320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas asdf Vaata postitust
    Kuidas jalkaliit selles süüdi on, et klubil või stata haldajal peldikut pole? Meistriliiga mängu korraldab klubi, mitte liit. Nagu eelpool öeldud, oli Superkarika finaalil, mida korraldab jalkaliit, peldik olemas.

    Üldiselt muidugi võiks mõelda juba teisipäevastele mängudele, mitte tegeleda teemaga, kellel on peldik ja kellel mitte
    Jalgpalliliit ja Flora on ju üks ja sama organisatsioon

    Kommentaar


      kuule asdf.vaata kus see peldik oli sellel mängul. Nahk läks nurgalööki sooritama ja peldik jalus.naljakas oli pärast veel telest vaadata,sellist momenti ,et mingi vend sooritab nurgalööki ja peldik kaadris koos nurgalöögiga.Sellist pilti näeb ainult eesti jalgpallis
      Monica

      Kommentaar


        Kuna hooaeg hakkab vara, lund on palju siis mängitakse varuväljakutel nagu Sportland Arena jne. Katsuge need ajutised ebameeldivused üle elada ja jalgpalli nautida. Sooja kevadega tulevad ka mugavused.

        Kommentaar


          rauli kuldsed sõnad. Ja mis mina veel soovitan et käige peldikus juba kodus ära!

          Kommentaar


            Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
            Kuna hooaeg hakkab vara, lund on palju siis mängitakse varuväljakutel nagu Sportland Arena jne. Katsuge need ajutised ebameeldivused üle elada ja jalgpalli nautida. Sooja kevadega tulevad ka mugavused.
            No kui tõsine olla, mina kui peldikuteema alustaja ei ole eriti pahane ega midagi. Jah, pidin kusema raudtee ääres, ja see ei olnud esimene kord mu elus ja ei jää viimaseks, aga tegelt ka, see olukord oli sama naljakas kui nõme. Flora on haldur või mitte - teie olite ametlik mängu korraldaja, teadsite et vähemalt paarsada inimest tuleb, ja siuke pisssssikene asi on paljudele ebameeldiv. Mingi "upps, tegelt ka, meie kala, vabandust" oleks piisav, mitte süüdistused "staadioni omaniku" poole vms. Olge ise tähelepanelikumad!

            Kommentaar


              Eilne korvpallimäng TTÜ ja Kalevi vahel näitas väga selgelt, kumb tehnoloogia on õigem, kas koolitada oma poisse ja anda neile 2-3 aastat kõvat kogemust ning siis tulemusi saavutada või tuua iga aasta kalleid leegionäre, kes mängivad tujutult. Lõpptulemus oli see, et kordi väiksema eelarvega klubi ning kordi väiksemate palkadega mängijad tõmbasid koti pähe.

              Analoogne olukord on Kaljus, kus lõpuks, kolmandal hooajal, mõisteti et arukas on teha mängijatega pikaajalised lepingud. Kui võrrelda Kaljut näiteks Levadiaga, siis tegelikult ju oskustelt ei jää meie selle hooaja mängijad küll kuidagi maha, vahe on lihtsalt selles, et ühed on natuke rohkem palli koos tagunud kui teised.

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Eilne korvpallimäng TTÜ ja Kalevi vahel näitas väga selgelt, kumb tehnoloogia on õigem, kas koolitada oma poisse ja anda neile 2-3 aastat kõvat kogemust ning siis tulemusi saavutada või tuua iga aasta kalleid leegionäre, kes mängivad tujutult. Lõpptulemus oli see, et kordi väiksema eelarvega klubi ning kordi väiksemate palkadega mängijad tõmbasid koti pähe.

                Analoogne olukord on Kaljus, kus lõpuks, kolmandal hooajal, mõisteti et arukas on teha mängijatega pikaajalised lepingud. Kui võrrelda Kaljut näiteks Levadiaga, siis tegelikult ju oskustelt ei jää meie selle hooaja mängijad küll kuidagi maha, vahe on lihtsalt selles, et ühed on natuke rohkem palli koos tagunud kui teised.
                olgem ausad, kvaliteedilt on Levadia mängijad ikka üle. ütleme nii, et klassivahe on mängijatel ikka selgelt olemas - levadia mängijate kasuks siis(kui võrrelda kaljuga)

                se muidugi minu nägemus, kuid usunn, et mitmed nõustuvad minuga.

                Kommentaar


                  Eesti Päevaleht ilmub teisipäevast neljapäevani ning reedel ilmub mahukam nädalalõpuleht LP. Lehe toimetusse kuuluvad tunnustatud ajakirjanikud, kes teevad Eesti parimat ajakirjandust. Iga eestlane väärib tõde, läbipaistvat ühiskonda ja paremat homset päeva.


                  Intervjuu Felipega.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas flo Vaata postitust
                    kuule asdf.vaata kus see peldik oli sellel mängul. Nahk läks nurgalööki sooritama ja peldik jalus.naljakas oli pärast veel telest vaadata,sellist momenti ,et mingi vend sooritab nurgalööki ja peldik kaadris koos nurgalöögiga.Sellist pilti näeb ainult eesti jalgpallis
                    Tean, kus see oli. Ei olnud see mitte tal jalus - vaatasin videost üle, kuidas Nahk nurgalööki andis ja sealt värav tuli (võid kah YouTube'ist vaadata), kõik kõrvalised asjad - peldik, toitlustus jne - olid kaugemal kui väljakuäärsed reklaamtahvlid.

                    Selline suhtumine on kurb: esmalt öeldakse, et kuradi jalkaliit, peldikut pole. Kui selgub, et peldik oli, öeldakse, et kurat, vaata, kus kohas see peldik oli, ja nii edasi...

                    Peldik on siin muidugi eriti humoorikas näide, aga täpselt samamoodi on enamike asjadega: selle asemel, et kunagi midagigi positiivset näha, on negativism kuubis, käib lahmimine. Mina kiidan omalt poolt kõiki staadionite haldajaid, kes sellisel talvel suutsid staadionid korras hoida (mitte ainult Tallinnas, vaid näiteks ka Tartus oli väga hästi väljaku ümbrus, sh publikule mõeldud ala puhtaks tehtud).

                    Vabandust off-topicu pärast, liigume edasi Kalju teemas.

                    Kommentaar


                      Kallid kaasfoorumlased fcfloraforever ja PraS, eks see mis Tartus toimus sellest mul endal ainult teada, see mis teiste inimestega tagasisidena jõudnud. Eks alkohol on tarkade jook ja seal eriti targalt seda ei tarvitanud, aga õnneks jõudsid kõik kaamerad minuga koju tagasi, seega pildid ja video olemas nagu näha, nii et pole hullu. Kõigil juhtub kui vägijoogiga pikem paus on sees olnud. Peaasi, et staadionil tribüünil tegin häält ja seal ei juhtunud lollusi
                      www.jkkalju.ee

                      Kommentaar


                        Levadia naeruvääristas «Tallinna uhkust» Kaljut!
                        Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!


                        Saba nimel,
                        Piksenool
                        Algselt postitas alehis
                        "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                        Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                          Levadia naeruvääristas «Tallinna uhkust» Kaljut!
                          Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!


                          Saba nimel,
                          Piksenool
                          Sina, Andres Vaher?

                          Kommentaar


                            Ajakirjandus teeb oma tööd, jalgpallurid oma. Ma ei näe midagi põrutavat sellistes pealkirjades. Kui mina töötaksin ajalehes, mõtleksin veelgi intrigeerivamaid pealkirju välja, et oma palka välja teenida. Ja igasugune reklaam on reklaam ja toob ilmade paranedes täismaja Hiiu staadionile. Seega on leheneegrid ka meie kaudsed müügimehed. Andke aga tuld ja valage õli tulle, see on ainult hea kogu jalgpallile!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mister Vaata postitust
                              Sina, Andres Vaher?
                              Huvitav, kas sama Andres Vaher?
                              http://arhiiv2.postimees.ee:8080/leh...1/15/krimi.htm

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                                Ajakirjandus teeb oma tööd, jalgpallurid oma. Ma ei näe midagi põrutavat sellistes pealkirjades. Kui mina töötaksin ajalehes, mõtleksin veelgi intrigeerivamaid pealkirju välja, et oma palka välja teenida. Ja igasugune reklaam on reklaam ja toob ilmade paranedes täismaja Hiiu staadionile. Seega on leheneegrid ka meie kaudsed müügimehed. Andke aga tuld ja valage õli tulle, see on ainult hea kogu jalgpallile!
                                kusjuures, tuleb Rauliga nõustuda pigem toovad irriteerivad pealkirjad suuremat tähelepanu jne. kui vaadata sisu pärast avalõike, siis polnud ju artiklil nagu vigagi, pigem vastupidi. räägiti asi ära. punane jms. keskpärased ja ülimalt tasakaalus artiklid ei suuda tihti piisavalt furoori tekitada, mida jalgapallile Eesti vaja oleks. ja ei tasu unustada ka, et igale reaktsioonile järgneb tihti ka vastureaktsioon jne. samamoodi jääb artiklist natukene see "Tallinna uhkuse" asi õhku ja näiteks kui Kalju järgmine kord Levadiat võidab, võivad mängijad öelda, et võtsime selle tiitli tagasi vms. ja nii ta lääb edasi

                                ma pean tunnistama, et mulle see levadialaste loomaia asi väga meeldis. see lõi mu meelest kohe hea humoorika alguse fännide omavaheliseks võitluseks, et kes keda. kes on loovam, humoorikam jne. ootan pantrite vastulööki järgmisel korral. või siis suudab Levadia fänniklubi asjale veel vinti juurde keerata?

                                ütlen ära ka (lihtsalt, et asi selge oleks), et ma ei ole kummagi võistkonna toetaja, minu klubi on kahjuks esiliigas ja teine klubi neljandas. a see selleks mängul sain üllatuslikult aga nautida eestlasest olümpiavõitja seltskonda. kes teda nägi ja ära tundis, võib ennast premeerida kommiga

                                Kommentaar

                                Working...
                                X