320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kuno Vaata postitust
    Kitty pidigi ilus olema Senike
    Ma eelistaks eestimaist ja sisemist ilu
    Jõudu teile homseks mänguks!

    Kommentaar


      Algselt postitas Sen Vaata postitust
      Ma eelistaks eestimaist ja sisemist ilu
      Jõudu teile homseks mänguks!
      Thanks ja jõudu sulle ka oma sisemise mina leidmisel
      www.jkkalju.ee
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Algselt postitas Sen Vaata postitust
        Ma eelistaks eestimaist ja sisemist ilu
        Jõudu teile homseks mänguks!
        Lp. Hr. SEN


        lõpetaks selle jama? kui sul ajaviiteks midagi teha pole, siis mine korja metsa all maasikaid , hinga värsket õhku ja rahune maha.
        Kui sa aga seda tobedat kommenteerimist siin ei lõpeta, siiis sorry mulje sinust - milliseks see kujuneb ...
        Kusjuures sain ka teada , et Sen "pidi muidu tore mees olema" , kahjuks see praeguse hetke juures ei kajastu.
        Meie Fännid(kes käivad mängudel ja on RAHUMEELSED) oleme sõjakirve maha matnud ja vabandanud olukorra pärast - siiski me oleme inimesed !!!
        Ja olen täiesti eesti keelne ja eesti meelne Pärnu tüdruk - vene keele oskused on vähesed !!!!


        seega tee omad järeldused loodan, et see sillamäe teema saab ükskord läbi, lähme siiski jalkaga edasi ja loodetavasti rahumeelselt.
        Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

        Kommentaar


          Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
          Tänud Nõmme Kaljule küllakutse eest, meie fännklubi liikmed olid väga tänulikud ja eriti Teie peatreeneri mängueelse kommentaari üle.
          Olete laupäevaks organiseerinud toreda ja huvitava ürituse.
          Meie fännklubi on seal esindatud, küll mitte täies koosseisus

          Kohtumiseni
          Oo, kas Sillamäe fännid kavandavad laupäeval ka Nõmmekate eeskujul oma rinnalihaseid eksponeerida? Siis võiks ju lausa vaatamagi tulla!

          Kommentaar


            Lõpeta ära nüüd. Rinnalihaseid näitasid kohalikud elanikud,joodikud ja muidusööjad,mitte sillamäe fännid.
            sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

            Kommentaar


              Algselt postitas HaTe Vaata postitust
              Lõpeta ära nüüd. Rinnalihaseid näitasid kohalikud elanikud,joodikud ja muidusööjad,mitte sillamäe fännid.
              sa ei adu ikka ültse
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                Lõpeta ära nüüd. Rinnalihaseid näitasid kohalikud elanikud,joodikud ja muidusööjad,mitte sillamäe fännid.
                pea on mütsi kandmiseks ainult vist...
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  Aitab küll juba Sillamäe-Florast, homme on Kalju-Sillamäe ning täna jagatakse CC Plazas tasuta pileteid sinna kohtumisele. Kõik kella viiest CC Plazasse !

                  Kommentaar



                    Nõmme kalju ja Narva trans ka on 300 parema klubi sekka jõudnud

                    Kommentaar


                      seda mõtled

                      Kommentaar


                        Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                        täpselt seda mõtlesingi

                        Kommentaar


                          Esimest korda lugesin rahulolevalt Rauli teksti

                          Nüüd asjast siis ka, pakuks hoopis Maxilt 2 ja Dubõkinilt 3 väravat

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PraS Vaata postitust
                            Esimest korda lugesin rahulolevalt Rauli teksti

                            Nüüd asjast siis ka, pakuks hoopis Maxilt 2 ja Dubõkinilt 3 väravat


                            olen nõus
                            Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                            Kommentaar


                              Mul on selline sisetunne, et Kalju võtab homme Sillamäelt kolm punkti.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Homme me näitame, et kuuldused meie (fännide) surmast on liialdatud
                                Ja Kalju võtab Sillamäe Kalevilt 3 punkti nagu nalja!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X