320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
    Iga venekeelne-meelne inimene, üks kõik kus maailma riigis ta ka ei ela, karjub alati oma nn sünnimaa nime Rossija, Rossija. Nii on see Lätis, Leedus, Valgevenes, Ukrainas jne. Harjuge ära ja aksepteerige, see on nende mõttemaailma keskne hüüe...
    See on sama asi kui meil koolis lastele näidatakse pilti ja öeldakse see on neeger! Iseenesest mustanahalisele tähendab Neeger midagi väga isikliku, meie kultuuriruumis isenesest ei tähenda sa midagi halba... Ei ole tõesti vaja igas asjas näha tonti ja alati vastandada ennast kõigele...

    Ühesõnaga pole vaja vastu aeda kuseda võõras kohas...

    Kommentaar


      Kui Kaljukatele ei jõua kohale mõte, et Eestis peaks jalgpalli tipp kuuluma eestikeelsetele klubidele, siis pole midagi teha, aksepteerige, integreeruge, lõimuge Sillamäe jt. samasuguste umbkeelsete klubidega/fännidega rõõmuga edasi.
      Mul poogen.
      Võib-olla on Kalju isegi oma filossoofialt Sillamäega suht hingesugulane.
      Maitse asi, isiklikult eelistan eestimaist.

      Kommentaar


        Kui sul poogen siis ei pea postitama oma kitsa maailma vaatega postitusi!!!

        Kommentaar


          Algselt postitas kesa Vaata postitust
          Kui Kaljukatele ei jõua kohale mõte, et Eestis peaks jalgpalli tipp kuuluma eestikeelsetele klubidele, siis pole midagi teha, aksepteerige, integreeruge, lõimuge Sillamäe jt. samasuguste umbkeelsete klubidega/fännidega rõõmuga edasi.
          Mul poogen.
          Võib-olla on Kalju isegi oma filossoofialt Sillamäega suht hingesugulane.
          Maitse asi, isiklikult eelistan eestimaist.
          ????????????????????? Nagu et kui siin ükspäev mängiksid mehed nagu Ronaldinho, Messi vms ja trennid toimuks võõras keeles nagu hiljuti ühes tippklubis, siis tuleks needk lubid tipust minema lüüa??? Flora muidugi sai sellega siis hilja hakkama.........

          Kommentaar


            Algselt postitas kesa Vaata postitust
            Kui Kaljukatele ei jõua kohale mõte, et Eestis peaks jalgpalli tipp kuuluma eestikeelsetele klubidele, siis pole midagi teha, aksepteerige, integreeruge, lõimuge Sillamäe jt. samasuguste umbkeelsete klubidega/fännidega rõõmuga edasi.
            Mul poogen.
            Võib-olla on Kalju isegi oma filossoofialt Sillamäega suht hingesugulane.
            Maitse asi, isiklikult eelistan eestimaist.
            aha... ma olen oma rumalusest siiani arvanud,et tipus peaks olema parimad klubid. seda,et meistritiitli saamiseks ka keeleeksam tuleb ära teha...vot see on juba uus tase

            Kommentaar


              Algselt postitas Jaak Vaata postitust
              aha... ma olen oma rumalusest siiani arvanud,et tipus peaks olema parimad klubid. seda,et meistritiitli saamiseks ka keeleeksam tuleb ära teha...vot see on juba uus tase
              Parimad klubid võiksid siiski olla eestimeelsed Eesti klubid. Selles on point.
              Kui Kaljukad nii ei arva, pole midagi teha, pean oma positiivset suhtumist Kalju suhtes korrigeerima.
              Umbkeelsed venemeelsed vene klubid tuleb Meistriliigast välja mängida.

              Kommentaar


                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                Parimad klubid võiksid siiski olla eestimeelsed Eesti klubid. Selles on point.
                Kui Kaljukad nii ei arva, pole midagi teha, pean oma positiivset suhtumist Kalju suhtes korrigeerima.
                Umbkeelsed venemeelsed vene klubid tuleb Meistriliigast välja mängida.
                See kui keegi on eesti meelne ei tähenda veel seda, et peab teisi vihkama või liigast välja kihutama! Kalju on vägagi Eesti meelne, aga samas piisavalt tolerantne teiste suhtes!

                Kommentaar


                  Nojah, igal ühel on oma-arvamus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kesa Vaata postitust
                    Parimad klubid võiksid siiski olla eestimeelsed Eesti klubid. Selles on point.
                    Kui Kaljukad nii ei arva, pole midagi teha, pean oma positiivset suhtumist Kalju suhtes korrigeerima.
                    Umbkeelsed venemeelsed vene klubid tuleb Meistriliigast välja mängida.
                    kesa, aga mis sa nende venelastega siis teeksid? teispoole piiri nagu näha ei saa neid saata. tundub et mõistlik on neid kuidagi integreerida ühiskonda. mis sest et see hetkel eriti välja ei tule.
                    ja ma nüüd ei saa sellest eestimeelsusest klubide suhtes aru. Sen ju siin kusagil mainis, et Sillamäe klubi mehed ise on ju väga toredad. kostitavad koguni kalamarja ja shampaga. miskipärast jäi nagu mulje, et need kes seal teiega Sillamäel kaklesid ei omanud sidet klubiga, olid mingid kaklejad linna pealt, kes said lihtsalt teada et mingid natsionalistid pealinnast tulevad külla ja lahe oleks kakelda. või olen ma valesti aru saanud?
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Krt paneks äkki kõik kes pole eesti rahvusest seina äärda ja laseks maha. Nahhui meil neid muulasi vaja.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kesa Vaata postitust
                        Kui Kaljukatele ei jõua kohale mõte, et Eestis peaks jalgpalli tipp kuuluma eestikeelsetele klubidele, siis pole midagi teha, aksepteerige, integreeruge, lõimuge Sillamäe jt. samasuguste umbkeelsete klubidega/fännidega rõõmuga edasi.
                        Mul poogen.
                        Võib-olla on Kalju isegi oma filossoofialt Sillamäega suht hingesugulane.
                        Maitse asi, isiklikult eelistan eestimaist.
                        Kesal täiesti õigus
                        oli ka plaan minna toetama laupäeval Kaljut nende nn jeestimaalaste vastu
                        ei viitsi enam

                        Kommentaar


                          Just nii, Oll, ma olen Kaljus sügavalt pettunud. Ootasin toetust.
                          Eesti jalgpallist tuleks nõukaaegse pärandina jäänud umbvenekeelsed klubid välja mängida, mitte selliste moodustiste olemasolu õigustada ja nende nn. fännide käitumist "mõista".

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PraS Vaata postitust
                            Krt paneks äkki kõik kes pole eesti rahvusest seina äärda ja laseks maha. Nahhui meil neid muulasi vaja.
                            Selline seina-äärde-maha-lasta on ühele teisele rahvusele iseloomulik.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kesa Vaata postitust
                              Selline seina-äärde-maha-lasta on ühele teisele rahvusele iseloomulik.
                              sa ikka ei lasknud ennast veel päris tühjaks? pinguta veel...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                                Just nii, Oll, ma olen Kaljus sügavalt pettunud. Ootasin toetust.
                                Eesti jalgpallist tuleks nõukaaegse pärandina jäänud umbvenekeelsed klubid välja mängida, mitte selliste moodustiste olemasolu õigustada ja nende nn. fännide käitumist "mõista".
                                Toetan kah siiski kesat. Nõukogude ajal üritati tekitada nägemust nagu oleks venelaste ala jalgpall, ei tohi lasta vabas Eestis jalgpallil muutuda nö immigrantide pärusmaaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X