320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Paide ja Kuressaare tegid elu mängud ja tegid ära lihtsalt. Ei ole siin rohkem ega vähem midagi öelda. Paide muidugi tegi terve turna imet. Tõesti ei oleks osanud oodata neilt sellist mängu.

    Kommentaar


      Kõige tasavägisemad olid 2 viimastmängu.
      viimases eriti kui hoidsid kõik peale floorakate pöialt levadiale. väga sõralik õhkkond valitses.
      meie omad kohe oskavad endale auku kaevata...
      pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

      Kommentaar


        Pole midagi öelda, nendes kahes mängus oli Paide ja Kure Kaljust parem, aga teise kohaga võib rahul olla

        Kommentaar


          Aastalõputurniir rikub vist mu aastavahetuse, kuid tore oli, isegi väga tore. Möllu sai, fännidele meeldis, tundus, et ka uutele mängijatele. Päris 30 000 tribüünil ei olnud nagu Mehhikos, aga usun, et vähemalt viimase mängu emotsioon oli selle lähedane.

          ON AINULT 1 NÕMME KALJU, mitte et see saal miskit näitaks, aga materjali tundub olevat, ei mäletagi, mil nii hea emotsiooni sain.

          Kommentaar


            Mario, ka meil on hea meel, et teil see teie oma lipp jäi sinna nurka mitte ei lehvinud.
            www.jkkalju.ee

            Kommentaar


              nõustun Marioga igatahes! emotsioonid olid väga head. Tuleb loota, et ML'is ka need uued poisid mängima hakkavad normaalsel tasemel.

              aga jah, Mario, aastavahetuse joogiraha on läinud

              Kommentaar


                Algselt postitas sanchez Vaata postitust
                Muide Gomese tugev külg on peaga mäng ja nõrk külg tehnika ja maast mäng.
                Täpselt vastupidine Vitalile ju. Äkki saate kahepeale lõpuks ka ühe ründaja endale.

                Kommentaar


                  Algselt postitas UrmoT Vaata postitust
                  Vaadates Kalju tänaseid vastaseid, Kure, Kalev, Paide, Viljandi, siis tundub, et nõmmekatel on kõva eeldus see turniir äragi võita. Kõik tugevamad mängud peeti eile ära juba.
                  SÖÖ OMA SÕNU!!

                  ah, mul lihtsalt tore meel

                  Kommentaar


                    Jaa emotsioonid on super. Näha oli, et viimases mängus töötas fännide ja mängijate koostöö suurepäraselt Uued kutid on kõik väga head ja uueks hooajaks on materjali küll, nagu eelnevalt mainitud. Ootame uut hooaega, et näha samu kutte suurel väljakul, kuna ega seal saalis saab mängija oskustest 20% ainult teada umbes.
                    Super!

                    Kommentaar


                      Kuigi ma ise kah suhteliselt orgasmis, siis paluks Kalju fännid, teie enda huvides, ärge lootusi väga kõrgeks kruvige, muidu pärast väga valus. Tean, mis ma räägin, tundsin eelmine aasta seda tunnet väga valusasti.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                        Täpselt vastupidine Vitalile ju. Äkki saate kahepeale lõpuks ka ühe ründaja endale.
                        Võib küll nii juhtuda.

                        Kommentaar


                          Kõrtsmikul oleks aeg jalgpalli mängimine ära õppida
                          Ja palju õnne kahe uue(kindlad) mängija puhul:Jevdokimov,Võtti.

                          Kommentaar


                            Oli tõesti viimane aeg, et Jevdokimov ja Võtti endale korralikud ning ilusad vormi saaksid.

                            Vabandan Kalju fännide ees, kellele ma selle postitusega ämbri kraesse valan, ma lihtsalt pidin. Ja neiu viljandlane, kes mind tatiks sõimab, kui on isu vastata, siis PMi nagu Sul tavaliselt kombeks

                            Kommentaar


                              erinevalt sinust,suudan ma viisakas ka olla

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Oli tõesti viimane aeg, et Jevdokimov ja Võtti endale korralikud ning ilusad vormi saaksid.

                                Vabandan Kalju fännide ees, kellele ma selle postitusega ämbri kraesse valan, ma lihtsalt pidin. Ja neiu viljandlane, kes mind tatiks sõimab, kui on isu vastata, siis PMi nagu Sul tavaliselt kombeks

                                nU pooldame ikka neid ilusaid mustanahalisi "poisse",kes viivad Kalju ML kullale hooajal 2010. Edu!!!
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X