320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas MihkelHK Vaata postitust
    Kui meenutada, siis Savitski kinkis ka eelmisel aastal Levadiale võidu.
    Võiks mehe duublisse saata.
    Aga ta on ju parim Kalju väravavaht? Või ei, ta on palju kordki teid päästnud ka.
    FCLT.EU
    ----------------------------------------------------------------------
    Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

    Kommentaar


      EJL WEB TV: Meistriliiga III voor. Nõmme Kalju - FC Levadia (20.03.2010)

      Kommentaar


        Algselt postitas North Vaata postitust
        Aga ta on ju parim Kalju väravavaht? Või ei, ta on palju kordki teid päästnud ka.
        On küll! Eks see siin ole kibestunud/pettunud fänni jutt. Savitski on tubli ja alles noor, kindlasti suure potentsiaaliga väravavaht, kes muutub ajaga ainult paremaks. Tänast kaotust ei saa kuidagi ainult tema kraesse kirjutada.

        Kommentaar


          Minu meelest oli Savitskil omale punase teenimisel väike osa. Kõige suurem oli ilmselt Kalju kaitsjatel ja nende suurel prohmakal. Danka läks appi päästma ja jalg jäi õnnetult ette (käed olid tal juba püsti). Punane oli õige, ent mina ei asetaks suurimat koormat tema õlule. Enne seda oli võrdne mäng, kus Levadia surus rohkem, Kaljul olid ohtlikumad olukorrad.

          Kommentaar


            Kalju odav pürorakett tood täna üsna kiiresti maakerale tagasi .
            FCF Forever

            Kommentaar


              Me suitsu ei tee, me suitsu ei tee!
              Kunn, kas ärkasid oma õllekamba keskel Hiiu pubis??

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Ainuke asi, mis ma öelda tahan, on see, et kui kaitsja kaotab viimase kaitsjana palli ning pärast seda jääb seisma ning ei ÜRITAGI palli nimel võidelda, siis teatud fännide jaoks on ta kadunud mängija.

                  Mind häirib see, kui meil istuvad pingil mehed, kes on valmis endast 110 prossa andma (Risto Kägo) ja siis sellised treilerilt tulnud vennad mängivad.

                  Tänane näitas väga hästi, järjekordselt, mis on nende kahe meeskonna vahe, ning miks Kalju kõik need mängud kaotab.

                  Ja fakk, kuidas ma terve nädala lootsin, et Kalju suudab ja saab kõikidele neile Anti-Kalju tüüpidele nagu Piksenool näkku naerda, aga ju ma olen siis tõesti loll ullike.

                  postituse mõte seisnes muidugi selles, et mine vittu, Giovanni Albani, sind me näha ei soovi! me soovime näha mehi, kes võitlevad ning kes võtavad kaotuse vastu väärikalt!

                  a seda ka, we all dream of a team of Teever`s

                  edit: tahaks veel tänada inimesi, kes suudavad pärast sellist mängu vilistada meeskonna välja ning näidata pöialt alla poole, lõpuks ometi, sõbrad, avasite oma silmad. ja seda tegi kolmveerand sektorist, võtke raisk heatahtlike fänne!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Ja fakk, kuidas ma terve nädala lootsin, et Kalju suudab ja saab kõikidele neile Anti-Kalju tüüpidele nagu Piksenool näkku naerda, aga ju ma olen siis tõesti loll ullike.
                    Ja mina pidasin sind Mario veel üheks mõistlikumaks Kalju fänniks, et kes saab asjadest õigesti aru. No aga kui sa tõepoolest arvasid, et Levadia Kaljut ära ei oma, siis on ka sinul miski roosa prill ees. Punasega või punaseta oleks te ikkagi vähemalt kolme väravaga ära saanud. Õnneks nüüd saate Savitski punase taha pugeda.
                    Ja muid kaarte kogunes ka kaunikesti palju. Mäng oli nagu Sillamäe Kalev eelmisel hooajal. 4 kollast ja punane on natuke palju. Teised meeskonnad said kõik 1 kollase või vähem, v.a. Trans, kes sai 2 kollast. A see selleks.

                    Viies koht kus Kalju praegu on, on arvatavalt hooaja lõpus ka Kalju lõpp-koht.

                    E: Mõnus on muidugi tõdeda, et peale 3 mängitud vooru jagab Kalju koos Transiga ka hooaja suurimat saadud kaotust. Eelmine voor oli nagu käsi kullas, aga nüüd...... ? irw

                    Loomaia uhkuse terviseks,
                    Piksenool
                    Algselt postitas alehis
                    "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                    Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                    Kommentaar


                      kes järgmine mäng pingile pääseb ehk kes on klubi 4. väravavaht?

                      Kommentaar


                        Vähemuses mänginud Kalju pidi tunnistama Levadia paremust.

                        Kommentaar


                          Itaalia makaronipuurija ei ole jalgpallur,
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Tagantärgi tark olles ja natule rahulikumalt mõeldes eilsete mängude peale siis Savitski oleks pidanud selle ühe värava laskma lüüa ,kui juba nii läks midagi teha polnud. Mäng oli ju selle momendini suht võrdne . Võrdsetes koosseisudes võinuks resultaat olla hoopis teine. Kahjuks noore mehe kogenematus ei lasknud tal õiget otsust vastu võtta. Ja Kalju pole ilmselt ka sel aastal omale kaitsesse korralikke tugevdusi leidnu.Kahe viimase vooruga on omale 5 väravat lastud lüüa.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Fotod: JK Nõmme Kalju vs FC Levadia, slideshow

                              Kommentaar


                                Vaadates tipphetki, siis tekib küsimus, kus Albani penalti olukorra puhul oli? Jalutas jälle keskväljal? Keskkaitsjate puhul peaks toimima süsteem, et üks võtab ning teine julgestab ja kui üks mees on kuskile kadunud ning keegi teda asendama pole jõudnud, siis on lood kurvad. Samas siin võis jälle põhjuseks olla keelebarjäärist tulenev kommunikatsiooni probleem.

                                Hädasti oleks Mitsuyamat vaja keskele ehitama, sest praegu puudub keskväljalt täielikult loovus. Kallaste, kes saaks hakkama, on kah äärekaitsesse jälle topitud. Ochoa on kergelt öeldes pettumus ning Felipe kah üksinda ei suuda. Samuti kaitsvas poolikus palliv Sala on niivõrd aeglane ja samuti ei peitu temas nahhaalsust, mis näiteks Kägo puhul väga eredalt põleb.

                                Ühesõnaga välismaalased mängivad väga emotsioonitult, nagu neil oleks täiesti suva tulemusest. Olles vaadanud Kuressaare eilset mängu(kus ei näinud ühtegi Kalju tegelast, kes oleks uurinud uue treeneri käe all mängiva Kuressaare mängujoonist), siis arvestades Kuressaare suurepärast distsiplineeritust, ei tule teisipäeval üldse kerge ülesanne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X