320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Haavistu oli jah kohe välja vahetatud, hoidis jalast kinni.
    Pennuga oli selline lugu olnud, et Jevdo tõmmati maha ja alguses tahtis kohtunik anda karistuslöögi hoopis väljaspool kasti. Kõik mängijad läksid vaidlema ja nätiasid, et jälg on isegi maas. Lõpuks küljekohtunik klaaris asja ära. on kuradi Israel raisk
    Kalju pidi domineerima ja kõik mehed pidid korralikult võitlema ja omavaheline kommunikatsioon olevat ka super. Loodame parimat.

    // Tuleb viigiga rahul olla. Vaatan, et penalti on meie väga hea sõber

    Kommentaar


      Seda päris igapäev ei juhtu, et kaks penaltit ühele meeskonnale. Aga jällegi sellised pool õnnega väravad. Aga kui Kalju tõepoolest surus, sisi igati välja teenitud viik. Tundub, et treenerid hoiavad Teeverit teisipäevaks, kuna täna polnud isegi pingil, ning terve koosseis küllaltki nõrgapoolne

      Kommentaar


        Algselt postitas Mister Vaata postitust
        // Tuleb viigiga rahul olla. Vaatan, et penalti on meie väga hea sõber
        No muudmoodi ei saaks te vist üldse väravaid.
        Üle poolte hooaja jooksul löödud väravatest olete saanud penaltist, s.h. 4 viimast väravat. Viimase 471 minuti jooksul olete mängust löönud vaid 1 värava. See ei ole sambajalgpall, see ei tee Tallinnat uhkeks. I ring hakkab varsti lõppema ja teie väravatevahe on ikka miinuses. Midav´ttunagu? Poisid ei oska ära lüüa või?
        A selles mõttes peab teid ka kiitma, et võtsite Sillamäelt punkte. Kahe ebameeldiva meeskonna mängus jagati välja vaid 2 punkti ja mõlemad said sellest ühe.

        ,
        Piksenool
        Algselt postitas alehis
        "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
        Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

        Kommentaar


          Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
          No muudmoodi ei saaks te vist üldse väravaid.
          Üle poolte hooaja jooksul löödud väravatest olete saanud penaltist, s.h. 4 viimast väravat. Viimase 471 minuti jooksul olete mängust löönud vaid 1 värava. See ei ole sambajalgpall, see ei tee Tallinnat uhkeks. I ring hakkab varsti lõppema ja teie väravatevahe on ikka miinuses. Midav´ttunagu? Poisid ei oska ära lüüa või?
          A selles mõttes peab teid ka kiitma, et võtsite Sillamäelt punkte. Kahe ebameeldiva meeskonna mängus jagati välja vaid 2 punkti ja mõlemad said sellest ühe.

          ,
          Piksenool
          shut da fuck up juba ükskord! ma ka pole suurem asi kalju fänn aga ma ei irise kogu aeg siin topicus sellepärast.

          Kommentaar


            Teatud allikate andmetel pidi Teever olema välismaal testimisel, mis selgitaks ka tema puudumist kahelt viimaselt mängult. Ei taha uskuda, et sellisest liigamängust puhkust antakse, pingile vast oleks ikka pandud, et kasvõi 20 minti mängida.

            Head meelt teeb, et julgetakse anda ka noortele lõpuks mänguaega ning ei ole probleemiks välismaalaste pingile istutamine, kahju et Kovtunovitši debüüt aga nii kurvalt lõppes.

            Ja eks teisipäeval ole näha, kas mõni nö kaitsja ka väljakule sammub, kuigi ega erilist vahet vast ei ole, sest see number, mis meile väravaid löödud on, on üpris kole.

            Kommentaar


              Lühidalt . Tubli töö ,see tulemus võõrsil on ilus üllatus .
              FCF Forever

              Kommentaar


                Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                shut da fuck up juba ükskord! ma ka pole suurem asi kalju fänn aga ma ei irise kogu aeg siin topicus sellepärast.
                Ma olen ise ka mõtelnud, et huvitav mis sellel Piksenoolel viga on. Tundub, et mingi vaimne puue on igatahes küljes.

                Kommentaar


                  Las piksekas kirjutab, jube hea on lugeda tema postitusi...pole vaikust ega üksluist teksti enam siin teemas

                  Kommentaar


                    Algselt postitas emergencyexit Vaata postitust
                    Tundub, et treenerid hoiavad Teeverit teisipäevaks, kuna täna polnud isegi pingil, ning terve koosseis küllaltki nõrgapoolne

                    Mmm... palju teate
                    Kalju ei pakkunud Teeverile lepingut ja ta trennib hetkel Kreekas

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                      Lühidalt . Tubli töö ,see tulemus võõrsil on ilus üllatus .
                      Üks kuradimA libesell oled
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                        Üks kuradimA libesell oled
                        seekord oli ta ju pragmaatik, viik florale kasulik

                        Kommentaar


                          Just, Kunn oli praktiline.
                          Kaitz, ära piire ületa. Muidu võib juhtuda nii, et enam ei toetata samas liigas mängivat Flora farmklubi.

                          Kommentaar


                            Esiliigasse pürgiv Kalju II alustas hooaega samuti kaotusega, kuidas need Kalju võistkonnad pidevalt nii kehva resultaadiga suudavad üllatada?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Esiliigasse pürgiv Kalju II alustas hooaega samuti kaotusega, kuidas need Kalju võistkonnad pidevalt nii kehva resultaadiga suudavad üllatada?
                              Äkki kalju III parandab selle vea

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lullu9 Vaata postitust
                                Äkki kalju III parandab selle vea
                                Parandas
                                "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X