320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Taniano Vaata postitust
    Ei tahaks nagu olla taolisel hetkel väga pooldav seda satsi aga ütleks virisejatele kes kiruvad mehi, et pange järgmine aasta ise sats kokku ja tulgu mängima. Tahaks näha mis staarid te saaksite. Ja kui te teate kes nii head ja tasemel mängijad oleks kes Kaljusse sobiksid siis andge mulle ka teada. Huviga loeks ja vaataks kes on siis kaljule väärilised mängijad ja peatreener. Ja paluks ikka selliseid nimesid kes oleks nagu realsed mängijad.
    tänase 0:2 järel ei tule neid kaugelt otsida. palgake needsamad 16-17 aastased noored, kes proffide võrku sahistavad. tuleb ilmselt oluliselt odavam ka

    Kommentaar


      No tramaeivõi, Kalju ei löö isegi U-19 poistele väravat ??? Rääkimata võitmisest. Imeilus sambajalgpall parimatelt pallivõluritelt. Okei, Kalju alustas isegi Kalju kohta nõrga koosseisuga, aga siiski sees olid ju Savitski ja euroopaklassi peamängija Gomes. Aga teisel poolajal lükati ju sisse kogu Tallinna jalgpalli Uhkus: Felipe Nunes, Juan Ochoa Reyes, Sergei Terehhov, Ken Kallaste, Tanel Võtti, Tiago Sala, Rafael, Juri Jevdokimov, Mikk Haavistu, Eesti ja Brasiilia parimad pojad. Ja ikka löövad Eesti alla 19-aastased ära?

      Igaks-juhuks ka U-19 nimekiri: Mart-Mattis Niinepuu, Maksim Podholjuzin, Aleksandr Kulinitš, Nikita Baranov, Karol Mets, Karl Mööl, Elvis Liivamägi, Karl-Eerik Luigend, Marten Mütt, Martin Ustaal, Dmitri Knjazev. Edit: (Teisel poolajal olid samatuntud nimed!)

      Niimoodi võib juba tunduma hakata, et minu reaalne ennustus Kalju 5-nda koha peale ei pruugi ka täituda. Kui kihlveoskaandaliga kedagi välja ei kuku, siis on vist oodata kukkumist ka Tammekast tahapoole- tabeli II poole esimeseks Muidugi kõigepealt ootame ära, kui Kalju poisid pääsevad pärismurule! MMmmmmm, kodune Hiiu ja selle pärismuru, mmmmmmm.

      P.S. Täna ei saanud isegi peale mängu teed ja küpsist!

      ...................,
      Piksenool
      Algselt postitas alehis
      "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
      Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

      Kommentaar


        The God has spoken!

        Kommentaar


          Ma ootaks nüüd mõnd andunud fänni, kes ütleks, et see ongi halb reklaam, mis rahva staadionile toob

          Taniano aga ennist uuris siin parema võimaliku koosseisu kohta. Keegi ei soovi ning mõistab, et siia ei saa tuua superstaare. Kuid et tuua välismaalt lisajõudu, siis peaks nende tase vastama vähemalt Morozovi, Nahki ning Neemelo tasemeni.

          Kaljule piisaks ju ideaalselt 3-st korralikust mehest igasse liini kelle ümber saaks eestlastest tiimi luua. Ma olen tegelikult üpris palju teatud agentuuridega suhelnud ning näen kui palju liigub maailmas ringi mängijaid, kelle palganumbrid pole üüratud ning kelle tase suure tõenäosusega oleks Eestis mängimiseks piisav. Seetõttu mind häiribki kõige enam see, et Kaljus on mängimas Euroopa vaat et kõige sitemad leegionäridest professionaalsed jalgpallurid.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
            The God has spoken!
            Olgem täpsed: The Thunderbold has spoken!

            Järgmine reaalne võimalus Kaljul võita on 24. aprillil Lootuse vastu ja see jääks kogu aprilli ainukeseks võiduks. Muidugi on võimalus kokku leppida sõprusmäng FC Venusega ja võita seal 8-2. Ülistada Gomest ja Teeveri taevani ning elada rahulikult edasi kuni järgmise liigamänguni.

            Saba nimel,
            Piksenool
            Algselt postitas alehis
            "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
            Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

            Kommentaar


              Võtke st. ostke Karol Mets omale, kindlasti parem poisss kui teie banaanikorjajad seal kaitses. Ei hakka tema 93.a.sünd. üldse rääkimagi (Y)

              Kommentaar


                Olen olnud Nõmme Kalju fänn päris kaua aega. Alati nautisin selle meeskonna mänge. Mite ainult meistriliigas, kuid ka esiliigas. Praegu Kalju koosseiss on kõige jubedam mida ma olen nendel kunagi näinud. Täitsa jube!! Väga kole ja nõrk jalgpall. Mina, kes on alati Kaljut toetanud ei saa seda vaadata ja tahan teada, mis seal toimub! Selleks hooajaks tuli mingi manager, kes lubas Kaljule ehitada hea ja tugev meeskond, kuid mida me saame praegu näha?! Ainult halvad mängud ja laisk jalgpall. Selle hetkeni ma olin vait, sest ma arvasin, et see probleem läheb kiiresti üle ja meeskond hakkab uuesti ilusti mängima. Täna aga ma sain teada, et see manager valetab võõrmängijatele ja küsib nende peredelt 500 EUR iga kuu, et mängijad võiksid siin olla. Kas te mõtlete, et Nõmme Kalju näeb mõni senti?? Nüüd ma tean, miks mõned mängijad ei mänginud sel hooajal. See on väga lihtne. Ta lihtsalt tegi kõik võimalik, et need, kes temaga ei nõustu, läheksid ära. Võimalik, et varsti me näeme Kaljul uus president, kuna ta võtab ka Kuno maha. Ma olen väga väga kurb selle peale, kuna nad lihtsalt mängisid minu tuntega. Ma ei hakka enam Kaljut toetama, sest mulle ei meeldi plaksutada ja laulda klounitele. Selleks on tsirkus olemas.

                Kommentaar


                  ok, mida sa ajad?

                  Kommentaar


                    Piksenool-sina või`?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kurb panter Vaata postitust
                      Olen olnud Nõmme Kalju fänn päris kaua aega. Alati nautisin selle meeskonna mänge. Mite ainult meistriliigas, kuid ka esiliigas. Praegu Kalju koosseiss on kõige jubedam mida ma olen nendel kunagi näinud. Täitsa jube!! Väga kole ja nõrk jalgpall. Mina, kes on alati Kaljut toetanud ei saa seda vaadata ja tahan teada, mis seal toimub! Selleks hooajaks tuli mingi manager, kes lubas Kaljule ehitada hea ja tugev meeskond, kuid mida me saame praegu näha?! Ainult halvad mängud ja laisk jalgpall. Selle hetkeni ma olin vait, sest ma arvasin, et see probleem läheb kiiresti üle ja meeskond hakkab uuesti ilusti mängima. Täna aga ma sain teada, et see manager valetab võõrmängijatele ja küsib nende peredelt 500 EUR iga kuu, et mängijad võiksid siin olla. Kas te mõtlete, et Nõmme Kalju näeb mõni senti?? Nüüd ma tean, miks mõned mängijad ei mänginud sel hooajal. See on väga lihtne. Ta lihtsalt tegi kõik võimalik, et need, kes temaga ei nõustu, läheksid ära. Võimalik, et varsti me näeme Kaljul uus president, kuna ta võtab ka Kuno maha. Ma olen väga väga kurb selle peale, kuna nad lihtsalt mängisid minu tuntega. Ma ei hakka enam Kaljut toetama, sest mulle ei meeldi plaksutada ja laulda klounitele. Selleks on tsirkus olemas.
                      Ära palun peale võta ja ära pähe ka süsti !
                      tänan tähelepanu eest
                      Parem võita kolmas koht kui kaotada finaalis esimene

                      Kommentaar


                        Mina ei aja midagi, kuid mõni selle manageri mängija peaks teadma, kellele saab midagi rääkida.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kurb panter Vaata postitust
                          Mina ei aja midagi, kuid mõni selle manageri mängija peaks teadma, kellele saab midagi rääkida.
                          anna nimesi ja tõestusi!!!

                          Kommentaar


                            Ma ei pea panema ühtegi nime. Ma lihtsalt avaldasin oma arvamuse. Kui teile meeldib laulda laisk mängijatele, palun väga. Aga sellega ei jätku kohta eesti mängijatele, kui tuleb mingi isik ja paneb ainult oma odavad mängijad mängima.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kurb panter Vaata postitust
                              Olen olnud Nõmme Kalju fänn päris kaua aega. Alati nautisin selle meeskonna mänge. Mite ainult meistriliigas, kuid ka esiliigas. Praegu Kalju koosseiss on kõige jubedam mida ma olen nendel kunagi näinud. Täitsa jube!! Väga kole ja nõrk jalgpall. Mina, kes on alati Kaljut toetanud ei saa seda vaadata ja tahan teada, mis seal toimub! Selleks hooajaks tuli mingi manager, kes lubas Kaljule ehitada hea ja tugev meeskond, kuid mida me saame praegu näha?! Ainult halvad mängud ja laisk jalgpall. Selle hetkeni ma olin vait, sest ma arvasin, et see probleem läheb kiiresti üle ja meeskond hakkab uuesti ilusti mängima. Täna aga ma sain teada, et see manager valetab võõrmängijatele ja küsib nende peredelt 500 EUR iga kuu, et mängijad võiksid siin olla. Kas te mõtlete, et Nõmme Kalju näeb mõni senti?? Nüüd ma tean, miks mõned mängijad ei mänginud sel hooajal. See on väga lihtne. Ta lihtsalt tegi kõik võimalik, et need, kes temaga ei nõustu, läheksid ära. Võimalik, et varsti me näeme Kaljul uus president, kuna ta võtab ka Kuno maha. Ma olen väga väga kurb selle peale, kuna nad lihtsalt mängisid minu tuntega. Ma ei hakka enam Kaljut toetama, sest mulle ei meeldi plaksutada ja laulda klounitele. Selleks on tsirkus olemas.
                              Sul on kehvem eesti keel kui 5. klassi õpilasel
                              Soovitus soccerneti inimestele, selliste postituste tegevate inimeste ip aadressidel keelata soccerneti foorumites postitamise.

                              Kommentaar


                                Ei tea miks?! Ma soovitaks sel juhul sinu IP ka ära blokeerida! Kõigil on õigus oma arvamust väljendada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X