320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    http://laagriwildboys.blogspot.com/

    Natukene juttu fänlusest ja muud juttugi.
    Fännide arvamusega tuleb alati arvestada ,olgu neid vähe või palju.Mul just hiljuti külas käinud Itaalia kolmanda liiga klubi fännid rääkisid pikalt ja laialt ,kuidas nemad klubi totra poliitika vastu ( kõik paremad müüdi maha) võitlesid ja lõpuks võitsid.
    Igatahes julge ja õige samm.
    FCF Forever

    Kommentaar


      Vähemalt on mõnigi Kalju poolehoidja hakanud läbi roosa udu asju õieti nägema. Väga hea kirjatöö!
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Hea töö noored! Kas mäletate ka, kes teie ühenduse nime ristiisa on ???
        Kas lipp on veel kuskil alles?

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          http://laagriwildboys.blogspot.com/

          Natukene juttu fänlusest ja muud juttugi.
          normaalne. a kas see on mingi ultra grupp või ikka tavaline nn "inglise stiil" grupp?

          Kommentaar


            Esmalt olen Silveri jutuga üpris nõus. See oli ka üheks põhjuseks, miks me sellise sammu vastu võtsime. Meie saame asjast aru teistmoodi kui "Roosad Pantrid" Ja see on täiesti normaalne, ehk on meie nägemus vale, kes seda teab.

            Aitäh Raulile üleminekumängu aegsel ajal väljamõeldud nime eest
            Ise oleme seda lippu juba ammu taga otsinud, kardetavasti on keegi kuri inimene selle endale võtnud, kes enam mängul ei käi. Kahtlustan juba eelmist aastat, kui igast inimesi tribüünidel näha võis.

            Ning foreverile, nagu ma blogi lõpus mainisin, siis kakelda jn me ei soovi. Kuna Eestis on mõtteviis, et siis oled kohe ultra, siis järelikult ultrad me ei ole.

            Ja muidugi suured tänu kõigile neile, kes on meie ettevõtmisele toetust avaldanud nii foorumis kui ka läbi erinevate suhtlusvahendite. Ja teid ei ole olnud üldse vähe, mis teeb meele väga rõõmsaks!

            Kommentaar


              11 000-s post on minu oma
              Nõmme Kaljuuuuuuuuuuuuu!

              E: 11 000-s vastus siiski, sry
              Last edited by ...Jumal...; 04.08.09, 15:18. Põhjus: Täpsustasin asja :)

              Kommentaar


                Algselt postitas LHH2001 Vaata postitust
                11 000-s post on minu oma
                Nõmme Kaljuuuuuuuuuuuuu!
                Fail.

                Sinu postitus on siiski #11 001.

                Kalju fännide kohta: tubli! Nii peabki, mingid eesmärgid peavad siiski olema ja nende eest tuleb ka võidelda mitte vaid iga ostu või otsusega nõustada. Kalju brassid on tõepoolest samal tasemel kui mõni eestlasest pingipoiss.

                Kommentaar


                  Algselt postitas zip Vaata postitust
                  Fail.

                  Sinu postitus on siiski #11 001.

                  Kalju fännide kohta: tubli! Nii peabki, mingid eesmärgid peavad siiski olema ja nende eest tuleb ka võidelda mitte vaid iga ostu või otsusega nõustada. Kalju brassid on tõepoolest samal tasemel kui mõni eestlasest pingipoiss.
                  Tühja siin vaielda Aga minu rüperaal näitab, et vastus oli 11 000-s, postitus siis jah 11 001. Ilusad numbrid mõlemad. OT pärast ei vabanda, sest see ongi paras läbuteema siin

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Esmalt olen Silveri jutuga üpris nõus. See oli ka üheks põhjuseks, miks me sellise sammu vastu võtsime. Meie saame asjast aru teistmoodi kui "Roosad Pantrid" Ja see on täiesti normaalne, ehk on meie nägemus vale, kes seda teab.

                    Aitäh Raulile üleminekumängu aegsel ajal väljamõeldud nime eest
                    Ise oleme seda lippu juba ammu taga otsinud, kardetavasti on keegi kuri inimene selle endale võtnud, kes enam mängul ei käi. Kahtlustan juba eelmist aastat, kui igast inimesi tribüünidel näha võis.

                    Ning foreverile, nagu ma blogi lõpus mainisin, siis kakelda jn me ei soovi. Kuna Eestis on mõtteviis, et siis oled kohe ultra, siis järelikult ultrad me ei ole.

                    Ja muidugi suured tänu kõigile neile, kes on meie ettevõtmisele toetust avaldanud nii foorumis kui ka läbi erinevate suhtlusvahendite. Ja teid ei ole olnud üldse vähe, mis teeb meele väga rõõmsaks!
                    No ultra ei tähenda kohe et mingid huligaanid jne. Ma mõtlen tribüünide peal toetamist..

                    Kommentaar


                      Ei ma kujutan ikka ette, et tegu on sellise rühmitusega, kes põhimõtteliselt protesti pärast 90 min seal mändide all rätsepistes istub ja kordagi häält ei tee. Või mis sa ise arvad?


                      ja avaldaks omalt poolt ka kiitust, õige samm, seejuures mõistlikul moel ja liigse lärmita ette võetud. Nii peabki.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Kas esimesed punktid????

                        No tundub et saate floralt punkti kätte........
                        I`m not scared of dying, I just dont want to

                        Kommentaar


                          Njah.. Seis oleks vabalt võinud olla a'la 4-2/4-3 Kalju poolt vaadatuna. Võimalusi oli ohtralt mõlemal võistkonnal. Flora proovis rohkem äärte kaudu tsenderdades ning kauglöökidega, sest Kalju seisis kaitses tublilt. Kalju proovis rohkem Vitali ning kontrate peale. Vitalil oli ka 2-3 võimalust, kust ikka oleks pidanud palli sisse toimetama, aga mis teha... Ehk mõni teine kord

                          Aga KURAT FELIPE!!!?!??! Nagu laivist saite lugeda, luhtas ta supervõimaluse. Kalju pääses järjekordsele kontrale. Felipe, Teever ning keegi kolmas, kaitses vastas oli üks kaitsja ning väravas Aksalu. Felipe jooksis siis poolelt väljakult ilusti ründesse palliga, aga selle asemel et sööta pall värava eest läbi Teeverile ja 1:0 lüüa, proovib ta ise ning võimalus läheb luhta...

                          Kommentaar


                            Tublid olite, Kalju oli täna päris hea, midagi pole ütelda.
                            Kuidas teil fännid nii ära kuivanud on, 14 fänni? Eesti suurim fänniklubi nagu te tituleerite. Kahju.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sen Vaata postitust
                              Tublid olite, Kalju oli täna päris hea, midagi pole ütelda.
                              Kuidas teil fännid nii ära kuivanud on, 14 fänni? Eesti suurim fänniklubi nagu te tituleerite. Kahju.
                              Nojah, fänlus oli meil tõesti täna masendav. Pooled tahtsid teha, aga pooled lihtsalt otsustasid käega lüüa ja istuda

                              Kalju mängis täna jah päris hästi, Vitali läheb iga mänguga järjest paremaks. See Felipe võimalus jääb kindlasti kummitama, Akasalu imetõrje hoidis viigis mängu
                              Täitsa tore jalgpalliõhtu oli!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
                                Nojah, fänlus oli meil tõesti täna masendav. Pooled tahtsid teha, aga pooled lihtsalt otsustasid käega lüüa ja istuda

                                Kalju mängis täna jah päris hästi, Vitali läheb iga mänguga järjest paremaks. See Felipe võimalus jääb kindlasti kummitama, Akasalu imetõrje hoidis viigis mängu
                                Täitsa tore jalgpalliõhtu oli!
                                Jah nii oli, et Aksalu päästis meid halvimast.
                                Üks post oli ja supertõrjed Miku poolt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X