laupäevane lugu meenutab mulle täpselt seda nõuka aegset lugu, kus üks aktivist üritas hirmsasti lugeda ja teine hirmsasti kirjutada, kokku tuli mingi soperdis.

                        Kommentaar


                          On see aasta Kalju kodumängudega veel midagi sellist olnud, et JL-dus panevad publikuarvuga totaalselt puusse?

                          Kommentaar


                            Kus sa elanud oled? Nad panevad kõikidel ML mängudel ju. On olnud Kalju ja ka teistega selliseid probleeme.

                            Kommentaar


                              Kuno, ma ei tea kas sa oled EJLis seda asja arutanud või on sul see plaan, aga soovitan mõnel koosolekul asja tõstatda ja asi üheselt ja selgelt paika panna ja selgeks rääkida

                              Kommentaar


                                Aga usun, et see mida Kuno saavutada soovs on nüüd toimunud. Asjast räägitakse ja Kalju kui ka Jalgpall saab palju palju leheruumi ja reklaami.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X