320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
    Homne karikas on teile tasuta, kallid sõbrad. Tulge vaadake vigastuspausilt naasvat Teeveri ja palju väravaid Kalju esituses
    tänud inffi eest
    kindalti kohal.!

    Kommentaar


      Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
      Tasuta?

      Ma just lugesin emailist uudiskirja kus oli hinnana 75/40/25
      Kodukalt
      http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=190 loen ka ikka hinnad välja, mitte tasuta mängu
      Pets lubas kõigile välja teha

      Kohtumine Nõmme Kalju ja Kernu Kadakate vahel algab homme, teisipäeval 21. juulil kell 18.45 Hiiu Staadionil ning täispilet eelseisvaks kohtumiseks maksab 75 krooni, flaieriga saab lunastada pääsme mis maksab 40 krooni ning pilet alla meetri meestele ja pensionäridele maksab 25 krooni.
      www.jkkalju.ee
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
        Homne karikas on teile tasuta, kallid sõbrad. Tulge vaadake vigastuspausilt naasvat Teeveri ja palju väravaid Kalju esituses
        Palun vabandust eksitava teksti pärast. Ennelõunase seisuga oli veel tasuta
        "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Hooajapilet kehtib ikka tol mängul?

          Kommentaar


            Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
            Hooajapilet kehtib ikka tol mängul?
            Jep, kõik muud asjad kehtivad.
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              kas Kernu 10 protsenti piletiraha ka saab? või pileteid?

              Kommentaar


                Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                Pets lubas kõigile välja teha

                Kohtumine Nõmme Kalju ja Kernu Kadakate vahel algab homme, teisipäeval 21. juulil kell 18.45 Hiiu Staadionil ning täispilet eelseisvaks kohtumiseks maksab 75 krooni, flaieriga saab lunastada pääsme mis maksab 40 krooni ning pilet alla meetri meestele ja pensionäridele maksab 25 krooni.
                Mina kui Nõmme Kalju fänn olen nõus maksma selle 75- isegi. Aga mõelda nüüd ausalt siis tavaline jalgpalli huviline ei tule selle raha eest vaatama mängu, kus võitja on 90% tõenäosusega juba selge.
                Minu meelest on sellise mängu puhul mõtekas teha mängule sisse pääs kas tasuta propageerimiseks jalgpalli või selline väikene sümboolne summa 25- täispilet.

                Kommentaar


                  Esiteks: Flaieriga 40.-
                  Teiseks on väga keeruline igaks erinevaks mänguks kehtestada uusi hinna tasemeid, toota pileteid jne... Selline on selle hooaja hinnapoliitika ja pidasime sellest isegi UEFA mängudel kinni olenemata sellest, et see pilet oleks võinud ka kallim olla.

                  Samas jalgpalli ei vaadata minuarust ainult selle pärast, et pole teada kes võidab. Ka selles mängus pole teada kes võidab, selles jalgpalli ilu ja võlu minu arust peitub... Hea näide kuressaarele kautatud kolm punkti...

                  Mida tõenäoliselt saab näha on palju väravaid... Peaks olema meelelahutuslik mäng küll minuarust
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Kalju vastaseks on seekord III liiga ida tsoonis kuuendat kohta hoidev Kadakas
                    Kes teil neid pressikaid koostab?
                    Sama kes enne mängu protkolli täidab?
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      see oli päris ilmetu jah, III liiga lääne tsoonis mängib JK Kernu Kadakas
                      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                      Kommentaar


                        Ma vaatan, et meie pressiosakond ei orjenteeru veel hästi seal kadakate vahel
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Noh suht lihtne geograafiline eksimus ehk siis pole tegemist loomupäraselt intelligentse inimesega või on inimene väljamaalane. Pressikate tegemiseks muidugi brasiilasi palgata oleks dengi na veter Eriti meie raske aja taustal, kus töötus kõrgel on. Ehk siis koht, mis asub selgelt Tallinnast läänes peaks suutma inimene ilma mingi jalgpalli alaste teadmisteta asetama kindlasti igale poole mujale kui itta. Eks tegiatel juhtub.

                          Kommentaar


                            Täna on oodata ehk Teeveri come-backi? Kõik kohale!

                            Kommentaar


                              ei tea kas karikamängudest mingi uudis ka tehakse, nagu vaikus on või olen ma pimedaks jäänud
                              www.jkkalju.ee
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                                Noh suht lihtne geograafiline eksimus ehk siis pole tegemist loomupäraselt intelligentse inimesega või on inimene väljamaalane. Pressikate tegemiseks muidugi brasiilasi palgata oleks dengi na veter Eriti meie raske aja taustal, kus töötus kõrgel on. Ehk siis koht, mis asub selgelt Tallinnast läänes peaks suutma inimene ilma mingi jalgpalli alaste teadmisteta asetama kindlasti igale poole mujale kui itta. Eks tegiatel juhtub.
                                Eesti jalgpallis ei tasu midagi nii loogiliselt võtta Kui ikka osa Tallinnast on Ida ja ülejäänud Põhi, siis kes ütleb, et Ida-Lääne piir just pealinast läbi jookseb?
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X