320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oot-oot, mis see nüüd oli? Minu postitus, et Kalju suutis võita tabeli viimast vaid ühe väravaga ja sai oma väravate saldo pluss-miinus 0 peale, kustutati lihtsalt ära?? Kellelegi ei istu valus tõde?

    Saba nimel,
    Piksenool
    Algselt postitas alehis
    "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
    Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

    Kommentaar


      küsin uuesti, sest keegi ei vastanud enne mu esitatud küsimusele.
      kas see nr7 Ochoa on hea nagu Felipe või ta niisama ilueedi ?

      Kommentaar


        Algselt postitas loll123 Vaata postitust
        küsin uuesti, sest keegi ei vastanud enne mu esitatud küsimusele.
        kas see nr7 Ochoa on hea nagu Felipe või ta niisama ilueedi ?
        mine laupäeval ja vaata ise üle

        Kommentaar


          Ütleme nii, et Ochoaga on ilmselt sama lugu, mis oli Felipega. Teatavasti oli Felipe oma esimestes mängudes täiega halb, aga vaadake mis temast sai mõne kuu pärast. Ochoa teeb praegu oma tööd väga hästi, tehnika on hea jne, aga ka tema on praegu natuke ebakindel. Usun, et paari kuu pärast on ta juba Eesti liigaga 100% ära kohanenud ja paneb ässa Loodan vähemalt.

          Kommentaar


            Algselt postitas loll123 Vaata postitust
            küsin uuesti, sest keegi ei vastanud enne mu esitatud küsimusele.
            kas see nr7 Ochoa on hea nagu Felipe või ta niisama ilueedi ?
            see selgub tõenäoliselt sügisel, nagu kaljul tavaks
            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mister Vaata postitust
              ... ja paneb ässa Loodan vähemalt.
              Nagu korvpallis ässa pannakse? Aga see mees paneb penaltipunktilt.
              Algselt postitas alehis
              "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
              Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

              Kommentaar


                Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                Nagu korvpallis ässa pannakse? Aga see mees paneb penaltipunktilt.
                Kurat! Ma pole paha peale väljas aga kurat, sa oled mu iidol!!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                  Oot-oot, mis see nüüd oli? Minu postitus, et Kalju suutis võita tabeli viimast vaid ühe väravaga ja sai oma väravate saldo pluss-miinus 0 peale, kustutati lihtsalt ära?? Kellelegi ei istu valus tõde?

                  Saba nimel,
                  Piksenool
                  Kurat sul on lisaks nõdrameelsusele veel mälulüngad ka... Mõtle ka kuhu sa postitanud oled mitte ära hakka vinguma, et su postitusi on kustutatud (vihje: Meistriliiga reaalajas).

                  Kommentaar


                    Nüüd jääb Kalju toetajatel veel loota, et Gomes avaneb, vähemalt tänase mängu põhjal tundus tüüp sama tühi koht olevat kui Vitali.. või kui aus olla, siis teen siin isegi Vitalile liiga.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      Nüüd jääb Kalju toetajatel veel loota, et Gomes avaneb, vähemalt tänase mängu põhjal tundus tüüp sama tühi koht olevat kui Vitali.. või kui aus olla, siis teen siin isegi Vitalile liiga.
                      Ema anna padruneid.. ohjah..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mister Vaata postitust
                        Tänasest mängust - Kalju valdas palli, aga ei tehtud neid otsustavaid sööte ja pealelööke, et pall võrku sahistada. Ilgelt tahaks juba Mitsuyamat mängima, tema võiks see mes olla kes teeb tarku sööte ja ründajatele läbisööte.
                        Ilgelt vahva oli näha, et Haavistu oli keskkaitses kunn! Giovanni oli jälle ebakindluse tipp, hea et midagi hullu ei juhtunud.
                        Jevdokas ja Kaukvere olid väga head ning välismaalastest tõstaks esile Sala kes tegi päris hed tööd.
                        Olen rahul, et tulid ära 3 punkti, aga ootaks veel mängu paranemist ja keskväljameestelt rohkem otsustusvõimet.
                        No kui see on sinu jaoks mõnus kui nn Kunn ja ebakindlus kokku põrkavad ja sellest sinu pundile koll lüüakse siis ok.Sala oli tõesti väga hea ta sobiks väga hästi dirigendiks käsi oskab väga hästi laiutada ja ta hääl on ilus ja selge.Mulle väga meeldis kuidas Albani Kallastet esimesel poolajal Tsikiks pidas see näitab juba kui korras selle mehe peas asjad on

                        Kommentaar


                          Eksootiline lumi, Kalju võit ja Kuressaare ebaõnn

                          Hea artikkel: http://sport.err.ee/index.php?06106970

                          Teever vähe valesti kirjutatud, aga muidu võtab ilusti mängu kokku. Ainukene asi, mis väljakul tõesti ilus oli, on Nõmme Kalju mänguvorm.. lumine plats ja kogu see iluuisutamine ei kannata kriitikat.. Vaadates Diego Balbinoti pilte Ungari kõrgliigast (roheline muru, mõnus staadion, jne), siis tekib vägisi tunne, et Eesti meistriliiga klubide fänniks olemine on üks kuradima tänamatu töö.. :P

                          Kommentaar


                            Ahjaa, vormi nimetades meenus mulle üks küsimus mis mul tavaliselt platsi ääres ikka ja jälle meelde tuleb - kas pikk pesu ei pidanud mitte sama värvi olema mis särk/püksid? Oskab keegi kommenteerida? Või on see asi millest lihtsalt mööda vaadatakse? Täna jäi see silma Kalju mängijate juures, kuid see pole teemaks ainult Kalju puhul.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              no sellise asjaga joppimine oleks paras huumor. manu-pooli mängus nii mõnelgi mehel, eesotsas fernandoga oli terve hüppeliigese ulatuses valge teibiga kokku mökerdatud, kedra aga hoopis teist värvi. ei tehtud mingit probleemi. meil siin neljandas liigas osad spetsialistid mugisevad, kui teip on 3cm lai. eks tavaliselt selliste pisiasjade kallal nussivad need kohtunikud, kes vilistada ei oska:P


                              sry ohvtopiku pärast

                              Kommentaar


                                Peale piltide, mis on üleval Galeriide all, on kõik, sorteerimata pildid üleval ka Kalju- Kure mängust lehel http://picasaweb.google.com/Hendrik0...uVsKuressaare# . Võite pilgu peale visata, kui soovi.
                                Barcelona.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X