320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
    Teades paljudest protsessidest Eesti jalgpallis võin öelda, et seda negativismi ja vahtu peksavad siin üles mitte Kalju tõelised fännid vaid igasugused kibestubud tegelased (näiteks minu lemmik Hate, kellel kripeldab ikka veel , et temasugustel taoti Sillamäel lambid kinni ja nüüd Kalju fännklubi suudab Sillamäe fännklubiga suhelda!) ja muud tema sarnased kiibitsejad, kes ise pole ühtegi jalgpallimeeskonada tühja koha pealt loonud ja mängima pannud. Tõlised Kalju fännid saavad aru ja toetavad ka siis kui meeskond kaotab 1:5 jne. Paljudel asjadel on omad objektiivsed põhjused aga teie tainapead, kes te siin ilgute, nendest nagu nii aru ei saa!

    Ja Kunn, Kalju fännidega räägime me hooaja lõpetamisel ja siis ka täname neid korralikult!

    Kõik tõelised fännid Hiiule, varsti algab Nõmme-Narva mäng!
    Pole tõeline fänn ning olen kibestunud tegelane??
    Sa hakkad ka vaikselt minu lemmikuks muutuma,
    10p to Kalju Juhtkond
    Naeruväärne
    sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

    Kommentaar


      Täna oli Kalju poolt tõesti kena mäng. MoM'iks valiks täna Tarassenkovi. Vasakult äärelt läks sealt mängeldes läbi ning ka värav oli ilusti tehtud. Kalju poolt parimad ehk Danka, Terja ning Vitali. Viimased kaks on ainukesed, kes iga mäng 110% annavad.

      Kommentaar


        Ja päevakangelased olid ka Kalju fännid! Parim töö kutid, vaatamata väga külmale ilmale. Ka laulude kõla ja viisipidamine on oluliselt paranenud seoses kenade preilide liitumisega! Igati tubli esitus.

        Kommentaar


          Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
          Ja päevakangelased olid ka Kalju fännid! Parim töö kutid, vaatamata väga külmale ilmale. Ka laulude kõla ja viisipidamine on oluliselt paranenud seoses kenade preilide liitumisega! Igati tubli esitus.
          Suur aitäh sulle Raul, kuid ilusad neiud on kaljut fännamas juba mitmendat hooaega. Tegelikult on meile lisandunud Muusika Keskkooli õpilased, kes palju huvitavaid pille ja viise meile toonud ning fänluse kvaliteedi poole pealt head tööd teinud. Ka mina olen fänlusega rahul! Tublid olite Pantrid!

          Tahaks veel rõhutada Danka suurepärast penalti tõrjumist ja üldse ilusat esitus Kalju puuris. Kogu meeskond tundus täna palju motiveeritum ja võideldi iga palli eest! Ja Tõnna Mõnna on ikka väga kiire! Hea mäng, hea emotsioon - just seda hooaja lõpp vajabki!

          Teeme lõpuni täiega kutid!!
          Citius! Altius! Fortius!

          Kommentaar


            Viimased ebameeldivad uudised tänaselt Hiiu Areenalt olid sellised, et Narva vandid lõhkusid ära neile kasutada antud riietusruumi ukse. Lihtsalt esimene vant, kes peale mängu riietusruumi ukse avas, otsustas sellest oma jalahoobiga seestpoolt lihtsalt purustada. Kui ma palusin Burdakovil ja Ratnikovil Hiiu staadioni omanike ees vabandada ja uks kinni maksta, vastati mulle, et seda tegid Kalju fännid!!!!! Vot see lause näitas taset! Õnneks asi nii ei jää ja hüvitamise protsess sai käima lükatud. Kogu loo moraal on see, et kui narvakad kunagi peaksid veel Hiiule mängima tulema, vahetavad nad riideid õues puu all ja staadioni majja neid loomi enam ei lasta.

            Kommentaar


              Raul, lõhutud uksest pilti tegite?

              Kommentaar


                Tegime.......uks tuleb terves tükis välja vahetada...

                Kommentaar


                  Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                  Tegime.......uks tuleb terves tükis välja vahetada...
                  ole hää ja pane avalikult välja

                  Kommentaar


                    Kui Burdakov ja Ratnikov ei vabanda Hiiu staadioni omanike ja Kalju fännide ees (keda nad süüdistasid ukse lõhkumises!) , panen pildi ka välja! Aga kõik, kellel huvi, võivad seda ise homme Hiiule kaema minna. Riietusruum nr 1.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                      Viimased ebameeldivad uudised tänaselt Hiiu Areenalt olid sellised, et Narva vandid lõhkusid ära neile kasutada antud riietusruumi ukse. Lihtsalt esimene vant, kes peale mängu riietusruumi ukse avas, otsustas sellest oma jalahoobiga seestpoolt lihtsalt purustada. Kui ma palusin Burdakovil ja Ratnikovil Hiiu staadioni omanike ees vabandada ja uks kinni maksta, vastati mulle, et seda tegid Kalju fännid!!!!! Vot see lause näitas taset! Õnneks asi nii ei jää ja hüvitamise protsess sai käima lükatud. Kogu loo moraal on see, et kui narvakad kunagi peaksid veel Hiiule mängima tulema, vahetavad nad riideid õues puu all ja staadioni majja neid loomi enam ei lasta.
                      Seda nalja ma tahaksin näha kuidas te nad puu alla suunate riideid vahetama
                      sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                        Seda nalja ma tahaksin näha kuidas te nad puu alla suunate riideid vahetama
                        Mida muidugi ei juhtu

                        Kommentaar


                          Suurepärane mäng. Kõik mehed andsid endast 100% (va. härra Solaarium, kes teisel poolajal kaitses ikka täitsa ära kustus). Suur retsept Vitalile kes hoidis palli suurepäraselt ees ja lõi ka suurepärase kolli Loodame, et see ei olnud ainult ühe mängu õnn võid jätkab samas vaimus ka Paide ja Kure vastu. Suurepärane mäng samuti ka Savitskilt kes tegi mitmeid häid tõrjeid ja pani ka kirsi tordile oma penaltitõrjega. Super! Loodan, et ta saab nüüd U21 koondises ka algkoondisesse, mis oleks täiesti õigustatud mehe etteasteid vaadates.

                          Ja fännisektoris oli täna mega fiiling! Super töö kaasfännid kes täna sektoris olid, teeme nüüd hooaja lõpuni korralikku mürglit iga mäng!


                          Narvakad on ikka ehtsad matsid. Nagu lasteaialapsed kes oma tehtud pahandusi kohe teiste kaela hakkavad ajama, eriti koomiline veel, et just Kalju FÄNNIDE kaela Nii vihased ultrad me ka pole

                          Kommentaar


                            Aga kas siis Burdakov tõesti vastas täiesti tühja koha pealt, et just kalju fännid olid ukse lõhkumises süüdi. Kui nii, siis väga alatu käitumine. Kui oli asi aga teisiti, siis...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                              Kui Burdakov ja Ratnikov ei vabanda Hiiu staadioni omanike ja Kalju fännide ees (keda nad süüdistasid ukse lõhkumises!) , panen pildi ka välja! Aga kõik, kellel huvi, võivad seda ise homme Hiiule kaema minna. Riietusruum nr 1.
                              Uus turismimagnet?tehke ikka piletid kahh turundusgurud..ja ärge klikkarit unustage
                              b-day

                              Kommentaar


                                See pole esimene jama mis seoses Narva meeskonna ja riietusruumiga meenub. Mõned aastad tagasi oli neil probleeme riietusruumis suitsetamisega, kui konid jäeti põrandale vedelema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X