320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eelmistel karikavõistlustel loos Kaljut eriti ei soosinud, kui tuli minna juba varases staadiumis kokku ML-i klubidega ja kordagi terve karika peale ei saadud mängida kodumängu

    See aasta väga kurta ei saa siiani. Teine kodumäng ja vastane III liiga ida. Eelmise aasta karikas muidugi esines Tallinna JK Kotkad tublilt, kui kaotati vaid 1:0 Florale. Sel aastal on Kotkad esinenud üpris hästi ka Väikses Karikas, kus on praeguseks juba poolfinaali jõutud.

    Kalju II saab ka kodus mängida oma 1/32 mängu eeldusel, et suudetakse võita veel pidamata mängus IV liiga läänetsooni viimast WC Guwaldat. Vastaseks oleks Kohila JK Püsivus III liiga lääs.

    Kalju III sai ka kodumängu aga vastane siis kõige raskem...Tartu Tammeka
    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Algselt postitas Vova Vaata postitust
      Kuuldavasti tuleb Hermanson Kalevist Kaljusse, kas meil on siis tõesti väravavahtidest puudus või ei ole keegi treeneri ootustele vastanud? Keegi teadlikum inimene võiks seda kommenteerida.
      Kuuldavasti tuleb Hermanson mitteprofesionaalseks väravavahiks sinna, ehk siis hakkab pinki soojendama ja Dankat vahetama.

      Kommentaar


        Algselt postitas AllanJ. Vaata postitust
        Kuuldavasti tuleb Hermanson mitteprofesionaalseks väravavahiks sinna, ehk siis hakkab pinki soojendama ja Dankat vahetama.
        Parem sona oleks amatöör

        Hermansoni nüüd küll mitteprofesionaalsuses ei süüdistaks

        Kommentaar


          Kuhu siis Kaas läheb?
          LFC

          Kommentaar


            Siin ikka fantaasia lendab kõigil ma vaatan
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Algselt postitas Kuno Vaata postitust
              Siin ikka fantaasia lendab kõigil ma vaatan

              Kui see sinu arvates fantaasia on, siis äkki valgustad ka teisi?
              Või on see Hermansoni teema nii suur saladus???
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Kui see sinu arvates fantaasia on, siis äkki valgustad ka teisi?
                Või on see Hermansoni teema nii suur saladus???
                Reinuke, selleks on klubide ametlikud koduleheküljed, mitte soccerneti foorum
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Muide, millal tehakse Rafaeli ja Vitali profiil?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                    Reinuke, selleks on klubide ametlikud koduleheküljed, mitte soccerneti foorum

                    Kunokene, mis sa siis tühja siin enne kilkad ?
                    Kalju lehel on peauudis ainult sellest kuidas Kalju alustab koostööd Jari Littmaneniga . Hermansoni nime ma küll kusakilt ei leidnud.
                    Ära seda juttu nüüd jälle vingumisena võta. Mulle ei meeldi lihtsalt selline stiil, et annan midagi mõista, aga samas kogu tõde ei räägi.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Kunokene, mis sa siis tühja siin enne kilkad ?
                      Kalju lehel on peauudis ainult sellest kuidas Kalju alustab koostööd Jari Littmaneniga . Hermansoni nime ma küll kusakilt ei leidnud.
                      Ära seda juttu nüüd jälle vingumisena võta. Mulle ei meeldi lihtsalt selline stiil, et annan midagi mõista, aga samas kogu tõde ei räägi.
                      Kuule kui suvalised inimesed spekuleerivad foorumites kas siis pean mina vastutama stiili eest mis sulle meeldib või ei meeldi? Ja kas, siis mina pean siin edasi jahuma?

                      Kui on klubidel midagi selle kohta öelda ja aeg küps, siis avaldatakse vastav info ametlikult klubide kodulehtedel.

                      Seega ei pea vajalikuks isegi komentaarima seda teemat.
                      Uudishimu tuleb suuta kontrollida kalls Reinuke
                      www.jkkalju.ee
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                        Kuule kui suvalised inimesed spekuleerivad foorumites kas siis pean mina vastutama stiili eest mis sulle meeldib või ei meeldi? Ja kas, siis mina pean siin edasi jahuma?

                        Kui on klubidel midagi selle kohta öelda ja aeg küps, siis avaldatakse vastav info ametlikult klubide kodulehtedel.

                        Seega ei pea vajalikuks isegi komentaarima seda teemat.
                        Uudishimu tuleb suuta kontrollida kalls Reinuke
                        Sa oled paha !
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Sa oled paha !
                          ma tean sa pole esimene kes seda ütleb
                          www.jkkalju.ee
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!


                            Kas telefoniühendus mitte lubatud ei tohiks olla? Mujal maailmas on küll selline mulje jäänud.
                            Igaljuhul tuleb öelda et medalite koha pealt täna üliotsustav kohtumine Transiga, usun kui oma tase välja mängitakse ei tohiks küsimust tekkida kes Floraga viimase poodiumikoha ära jagavad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                              http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=339137

                              Kas telefoniühendus mitte lubatud ei tohiks olla? Mujal maailmas on küll selline mulje jäänud.
                              Igaljuhul tuleb öelda et medalite koha pealt täna üliotsustav kohtumine Transiga, usun kui oma tase välja mängitakse ei tohiks küsimust tekkida kes Floraga viimase poodiumikoha ära jagavad.
                              UEFA reeglitest:
                              A team manager/coach who is suspended from carrying out his function may
                              follow the match for which he is suspended from the stands only. He may not enter in the dressing room, tunnel or technical area before or during the match, nor may he communicate with his team.

                              Kommentaar


                                Päris tõsine vana Kalju eesotsas ahahaa Jagab ise matsu ja kindlasti oskab asju suurepäraselt ka mängijatele seletada. See selgitab ka Kalju selle aasta õnnestumisi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X