320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
    Eika ja PraS ma võin vististi kihla vedada, et Teie eesnimed on eesti omad?
    Eksid, PraSi eesnimi on Ivan ja eika oma ei ole au teada.

    Kommentaar


      Piisab ühest provakaatorist ja ongi jälle mingi sõdur-vabastaja teema üles krutitud. Jätke ajalugu ja poliitika ikka nende arutada, kelle intelikentsi tase seda ka välja kannatab.

      Sööge mõni keedumuna, jooge tass teed ja rahunege maha

      Kommentaar


        Zdes jaaa hatsuuuu Nõme Kalju juudised mitte vaidlus jeestlane vjenelane.

        Tehke omale off topicusse teema "eestlane, venelane...kes? miks? kuidas?"

        Kommentaar


          Algselt postitas joosep2 Vaata postitust
          Igasugu vantide ja tontidega tehakse lepinguid aga eesti poisid saadetakse pikalt! Mingi tegevdirektor ka ju Terehov, mis sealt ikka loota kui jälle ühe eesti klubi vandistumist.
          Ning sa oled/olid Kalju fänn? Siis võiks ju veidike Terrehovist midagi teada ka mitte mingit jama rääkida. Terrehov on muuseas see mees kes lõi Venemaale värava kui mängiti 1-1 viiki, kas vant on nüüdsest sünonüüm Eesti patrioodile?

          Kommentaar


            Foorumisse registreerimise tingimuseks tuleks teha, et arst on soovija vaimselt terveks tunnistanud...


            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
              No Dmitri Kovtunovitš on ju venelane. Okei saan aru, kui miski kauge esivanema tõttu on hakanud jooksma perekonnanimi Kovtunovitš, siis eesti kodukeelega ja -meelega inimene paneks oma lapse eesnimeks näiteks Tarmo või Kristjan, mitte Dmitri või Sergei. Tarmo Kovtunovitš´it saaks juba ajaloo keerkäikude tõttu võtta eestlasena. Eika ja PraS ma võin vististi kihla vedada, et Teie eesnimed on eesti omad? Samamoodi võib kihla vedada, et Dmitri/Sergei/Vladislav perenimega Tamm või Kask on venelane. Loomulikult ei ole see alati nii, aga 80% julgen kindlalt lubada.
              paar piksenoolt veel..

              Kommentaar


                Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                paar piksenoolt veel..

                Selle pildi oleksid võinud ju postitada teemasse "Nagu kaks tilka vett" ja juurde lisada minu profiili. Olen paljastatud, aga pohh. Kuigi ma nüüd ei saa aru, et kas ma olen mingis oma postituses öelnud, et vihkan vene nimega pallureid, või vihkan vante? Proovisin pisut olukorda selgitada, et miks arvab Timmu, et "Tallinna Uhkus" on täitumas vantidega. Ja see, et ma igat oma mõttekäiku üritan lahti seletada, toob kohe võrdluse nende ülalolevate piksenooltega? Ma pean pigem madalalaubalisteks neid foorumikülastajaid, kes hakkasid mu postituste taga otsima mingit russofoobiat. Saage üle oma kompelksidest. 26.04 aastapäeva puhul tõstan ka teie terviseks
                Algselt postitas alehis
                "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                Kommentaar


                  Vähemalt Kalju teema saab postitusi, mida on taga aetud

                  Saba nimel,
                  Piksenool
                  Algselt postitas alehis
                  "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                  Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                    paar piksenoolt veel..

                    Oo, need on ju need ürgsed germaani ruunid, mille kohta florajugendi poisid kõvasti uurimustööd on teinud!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                      Selle pildi oleksid võinud ju postitada teemasse "Nagu kaks tilka vett" ja juurde lisada minu profiili. Olen paljastatud, aga pohh. Kuigi ma nüüd ei saa aru, et kas ma olen mingis oma postituses öelnud, et vihkan vene nimega pallureid, või vihkan vante? Proovisin pisut olukorda selgitada, et miks arvab Timmu, et "Tallinna Uhkus" on täitumas vantidega. Ja see, et ma igat oma mõttekäiku üritan lahti seletada, toob kohe võrdluse nende ülalolevate piksenooltega? Ma pean pigem madalalaubalisteks neid foorumikülastajaid, kes hakkasid mu postituste taga otsima mingit russofoobiat. Saage üle oma kompelksidest. 26.04 aastapäeva puhul tõstan ka teie terviseks
                      Võtad nende meeste mälestuseks kes Tšernobõlis hukkusid?
                      Joosep2 lt oleks oodanud küll eakohasemat postitust, aga küllap on nüüd nii kibestunud, et Tiit Kaljus lepingut ei saanud.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Vähemalt http://jalgpall-ee.sn13.zone.eu/team...U-19&year=2009 andmetel puudub Dmitri Kovtunovitšil eesti kodakondsus. Sealt saidilt leiate teisigi JK Kalju mängijiad, "kes Hiiu mändide all üles kasvanud" ja kes Kaljut esindavad.

                        Kommentaar


                          Keegi võiks neile ajukääbikutele bänni panna.
                          Kovtunovitš on päris mitmeid kordi U-19 koondist esindanud, nii et päris lampi ei ole mõtet ka peksta siin.

                          Kommentaar


                            Kovtunovitš on tõesti noortekoondiseid esindanud. Seega peaks tal kodakondsus olema. Kui ta sellest muidugi loobunud ei ole. Üldiselt püüan sellesse asja homme-ülehomme selguse tuua.

                            Kommentaar


                              Esmakordselt on koondises Helsingis elav Eron Krillo ja värskelt Eesti kodakondsuse omandanud Dmitri Kovtunovitš.

                              5. sept. 08 @ jalgpall.ee

                              Kommentaar


                                No siis on asi selge. Varem oli ta ilma kodakondsuseta mängijate hulgas ja hooaja keskel, kui ta kodakondsuse sai, et jõudnud info mängijate registrisse, kus teatavasti on 10 000 mängija ringis. Kui Kalju registreeris 2009. aastal oma U-19 Eliitliiga meeskonda, siis anti ilmselt nimekiri vanade andmetega ja nii jäigi kodakondsuse vahetus kirja panemata.

                                Uskuge mind, ei ole kerge kõiki vigu märgata, kui esitatakse selliseid andmeid, kus vead sees. Registreerimine toimub teatavasti regajate jaoks ekstreemsetes tingimustes, kus loetud päevadel registreeritakse kümneid või koguni sadu meeskondi tuhandete mängijatega kokku. Ja kui on nimekiri, siis viga sealt leida pole kerge.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X