320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Yoppakolla jälle jonnivad
    sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

    Kommentaar


      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      Ma saan küll aru, et Kaljul on meie mõistes tugev kohalolu online-meedias ja -kanalites, aga... Vanakooli-väljaannetele tingimusi ikka esitama ei hakkaks? Kalju pole nii tugeval positsioonil lihtsalt ja tuksis suhetest pabermeediaga kaotavad lõpuks ikkagi nemad, mitte ÕL, mis peaks Kaljule ja nende glämm-imagole hoopis sobivaim vahendaja olema.

      Või siis püütakse, vastupidi, endast mingit mässaja-kuvandit luua?

      Kommentaar


        Mu postitusele ei ole keegi vastanud vahepeal seega küsin uuesti, et mis värk nende endiste TVMK noortega on, kes hetkel Kalju 2 -s mängivad. Kas nad on Kalju mängijad või lihtsalt mängivad Kalju eest nagu eelmine aasta SC Reali omad?
        Ja Hermanson nagu eriti ei suutnud keskenduda sellele mängule, ei tea mis tal viga oli.

        Kommentaar


          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          Loll on olla loll!!!
          Kuigi päris naljakas oli seda lugeda .
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Eks antud otsus on kahemõtteline. Usun, et seda olukorda tuleb analüüsida ning leida sobiv lahendus.

            Toon teile hea näite: viimasel ajal on väga populaarseks saanud fototehnika soetamine ja amatöörkorras pildistamine. Mitmed jalgpallihuvilised on antud hooajal leidnud just tee fotograafia valdkonda. Oleme neile vastu tulnud ja pakkunud võimalust Kalju mänge tasuta külastada ning oma oskusi lihvida. Mitmed on seda võimalust kasutanud ja minu meelest on see päris äge.

            Mõne kuu möödudes arvavad need isehakanud fotograafid, et nüüd olen piisavalt hea, et oma tegevuse eest ka raha küsida. Mina seda õigeks ei pea. Muidugi, kui on tegemist väga vilunud professionaaliga, siis ei teki küsimustki, aga kui juba iga teine arvab, et on fotograaf ja tahab selle eest meilt MTÜ mingisugust raha sisse kasseerida, siis see ei ole õige. Kuna see piir jookseb suhteliselt häguselt, siis selline otsus sai ka vastu võetud.

            Minu jaoks ei ole normaalne, et kui meie tuleme vastu ja pakume tasuta pääset, tingimusi ja soovime hiljem just selle amatöörfotograafi pilte oma kodulehel kajastada, siis peame selle eest ka maksma. Ei ole loogiline, vähemalt minu jaoks!

            Vaielge vastu.

            Mängust ka: minu meelest ei ole kriitikaks küll põhjust. Levadia on hetkel Eestis number üks ja seda näitab aeg, kui kaua keegi pole suutnud koduses liigas neile tuule alla teha. Eilne mäng oli lahtine. Esimene poolaeg käis mäng ühe värava alt teisele ja võimalusi oli mitmeid. Levadia kasutas 2 võimalust ära ja asus juhtima 2:0. Teine poolaeg tuli valgustuse ja Hermansoni kala tõttu ka kolmas. Felipe lõi lõpus Kalju auvärava. Minu meelest võitles meeskond hästi, tahtmist oli ning anti vastasele hea lahing. Ei nurise, kui siis ainult kolmanda värava puhul. Usun, et antud hooaeg on hea üleminekuaasta, millest tuleks teha väga põhjalik analüüs hooaja lõppedes. Nii mõndagi oleks võinud teistmoodi ja paremini teha. So? Juhtub, õpime vigadest ja lähme edasi. Ei tasu üle dramatiseerida. Kalju ajab oma asja ja seda nii nagu õigeks peab.

            ja kiitus Levadia fännidele. Tõsiselt head ja tabavad laulud ning korralik ühtne hääl. Olete hooaja jooksul märgatavalt arenenud ja nagu näha naudite seda, mida teete 100%! Respekt.
            Last edited by Silver; 30.09.09, 10:00.

            Kommentaar


              Algselt postitas Silver Vaata postitust
              Eks antud otsus on kahemõtteline. Usun, et seda olukorda tuleb analüüsida ning leida sobiv lahendus.

              Toon teile hea näite: viimasel ajal on väga populaarseks saanud fototehnika soetamine ja amatöörkorras pildistamine. Mitmed jalgpallihuvilised on antud hooajal leidnud just tee fotograafia valdkonda. Oleme neile vastu tulnud ja pakkunud võimalust Kalju mänge tasuta külastada ning oma oskusi lihvida. Mitmed on seda võimalust kasutanud ja minu meelest on see päris äge.

              Mõne kuu möödudes arvavad need isehakanud fotograafid, et nüüd olen piisavalt hea, et oma tegevuse eest ka raha küsida. Mina seda õigeks ei pea. Muidugi, kui on tegemist väga vilunud professionaaliga, siis ei teki küsimustki, aga kui juba iga teine arvab, et on fotograaf ja tahab selle eest meilt MTÜ mingisugust raha sisse kasseerida, siis see ei ole õige. Kuna see piir jookseb suhteliselt häguselt, siis selline otsus sai ka vastu võetud.

              Minu jaoks ei ole normaalne, et kui meie tuleme vastu ja pakume tasuta pääset, tingimusi ja soovime hiljem just selle amatöörfotograafi pilte oma kodulehel kajastada, siis peame selle eest ka maksma. Ei ole loogiline, vähemalt minu jaoks!

              Vaielge vastu.
              Õhtuleht ja Postimees saadab teie mängule amatöörfotograafid? Ka aga nalja!?

              Kommentaar


                Ei saada. Sellepärast, kordan minu arvates, tuleks antud lahendus uuesti ülevaadata!

                Kommentaar


                  Meedia kirjutab sellest jamast. Reklaamib Kaljut ilma, et Kalju midagi oleks teinud või teeks peale lihtsa kirja saatmise. Tuleb mäng ja Kalju tühistab selle "käsu". Meedia kajastab endistviisi nagu poleks midagi juhtunudki. Kokkuvõte = tasuta reklaam. Kasu oleks olnud vaid siis, kui olenemata Kalju tegevusest ei kajastata Kalju tegevusi (ehk siis kui kalju tühistaks "käsu" aga ikka ei kajastataks meedias). Ühesõnaga meedia on ülimanipuleeritav ja Kalju poolt osav trikk.

                  Kommentaar


                    Kui probleem tõesti ainult amatööride klõpsudes, siis on ju alati võimalik kokku leppida. Palju neid korraliku tehnikaga asjaarmastajaid ikka mängudel liigub. Tahad oma toruga platsi äärde saada, siis lepid nende tingimustega. Kui tõesti häda suur. Praegu on tegemist klassikalise "tahtsime parimat, läks nii nagu alati" situatsiooniga, kus klubi üritas nö 5cm suurust auku 5m2 presendiga lappida.
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      Jyriöö, hästi öeldud!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ballack Vaata postitust
                        Meedia kirjutab sellest jamast. Reklaamib Kaljut ilma, et Kalju midagi oleks teinud või teeks peale lihtsa kirja saatmise. Tuleb mäng ja Kalju tühistab selle "käsu". Meedia kajastab endistviisi nagu poleks midagi juhtunudki. Kokkuvõte = tasuta reklaam. Kasu oleks olnud vaid siis, kui olenemata Kalju tegevusest ei kajastata Kalju tegevusi (ehk siis kui kalju tühistaks "käsu" aga ikka ei kajastataks meedias). Ühesõnaga meedia on ülimanipuleeritav ja Kalju poolt osav trikk.
                        noo täpselt ballack. lehed teevad ju kaljule tasuta reklaami, neist kirjutades aga kalju, mis teeb vastu? täitsa normaalne käitumine ÕL ja PM poolt

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Silver Vaata postitust
                          Minu jaoks ei ole normaalne, et kui meie tuleme vastu ja pakume tasuta pääset, tingimusi ja soovime hiljem just selle amatöörfotograafi pilte oma kodulehel kajastada, siis peame selle eest ka maksma. Ei ole loogiline, vähemalt minu jaoks!
                          See on täiesti tobe argument. Meediaakrediteeringuga ei tule väljaku äärde suvalised isikud ja ma ei kujuta ette, miks te peaks ilma akrediteeringuta üldse sinna kedagi lubama. Tulevad lehed ja mõned portaalid. Sellest tulenevalt ilmuvad nende isikute piltide ka nendes kohtades.

                          See omakorda tähendab, et Kalju saab nendes kohtades galeriide näol tasuta reklaami. Ehk teenus (pildistamine) on täiesti kenasti seoses tulemusega (galeriid).

                          Kalju soovib aga, et fotograafide töö oleks Kalju oma. See on naeruväärne ja kõlaks umbes samamoodi, kui teie fännid ütleks, et mängijad võiks neile kuuluda, sest nemad käivad neid ju vaatamas, kuid palka makske ikka teie. Ehk fotograafi töö kuulub fotograafile ja tal on selle eest õigus saada tasu, eriti kui tema asju tahetakse kasutada mingitel trükistel, kuid tegelikult ka veebiruumis. Sest vastasel korral tähendab see seda, et võtta võib juba igaüks.

                          Lõpetuseks: kui see puudutab ka Soccerneti piltnikke, siis mina astuks Õhtulehe sammu ja paneks esiteks kinni selle teema siin ning teiseks lõpetaks Kalju uudiste edastamise ja kommentaaride võtmise. Jonnige aga.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Khmm, kas eilsest mängust on kuskil pildid olemas?
                            FCLT.EU
                            ----------------------------------------------------------------------
                            Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                              Kui probleem tõesti ainult amatööride klõpsudes, siis on ju alati võimalik kokku leppida. Palju neid korraliku tehnikaga asjaarmastajaid ikka mängudel liigub. Tahad oma toruga platsi äärde saada, siis lepid nende tingimustega. Kui tõesti häda suur. Praegu on tegemist klassikalise "tahtsime parimat, läks nii nagu alati" situatsiooniga, kus klubi üritas nö 5cm suurust auku 5m2 presendiga lappida.
                              Kahtlen siiralt sellest, et Kalju juhtkond püüab eemale hoida amatööre oma kaameratega. Kuna Õhtuleht pole just Kalju tegemisi väga positiivselt kajastanud, siis ei imesta kui nüüd tahetakse kuidagi kätte maksta neile. Kahjuks unustatakse, et ajakirandusel on suur jõud ja kui siin keegi kaotaja on, siis on see Kalju.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Ma saan ehk isegi sellest aru kui asi puudutaks tõesti ainult amatöörfotograafe (selliseid põlve otsas pildistajaid), kellele siis antakse prii pääse selle eest. Kuid kirjas on, et Kalju esitas sellise nõudmise paljudele meediaväljaannetele.

                                Nagu ütles Pohlak samas artiklis: "Jalgpallimängud on avalik üritus, millele peab meediakanalitel olema tagatud vaba juurdepääs.". Vaba juurdepääs väljapressimisklausliga? Kas see juba natuke liiale ei lähe Kalju poolt??
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X