320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuri romario tuleb jälle foorumisse kritiseerima. Võit on küll võit ja suure võidu ning 3 punktiga võib rahul olla, kuid.... Kui talvel tundus endiste koondislaste Kaljusse toomine vapustava ideena, siis praegusel juhul võin öelda, et see oli väga-väga vale samm. Aga noh ega pensionäridest kõval kunstmurul miskit väga loota ei tasugi, eks ma ise optimistlikult vist lootsin miskit.

    Smirnov jätkuvalt ei jaksa, viitsi, suuda. Isegi 20 minutit on tema jaoks palju. Nüüd ei suuda värava eest enam pallile kah pihta saada. Ja mängiv treener on väljakul üks kehvemaid - see ei ole hea märk. Las pigem noored poisid mängivad, saavad kogemusi ning on mõne aasta pärast tegijaid. Mul ei oleks selle vastu midagi, kui skill veel ei luba, aga et pensionäre nii jooksutada...

    Ja Pimentel, treeningmängudes oli kutt kaitsvas poolikus super - sellised diagonaalpassid, ilus kaitsetöö jne. Nüüd mängib ta mingil imelikul kombel äärekaitset ja kui viisakalt öelda, siis üpris nutuselt.

    Komplekteeritus missugune, mingi 12 poolkaitsjat, mõned kaitsjad ja praegusel juhul mitte ühtegi ründajat. Pole siis imegi, kui enamus oma positsioonidsest väljas peavad mängima.

    Kommentaar


      tänast mängu küll kahjuks ei õnnestunud näha aga kui aus olla, siis mäletan, et eelmistel mängudel olen suht samasid asju märganud/mõelnud.
      isiklik arvamus, et kaukvere võiks küll põhis olla. enne seda pausi, mis nüüd oli tundus küll heas vormis olevat. ja no ei taha väga näpuga näidata tegelt aga ei saa mainimata jätta, et pimentel on ikka tõsiselt õnnetu tõesti seal äärekaitses.

      PS! kas flora koduka info vastab tõele selles osas, et ühtegi vahetust ei tehtud? miks?? 70nendal minutil mäng ju sisuliselt otsustatud..
      Nõmme BSC OlyBet
      www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
      www.youtube.com/c/NõmmeBSC

      MIND Media Live Streaming services
      www.mind.ee

      Kommentaar


        Tehti küll. Smirnov ja Tõnna sisse ning Tükk ja Miira välja.

        Kommentaar


          No teisipäeval pidavat ju uus ründaja maarjamaale saabuma, siis peaks ka ründe probleem lahendatud olema. Smirnov on selgelt alavormis ja täna oli ta muidugist tõesti eriti masendav, paisteski väljakult silma vaid negatiivsega. Terehhovi ma pensionääriks küll ei nimetaks(ära võta isiklikult ), olgu see tänane mäng mis ta oli, kuid eelnevalt on tema äärelt murrangud olnud väga teravad ning mulle meeldib tema juures just tema 10Xsööda 1Xlöö mäng, kuigi kohe tuleb ka meelde olukord, kus ta ühes mängus läks väravavhiga 1-1le ja sealt meeskonnakaaslasele kindla värava löömise asemel suluseisu söödu andis

          Kommentaar


            Smirnovi olen mina ka vaadanud ja mõtelnud, äkki tal on kuskil mingid brasiilia juured, et Getulio teda põhisse paneb pidevalt. Selline mees tuleks pingile istutada niikauaks kuni aru saab, et ta peab ka jooksma ja võitlema. Aga no kui nii saab siis milleks pingutada.

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Ja mängiv treener on väljakul üks kehvemaid - see ei ole hea märk. Las pigem noored poisid mängivad, saavad kogemusi ning on mõne aasta pärast tegijaid.
              Mario, anna andeks, ma ei tahaks sellist teemat foorumis puudutada aga kui sa selle juba siia tõid, siis minu arust sa ajad lamba juttu! Veelkord, anna andeks aga ei saa sinuga kohe mitte nõus olla! Terja EI OLE väljakul üks kehvemaid. Ma loodan, et sa räägid kellestki teisest mängivast treenerist, sest vastasel juhul on su jutt natuke kohatu..

              Tammeka vastu täielik Felipe show Pealtvaatajaid hoolimata paduvihmast järjekordselt 2x rohkem, kui järgmisel pealtvaatajate rohkuselt mängul.

              Tuleva laupäev, 20 juuni BRASIILIA PÄEAV, tuleb mõnus laupäevak
              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                mu meelest oli ka Terja täna üpris asjalik. muidugi kui juba nii palju üle ollakse kui täna oldi, siis on üldse raske nagu kehvemaid esile tuua.

                Felipe esimest väravat ei näinud, kuna jäin hiljaks, aga 2. ja 4. olid ikka väga ilusasti sooritatud.

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    ma ütleks ka et täna olid platsil terehov ja smirre üleliigsed...

                    Smirre muidu super aga iga kolmas/neljas mäng tuleb selline mäng sisse kus ta ei tohiks palli puutudagi...

                    terehov ei saa kunagi pallile pihta... jookseb ja võitleb küll ja seda on tore vaadata, aga kui passid ei jõua kohale ja ise ka palli kaotab koguaeg, on mul seda aint valus vaadata. Kahjuks meil vist pole kedagi asemele panna.

                    Pimentel-st pole mõtet rääkida, mario ytles kõik ära.

                    Otherwise, good game

                    Kommentaar


                      Ma küll eile ühtegi ML-i mängu oma silmaga ei näinud aga paistab ,et tasapisi loksuvad esikolmiku kandidaatklubid paikka. Kalju nende hulka sel hooajal ei kuulu. Kuigi hooaja ettevalmistusperioodil tehtud täiendused andsid selleks justkui lootusi .Praeguse esineliku klubidelt ei ole suudetud puntigi võtta ja sellega on kõik öeldud. Eurocupi loosimine on varsti ukse ees ja vastu võib tulla päris kibedaid satse . Huvitav ,mis seekord Eesti klubidele sealt vastu joppab. Regionaalset printsiipi enam ei ole ja võib sattuda nii ja naa.Läti -leedu või elva -Peedu
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                        Pealtvaatajaid hoolimata paduvihmast järjekordselt 2x rohkem, kui järgmisel pealtvaatajate rohkuselt mängul.
                        Tahtsin ka mina seda öelda,

                        1) Kalju-Tammeka 346 pealtvaatajat
                        2) Paide LM - FC Flora 160 pealtvaatajat
                        2) Viljandi Tulevik - FC Levadia 160 pealtvaatajat
                        4) Narva Trans - Tallinna Kalev 80 pealtvaatajat
                        5) FC Kuressaare - Sillamäe Kalev 70 pealtvaatajat

                        Sellise ilmaga neile 346-le respekt, kes viitsisid tulla. Ilusa ilmaga oleks neid kaks-kolm korda kindlasti rohkem tulnud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                          Mario, anna andeks, ma ei tahaks sellist teemat foorumis puudutada aga kui sa selle juba siia tõid, siis minu arust sa ajad lamba juttu! Veelkord, anna andeks aga ei saa sinuga kohe mitte nõus olla! Terja EI OLE väljakul üks kehvemaid. Ma loodan, et sa räägid kellestki teisest mängivast treenerist, sest vastasel juhul on su jutt natuke kohatu..
                          Nagu näha ei ole see vaid minu arvamus. Olgem ausad endisest koondislasest ootaks ikka tsipa teravamaid esitusi. Tal on ju lausa palli surmamisega raskusi, mina eilses mängus ei tuvastanudki olukorda, kus pall oleks jala külge jäänud, kõik pallid lendavad meetreid eemale. Ja äärepoolik peaks siiski julgema mehi ette võtta. Kaljus ongi hetkel kaks meest, kes julgevad ja saavad sellega ka hakkama - Felipe ja Kaukvere, mingil imelikul põhjusel istub teine härra pidevalt aint pingil.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Kaljus ongi hetkel kaks meest, kes julgevad ja saavad sellega ka hakkama - Felipe ja Kaukvere, mingil imelikul põhjusel istub teine härra pidevalt aint pingil.
                            Rõškevits?

                            Ja eilne Terja esimene poolaeg oli jah veidi halb. Teine poolaeg juba kosus. Aga kui tuletada meelde mänge tugevamate satside vastu, siis minu meelest on ta ikka üks parimaid olnud.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              to Jasper:
                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Kaljus ongi hetkel kaks meest, kes julgevad ja saavad sellega ka hakkama - Felipe ja Kaukvere, mingil imelikul põhjusel istub teine härra pidevalt aint pingil.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                                to Jasper:
                                mida sa nüüd öelda püüad?
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X