320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Seda mõtlesin minagi, et kui see skandaal lõppeb Transi kahjuks, siis on see vesi Kalju veskile, kuna eeldatavasti saadaks koht Euroopa liigas.

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      Kui Trans visatakse liigast välja, siis eeldatavalt ei tohiks lasta neil mängida ka Euroopa liigat, mis peaks koha tooma Kaljule
      Kõigepealt saaks selle koha ikka Flora ja edasi tekiksid juba Kalju, Lootuse ja Tammeka variandid, kes neist karikal edukamad on. Kui karika võidab Levadia, piisab kellelgi vaid finalistiks saada.

      Sisuliselt on Tammeka ja Lootus juba poolfinalistid ju. Satuvad seal vastakuti ja ongi üks neist finalist. Ma ei tea, kas neil on üldse UEFA litsents olemas, et sinna pääseda.

      Kommentaar


        Kohad kohtadeks aga mingit Transi kultuuri näitas ka eelmise hooaja Hiiu staadioni ukse lammutamise juhtum. Kui ikka kala mädaneb peast, siis sellised väidetavad Transi vägiteod ei olegi väga üllatavad. Aga mind teeb hoopis murelikuks see, et väga mitmed ettevõtjad, kes on tahtnud tuua oma rahanatukese jalgpalli ja Kalju toetuseks, on täna mulle helistanud ja küsinud, et mida kuradit teil seal jalkas jälle toimub?? Nõukogude ajal oli jalkal ja hokil halb mekk küljes, et vene rahvusest mängijad domineerisid nendel aladel, nüüd on uued kaasaegsed haigused tekkinud, mis inimesi vutist eemale peletavad. Just hakkas nagu Meistriliiga ühtlaselt ja huvitavalt peale...Oleme kõvasti oma aega ja ressursse kulutanud, et Kaljut ja ka kaudselt kogu jalgpalli promoda Tallinnas (Eestis?), aga nüüd siis sellised negatiivsed uudised. See tõmbab kõvasti sponsorite ja pealtvaatajate huvi maha.

        Kommentaar


          Tsiteerin üht hea kommentaari:

          eesti jalgpall? kari õiendavaid tiblasid, venemeelne, madal petmine, 3,5 pealtvaatajat keskmiselt mängus, mängitakse ju lumehangede vahel. Pange mehed parem tööd tegema. Petised.

          Kommentaar


            Algselt postitas Ramm Vaata postitust
            Tsiteerin üht hea kommentaari:

            eesti jalgpall? kari õiendavaid tiblasid, venemeelne, madal petmine, 3,5 pealtvaatajat keskmiselt mängus, mängitakse ju lumehangede vahel. Pange mehed parem tööd tegema. Petised.
            nagu siin varem kuskil foorumis keegi kommenteeris, et eestikeelse meeskonna puhul vaikiti asi maha, mõned aastad tagasi, ma veel imestasin, kust see komentaator seda teadis.

            Kommentaar


              Algselt postitas jkj Vaata postitust
              nagu siin varem kuskil foorumis keegi kommenteeris, et eestikeelse meeskonna puhul vaikiti asi maha, mõned aastad tagasi, ma veel imestasin, kust see komentaator seda teadis.
              Tegid kohe kiiresti uue konto.

              Kommentaar


                Kalju 2010 koosseis. Lõpuks ometi...

                Kommentaar


                  Ma ei tunne poisse küll, aga kas mulle tundub valesti et Võtti ja Kuusk piltidel sassi aetud? Nagu oleks Võttit levadia vastu platsil näind ja selline küll välja ei näinud.

                  Samuti tema mängust antud mängus: no kurat, jalgpall see küll polnud mida ta mängis.

                  Kommentaar


                    Võtti mängis mitte oma positsiooni kuna Terja oli vigastatud.
                    Kannatust natuke, hooaeg on veel noor ja küll kõik oma mängu mängima hakkavad ja õigetel kohtadel.

                    Kommentaar


                      Olen tähele pannud, et Hiiu staadion sulab,väljak on täitsa ok, ainult väljaku ümber on veel suured lume hanged.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                        Ma ei tunne poisse küll, aga kas mulle tundub valesti et Võtti ja Kuusk piltidel sassi aetud?
                        Sulle tundub valesti.

                        Kommentaar


                          Leppige siis homseks ilusasti transrasvadega enne mängu kokku, kes võidab, kes lööb, millal lööb ja kuipalju lööb, muidu transidel ja nende rahanäljas sõpradel, transistoritel, jälle paanika majas, kukuvad bettides rapsima ning Betradar uuesti punane nagu verest nõretav sovetski plagu.

                          Aidake rahanälgivaid idavirukaid aga silmad on neil nii ausad, nii ausad....

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kesa Vaata postitust
                            Leppige siis homseks ilusasti transrasvadega enne mängu kokku, kes võidab, kes lööb, millal lööb ja kuipalju lööb, muidu transidel ja nende rahanäljas sõpradel, transistoritel, jälle paanika majas, kukuvad bettides rapsima ning Betradar uuesti punane nagu verest nõretav sovetski plagu.

                            Aidake rahanälgivaid idavirukaid aga silmad on neil nii ausad, nii ausad....
                            Tõsiselt hea postitus! Sa jagad biiti!

                            Kommentaar


                              Kalju sõbrad, kas homme sektoris "Trans liigast välja" vmt plagu kah on?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Kalju sõbrad, kas homme sektoris "Trans liigast välja" vmt plagu kah on?
                                Sellist asja pole orgunninud, küll aga peaks üks õnnitluse plagu homme kohal olema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X