320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nii tore et sa siin foorumis ülekannet teed, ehk teed ka teistes teemades et teisedki huvilised saaksid oma meeskonna käekäigust teada?

    Edit: või kui tõesti näpud paigal ei püsi : http://foorum.soccernet.ee/jututuba/

    Kommentaar


      3-2 kalju peal siis hetkel

      Väravad: 55. pen. Heiko Tamm, 86. Kaarel Torop - 10. Juri Jevdokimov, 60. Felipe Nunes, 68. Ken Kallaste
      Hoiatused: 12. Siim Valtna, 64. Siim Roops - 55. Ingemar Teever
      Eemaldamine: 70. Siim Valtna

      Kommentaar


        aye, tuli napp võit -.- asi seegi. Aga praegu on Kalju tabeli liider nii peabki jääma

        Kommentaar


          Kuidagi vaikne on siin ,kuigi Kalju on tabeli liider ja ma juba mõtlesin ,et äkki pean Nõmmele ,koju sõiduks viisa võtma
          Järgmises voorus näeb ,kas tegemist on kokkusattumusega või oletegi nii kõvad ,kui vastas on täna püksi sittunud Lervadia.
          FCF Forever

          Kommentaar


            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
            Kuidagi vaikne on siin ,kuigi Kalju on tabeli liider ja ma juba mõtlesin ,et äkki pean Nõmmele ,koju sõiduks viisa võtma
            Järgmises voorus näeb ,kas tegemist on kokkusattumusega või oletegi nii kõvad ,kui vastas on täna püksi sittunud Lervadia.
            Eks nad naudivad seisu nii kuidas saavad.. kuni järgmise nädalani.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas elx Vaata postitust
              Eks nad naudivad seisu nii kuidas saavad.. kuni järgmise nädalani.
              Tead , ma ausalt ei üllatuks sel hooajal enam millegi üle . Nõmme on kindlasti parem kui eelmistel aastatel ja Levadial probleeme häälestumisega.
              Nõmmel on kohe näha ,et endised Flora poisid on tegijad . Nii Jürka ,kui Ken siis täna paugutanud.
              FCF Forever

              Kommentaar


                Ma mõtlen et kas see lausa esimene krod ple, kui Kalju selle kolme hooaja jooksul liiga kõrgeimale astmele tõusnud on ?

                Kommentaar


                  aastalõpukal jõudis Kalju ka tabeliliider korra olla

                  Kommentaar


                    well done, guys. vot see ongi positsioon, millel me ka hooaja lõpetame. nagu öeldakse, siis oli reis, mida mäletada, kuigi järjekordselt meeldis meeskonnale olukord põnevaks teha. täna otsustasid aga 2 suurepärast karistuslööki mängu saatuse.

                    joome sõbrad, joome!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                      aastalõpukal jõudis Kalju ka tabeliliider korra olla
                      pigem see kurb erand, kuid krt teab seda hooaega.
                      pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

                      Kommentaar


                        Fotod: JK Tammeka vs JK Nõmme Kalju, slideshow

                        Kommentaar


                          Nõmme Kalju on Meistriliiga liider!

                          Härrad jäävad linkimisstiiliga loodetavasti rahule...

                          Kommentaar


                            Ma ei tea, kas siit on juba läbi käinud, aga kas Kert Kütti vaevab miskine vigastus või meeldib talle lihtsalt Tartu sõidu asemel endisi klubikaaslasi Maarjamäel vaatamas käia?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas 17 Vaata postitust
                              Ma ei tea, kas siit on juba läbi käinud, aga kas Kert Kütti vaevab miskine vigastus või meeldib talle lihtsalt Tartu sõidu asemel endisi klubikaaslasi Maarjamäel vaatamas käia?
                              Talle vist tehti mingi operatsioon. Mingi kuu aega vast ikka on platsilt eemal.
                              Sellist juttu olen kuulnud mina. Keegi võiks kinnitada.

                              Kommentaar


                                Keegi võiks smailide juurde visata ka facepalmi oma. Rohkemaga pole vaja vastata sellistele postitustele lihtsalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X