320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
    Ma ei tea kas ma suur härra olen, aga oluliselt parem Haarab infi kiiremini ja ei ole mingi suvaline linkide kollektsioon
    +1

    Vähe on inimesi, kes viitsivad suvalistele linkidele klõpsida pidevalt.
    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

    RocknRolla (2008)

    Kommentaar




      word!
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        Algselt postitas Even Vaata postitust


        word!
        Duubeldan!
        Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

        Kommentaar


          Noh, milles asi? Pets võttis oma küsimuse maha?

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Noh, milles asi? Pets võttis oma küsimuse maha?
            Urmas, kiidan sinu operatiivsust

            Ole nüüd hea mees ja tee Tiegost ikka Tiago ka
            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
              Urmas, kiidan sinu operatiivsust

              Ole nüüd hea mees ja tee Tiegost ikka Tiago ka
              Ma ei tahaks ise ametlikke nimesid muuta, pead ikka kontorist läbi käima ja paluma muudatused sisse viia. Võta siis vastavad dokumendid ka kaasa.

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Ma ei tahaks ise ametlikke nimesid muuta, pead ikka kontorist läbi käima ja paluma muudatused sisse viia. Võta siis vastavad dokumendid ka kaasa.
                Samuti oli ka Getulio asemel ilutsenud nimi ju ametlik?
                Aga okei, kui sinu võimuses pole, siis mis seal ikka.
                "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                  Samuti oli ka Getulio asemel ilutsenud nimi ju ametlik?
                  Aga okei, kui sinu võimuses pole, siis mis seal ikka.
                  See on küll minu võimuses, aga ametlikud nimed tuleb ikka ametliku dokumendi põhjal muuta, kas nad olid siis varem õiged?

                  Kommentaar


                    Kalju on Tartu vastu juhtima läinud. Editin kui väravalööja selgub.

                    Juri Jevdokimov lõi siis avavärava.

                    Kommentaar


                      Ehk keegi teab, kas Terehhov sai vigastada, et Tsiki ta 22'l välja vahetas?

                      Kommentaar


                        Aga mul tekkis küsimus kuna kalju kodulehel meeskonna kooseis ära uuendatakse ?

                        Kommentaar


                          Kalju fännid, kuidas te selle Teeveri inteka nüüd siis maha olete maganud?

                          Raskest kaelatraumast taastunud jalgpallur Ingemar Teever on tagasi Nõmme Kalju rivistuses. Delfi Spordi lugejatel oli hea võimalus Teeverile online intervjuu raames küsimusi esitada ning suur tänu kõigile, kes seda tegid.
                          Algselt postitas alehis
                          "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                          Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                          Kommentaar


                            Miks Sa arvad, et me selle maha oleme maganud?
                            Ise lugesin eile ära. Päris lahja intervjuu, aga mis sealt Delfist ikka tahta.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                              Ehk keegi teab, kas Terehhov sai vigastada, et Tsiki ta 22'l välja vahetas?
                              paistis küll vigastusega tegemist olevat.

                              Kommentaar


                                No pekki, Tartu viigistanud. Sealt peaks ikka võidu ära võtma..

                                //Teever on midagi igatahes teinud, 55. minut hoiatus Teeverile ja 55. minut Heiko Tamm skoorib penaltist.

                                Ja 5 minutit hiljem viib Felipe Nunes taas Kalju juhtima. He is back!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X