320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Kuna praeguses olukorras on uue kompleksi/staadioni ehitamine väga raskendatud, siis tuleks ehk mõelda mõne teise staadioni rentimisele, nii üldiselt jalgpalli huvides kui ka mängijate tervise. Praegu oleks hea variant ehk Kalevi staadion, kus võiks ilusaid tuhandeid mängudele ajada. Sellega muidugi kaoks veidikene Nõmme identiteet.
    See Nömme identideet on olnud turundus-bollocks ka niikuinii(millega paljud haneks on tömmatud ja hiljem on sellest tekkinud veidike selle tulemusel tekkinud näpuotsaga seda identiddeeti ka), et saaks täpselt samamoodi jätkata lollitamist.

    Sellise jutu peale hakkavad paljud kindlasti kysima pöhjendusi, aga neid ma siin andma ei hakka. Muidu saavad rivaalid liiga palju hamba alla. A kui mu mälu ei peta, siis Pets lubas mulle millegi eest kunagi ölut teha pubis ja siis vöib rehnutti teha kyll. Oligi vist samal treemal. Hilised tervitused Petsile ka Bernabeul toimunud mängu suhtes
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Lisatribüün oli väga aktuaalne teema terve see hooaeg, nagu ka e-pood ja mitmed teisedki asjad. Aga oleks tõepoolest tore inimese moodi suure rahvahulga seas olla.

      Kommentaar


        Algselt postitas samovar Vaata postitust
        Järgmine aasta peate küll kohti juurde tegema, et inimesed ära mahuksid. Ainuke klubi vist, kellel probleem, et pealtvaatajad ei mahu staadionile?
        Viimasel mängul Narvaga polnud küll puudu olevaid kohti kusagil näha - staadionit ei saa laiendada tippmängude järgi.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          9 märts @ Hiiu staadion vs Viljandi Tulevik
          Hooaja avamäng siis
          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            noh, hakkame fänniturniirist ka mõtlema juba?

            Kommentaar


              Mitte, et ma tahaks lambist nokkima tulla, vaid lihtsalt tahaks ühe asja seoses Kaljuga hinge pealt hooaja lõppedes ära öelda, mis mind terve hooaja on painanud.
              Nimelt..Kalju on klubi, keda pidevalt reklaamitakse ikkagi peamiselt kui NÕMME tugeva idenditeediga klubi, st erineb selgelt teistest klubidest nagu Flora, Levadia ja miks mitte ka Kalev, kellel siiski kindlalt idenditeeti pole. Ehk siis on minu arvates olnud koguaeg Kalju firmamärgiks see, et nende näol on eelkõige tegu ikkagi Nõmme, mitte Tallinna klubiga.
              Ja vot seejuures on mind ilgelt häirima hakanud, et Kalju fännisektoris lehvivatel lippudel ja kodulehel ning vist ka plakatitel linnas on loosung KALJU "Tallinna uhkus". Võib-olla on sellest ennegi räägitud, aga igatahes, olgem ausad, see, et Kalju nüüd millegipoolest Tallinna uhkus on, on nüüd küll pigem nali. Euroopas hillanud Levadia ning isegi tänavu täiesti p*rse kukkunud Flora (kes hoolimata p*rse kukkumisest ikiagi tabelis edestas Kaljut) on ilmselgelt enam..kuidas nüüd öelda, ei leiagi õiget sõna..uhkused?!
              Ehk siis jah, lühidalt mu pikk jutt kokku - vaevalt, et on palju inimesi, kes hoolimata Teie propagandast ikkagi usuvad, et Nõmme Kalju mingil määral on Tallinna uhkus jne ja paraku saate ilmselt isegi aru, et kindlasti teie klubi seda pole, vb tulevikus. Soovitus teile, asendage see "Tallinn" seal "Nõmmega" ja uskuge mind, see loosung on Kalju kohta lausa rusikas silmaauku, sest kui Kalju midagi tõesti on, siis on ta justnimelt "Nõmme uhkus".
              Mina tänan ja ärge siis pikka viha pidage.

              Kommentaar


                Algselt postitas UrmoT Vaata postitust
                Mitte, et ma tahaks lambist nokkima tulla, vaid lihtsalt tahaks ühe asja seoses Kaljuga hinge pealt hooaja lõppedes ära öelda, mis mind terve hooaja on painanud.
                Nimelt..Kalju on klubi, keda pidevalt reklaamitakse ikkagi peamiselt kui NÕMME tugeva idenditeediga klubi, st erineb selgelt teistest klubidest nagu Flora, Levadia ja miks mitte ka Kalev, kellel siiski kindlalt idenditeeti pole. Ehk siis on minu arvates olnud koguaeg Kalju firmamärgiks see, et nende näol on eelkõige tegu ikkagi Nõmme, mitte Tallinna klubiga.
                Ja vot seejuures on mind ilgelt häirima hakanud, et Kalju fännisektoris lehvivatel lippudel ja kodulehel ning vist ka plakatitel linnas on loosung KALJU "Tallinna uhkus". Võib-olla on sellest ennegi räägitud, aga igatahes, olgem ausad, see, et Kalju nüüd millegipoolest Tallinna uhkus on, on nüüd küll pigem nali. Euroopas hillanud Levadia ning isegi tänavu täiesti p*rse kukkunud Flora (kes hoolimata p*rse kukkumisest ikiagi tabelis edestas Kaljut) on ilmselgelt enam..kuidas nüüd öelda, ei leiagi õiget sõna..uhkused?!
                Ehk siis jah, lühidalt mu pikk jutt kokku - vaevalt, et on palju inimesi, kes hoolimata Teie propagandast ikkagi usuvad, et Nõmme Kalju mingil määral on Tallinna uhkus jne ja paraku saate ilmselt isegi aru, et kindlasti teie klubi seda pole, vb tulevikus. Soovitus teile, asendage see "Tallinn" seal "Nõmmega" ja uskuge mind, see loosung on Kalju kohta lausa rusikas silmaauku, sest kui Kalju midagi tõesti on, siis on ta justnimelt "Nõmme uhkus".
                Mina tänan ja ärge siis pikka viha pidage.
                Olen sel teemal siin varem sõna võtnud,ning selle peale saadeti mind,noh kuidas võtta? Kergelt üle T*ra või nii.
                Aga kahjuks/õnneks pean duubeldama su juttu.
                sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                Kommentaar


                  Vähemalt ei ole me Baltikumi suurimad.

                  Kommentaar


                    no mis siin ikka nii väga duubeldada - slogan võetakse selleks, et selle poole püüelda, et oleks midagi mille järgi tuntaks, mitte mingite saavutuste järgi.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Kõvvim lipp olekski Nõmme uhkus olnud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elx Vaata postitust
                        no mis siin ikka nii väga duubeldada - slogan võetakse selleks, et selle poole püüelda, et oleks midagi mille järgi tuntaks, mitte mingite saavutuste järgi.

                        Kas ka see slogan- Kalju on suurem kui seks?
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          kas on ranner pak või ranner pakk? põhja-puiestee trammipeatuses on igastahes paKK, minuarust pak
                          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                          Kommentaar


                            Algselt postitas UrmoT Vaata postitust
                            ... Ehk siis on minu arvates olnud koguaeg Kalju firmamärgiks see, et nende näol on eelkõige tegu ikkagi Nõmme, mitte Tallinna klubiga.
                            Ja vot seejuures on mind ilgelt häirima hakanud, et Kalju fännisektoris lehvivatel lippudel ja kodulehel ning vist ka plakatitel linnas on loosung KALJU "Tallinna uhkus". Võib-olla on sellest ennegi räägitud, aga igatahes, olgem ausad, see, et Kalju nüüd millegipoolest Tallinna uhkus on, on nüüd küll pigem nali.
                            No mis siin aru on saada?
                            Oli aasta 2008 ja Kalju oli Nõmme uhkus.
                            Siis tuli aasta 2009 ja ... Novikov, Rõškevitš, Belozjorov, Brezgun, Dolmatov, Kisel, Kovtunovitš, Kuzmin, Larin, jne, jne

                            Oot, aga see pole enam Nõmme uhkus! Pigem Kopli või Lasnamäe uhkus. Noh ja eks siis tuligi liikuda edasi Tallinna uhkuse juurde.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Petuhhin Vaata postitust
                              No mis siin aru on saada?
                              Oli aasta 2008 ja Kalju oli Nõmme uhkus.
                              Siis tuli aasta 2009 ja ... Novikov, Rõškevitš, Belozjorov, Brezgun, Dolmatov, Kisel, Kovtunovitš, Kuzmin, Larin, jne, jne

                              Oot, aga see pole enam Nõmme uhkus! Pigem Kopli või Lasnamäe uhkus. Noh ja eks siis tuligi liikuda edasi Tallinna uhkuse juurde.

                              tra miuke killuvend

                              Kommentaar


                                Kle petuhhin:

                                nendest nimedest on ainult 2 esindusmeeskonna mängijad, ülejäänud on heal juhul (kui sealgi) teise liiga mängumehed.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X