320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teeveri oli pikk vigastus paus, ja peatreener ei julgenud veel riskida, kuna täiesti taastunud ta veel ei ole :/

    Kommentaar


      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
      Tulles tagasi rünnaku juurde - miks sa sellises olukorras ei ürita Teeveri kasutada? On ta siis nii vornist väljas? Ei saa olla kehvem kui see Rafel - kasvõi viimased 15 mintsa. Min jaoks müstiline otsus ja mind väga huvitab mis selle taga on - kas tõesti rohkem kui 90K euri, mille edasipääs oleks Kaljule taganud.
      Ma leian, et üks euromäng ei ole tähtsam kui kogu edasine karjäär. Üks kõva löök haige koha pihta ning su mängud võivad olla mängitud. Arstid vast targemad.

      Kuigi jah minu sisetunne ütleb, et koos Inksiga oleks see värav ära löödud, isegi sellise vormi pealt.

      Kommentaar


        Nii ei saa mängu võita kui parim ründaja platsil on vasakkaitsja Terehhov.
        Terja aktsendivaba ja puhas soomekeelne "vittu" oli muljetavaldav. Mees võitles täiega.
        Parim mees väljakul, kahju, et löögid ära blokeeriti.
        Ehk Teeveri naasmine annab Kaljule uue hingamise ja üldse võiks rohkem eesti kutte meeskonda tuua ja usaldada, liiga brassiks läheb. Brassidest Nunes hea.
        Superstar Smirnov naelutage pingile.

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Ma leian, et üks euromäng ei ole tähtsam kui kogu edasine karjäär. Üks kõva löök haige koha pihta ning su mängud võivad olla mängitud. Arstid vast targemad.

          Kuigi jah minu sisetunne ütleb, et koos Inksiga oleks see värav ära löödud, isegi sellise vormi pealt.
          Masendus, et Kalju edasi ei saanud.
          Kui Teever juba treenib koos meeskonnaga ja mängib trennides, siis kas tõesti on 15 minutit euro mängus ohtlikum tal mängida???
          Kohtunik oli küll naljanumber. Sellist koduvile puudumist pole ammu näinud.
          Viik mis tähendab kaotust. Rünnati lõpus aga mitte piisavalt karmilt. 1 pealelöök minutis on vähe sellise mängu lõpus.

          Kommentaar


            Felipe oli asjalik!

            Kommentaar


              Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
              Felipe oli asjalik!
              nalja teed? täitsa mõttetu vend oli 2 poolajal!!! mitte kui midagi ei teinud rünnakul, paar sähvatust oli aga see oli ka kõik. väga jama mäng tema poolt. rünnakul oli tema efektiivsus sisuliselt null

              Kommentaar


                Imelikud lahknevused teil mängijate hindamisel. Vaatasite ikka üht ja sama mängu?
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Imelikud lahknevused teil mängijate hindamisel. Vaatasite ikka üht ja sama mängu?
                  see, kui Nunez paar korda kannaga midagi tegi oli väga tore aga see ei viinud rünnakut mitte, kui kuhugi. täitsa kadunud oli Nunz 2 poolajal. täpselt nagu smirre oli ta.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                    see, kui Nunez paar korda kannaga midagi tegi oli väga tore aga see ei viinud rünnakut mitte, kui kuhugi. täitsa kadunud oli Nunz 2 poolajal. täpselt nagu smirre oli ta.
                    Täiesti võimalik, ma ei näinud mängu. Üldiselt on siiski Nunes suhteliselt tubli Kalju poolel olnud, eriti arvestades teiste toodud brasside taset...või siis taseme puudust.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Publik oli mõnus.
                      Muidu oli publik hea, ainult Levadia Crew tüübid ajasid ilgelt närvi. Enamus korrad, kui Felipe sai palli, hakkasid ahvi häälitsusi tegema.

                      Kahju, et jalgpalli juures selliseid pooletoobiseid ikka leidub.
                      Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

                      Kommentaar


                        Algselt postitas er1k Vaata postitust
                        Muidu oli publik hea, ainult Levadia Crew tüübid ajasid ilgelt närvi. Enamus korrad, kui Felipe sai palli, hakkasid ahvi häälitsusi tegema.

                        Kahju, et jalgpalli juures selliseid pooletoobiseid ikka leidub.
                        North või keegi, miks te oma rahvuskaaslastele meie vastas kaasa ei elanud?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                          see, kui Nunez paar korda kannaga midagi tegi oli väga tore aga see ei viinud rünnakut mitte, kui kuhugi. täitsa kadunud oli Nunz 2 poolajal.
                          Samas ei imesta absoluutselt, et Nunes mängu lõpuks totaalselt ära väsis. Esimesel poolajal oli Nõmmel ainult kaks taktikalist plaani: 1) Pikk pall Rafaelile, kes kaotab peapalli ja 2) Anname palli Nunesele ja las mees triblab vastasmeeskonnas üksi mööda. Ülejäänud meeskond samal ajal lihtsalt staatiliselt seisis.

                          Kommentaar


                            Päris tubli Marjo, huvitav, mida te ise tegite näiteks aastalõpukal...

                            ja to Habe , päris lahe värk, et koduvilet polnud. Täitsa haige, kohtunik andis endast parima, et oleks aus vile S: .

                            See pole mingi eesti liiga, kus pooled kohtunikud A le Coqil ühe meeskonna kasuks vilistavad..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              Päris tubli Marjo, huvitav, mida te ise tegite näiteks aastalõpukal...

                              ja to Habe , päris lahe värk, et koduvilet polnud. Täitsa haige, kohtunik andis endast parima, et oleks aus vile S: .

                              See pole mingi eesti liiga, kus pooled kohtunikud A le Coqil ühe meeskonna kasuks vilistavad..
                              Vile oli Nõmme Kalju vastu ju, või ma eksin? Vead vilistas Lätlaste kasuks enamasti. Punane kaart Haavistul- kui oli puude mida mina ei näinud, siis tuleb nõustuda jalgpalli reeglite 100% täitmisega aga kui puudet ei olnud nagu mina nägin siis oli see väga suur viga.

                              Kommentaar


                                Ma ei saa aru kuidas sai Kalju mäng jõle hea olla ?

                                Esmalt mängitakse ikka nii idiootset taktikat et jube kohe. Pikk pall ja veel ebatäpne pikk mängijale kes oli täielik udu. Kui veel esimesel poolajal sai midagi aru, siis teisel poolajal oli mäng tema jaoks liialt kõrge tempoga ja kaotas palli pea igakord.

                                Ja siis see mängu üldine üldehitus. Kaitsest rünnakule liikumine oli ka aeglasem kui IV Lääne tsooni kehvemal satsil. Lihtsalt müstiline kuidas "see lühike sööt" täna liikus. Lühikene pass pole oma poolel palli liigutamine.

                                Aru ma ei saa ka kuidas saavad need "geeniused " nii kehva palli surmamisega olla. Kalju mäng oli täna ikka nii ettearvatav kui veel olla sai. Sööt liikus nii aeglaselt,et seda polnd raske kaitsta.

                                Ja siis see staartreener Getulio on repliigiga - me lähme ründama. Kus krt see tänane rünne oli?

                                Kohtunikust ka siis. Lätlased oleks pidanud juba esimese poolaja lõpupoole pidanud punase saama kui nende mingi kiluvaras kannaga Maccari meheuhkust kenasti togis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X