320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nunesel oli eile õhtul duubli eest mäng. Staarmängija- Nunes vajas puhkust.

    Kommentaar


      Teie esifännil Mariol oli täna peas palju toredaid mõtteid. Üks neist minu blogis.
      Kalju-Mario seksinälg ja poodud panter

      Vabameelsust,
      Piksenool
      Algselt postitas alehis
      "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
      Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

      Kommentaar


        Jõuame Piksenoole tuvastamisele järjest lähemale. Igatahes on ta Flora fänn. 3000.- on varsti minu taskus.

        Kommentaar


          Algselt postitas CD7 Vaata postitust
          Miks Nunes üldse kohalgi ei olnud?
          Äkki teda saadeti duublisse, kuna tal ei ole super manageriga lepingut

          Kommentaar


            Algselt postitas Kurb panter Vaata postitust
            Äkki teda saadeti duublisse, kuna tal ei ole super manageriga lepingut
            Minule teadaolevalt ei olegi Nunesel selle super-manageriga lepingut. Nunes tuli ühe teise manageri all siia ja nüüd keeratakse talle n.ö. ära. Muidugi on veel võimalus, et ta hakkab maksma seda 500 eurot kuus ja siis saab taas osaleda EMV-l. Loodame, et Nunes leiab seda raha.

            Super Manager,
            Piksenool
            Algselt postitas alehis
            "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
            Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

            Kommentaar


              Ehk Kalju mängijad ja funktsionärid mõistavad lõpuks üleüldist fänlust, sest muidu jääbki olukord selliseks, et 2 tk on aia taga ja 10 inimest istuvad tribüünil.

              kurb on see olukord, aga edasi Eesti kuues!

              Kommentaar


                Elagu diktatuur, elagu Nõmme Kalju!

                aa muide, miks ma peatreenerit pingil ei näinud?

                Kommentaar


                  Kui oled fänn siis toeta oma võistkonda ka raskel ajal,mitte siis kui võistkond võidab või läheb hästi.
                  See on minu arust päris negatiivne mida fännid hetkel teevad.
                  lihtsalt nii on

                  Kommentaar


                    Parim, mida Kalju Eesti Meistriliigale andnud, on säästusektor.
                    Ei mingit piinlikku läbikobamist, ei mingeid, ahistavaid õlle-suitsu-burksitsoone.
                    Ei mingit sulle otse näkku jõllitavat, ülereageerimisaldit turvameest.
                    Igale klubile, igale staadionile, vabameelne säästusektor!!!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Elagu diktatuur, elagu Nõmme Kalju!

                      aa muide, miks ma peatreenerit pingil ei näinud?
                      Mida sa diktatuuri all mõtled? Kas teil kästi see idiootne plagu ära koristada?
                      See plagu oli ju idiootsuse tipp! Toetage oma mängijaid nagu tegid seda täna floorakad 1-1 seisul ja võit tuli !!!
                      Teie tase ongi praegu selline nagu ta on.
                      Elage rohkem kaasa ka sillamae tegemistele, siis on kindlasti teie fänniarmee suurem ja keegi ei jookse meie juurde!
                      FLORA !!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas 1 4 Vaata postitust
                        Kui oled fänn siis toeta oma võistkonda ka raskel ajal,mitte siis kui võistkond võidab või läheb hästi.
                        See on minu arust päris negatiivne mida fännid hetkel teevad.

                        Minu jaoks kõige haigem on see, et enam vähem kuulatakse ka mida siin foorumis räägitakse. Ikka läheb sitasti, ning kõik vinguvad ikka edasi. Ma näen et klubi üritab ja proovib areneda, aga ei tule see kuidagi välja. Eks sellel ole kindlasti mitmed põhjused, aga mina fännina ei annaks kunagi alla. Või noh, mina fännina, ei lõpetaks kunagi kalju toetamist. Rääkimata siis klubi / mängijate sõimamisest.

                        Käin edasi Kalju mängudel niipalju kui viitsimist/võimalust on ning tean, et tegelikult on klubil endale sama visioon, mis on ka minul nendele. Ära ma ei sure kui nad see aasta meistriks ei saa. Ära ma ei sure kui nad järgmine aasta ei saa. Kui aga mul on meeskonda kellele kaasa elada ja meelelahutust nii võitude kui ka kaotuste puhul, siis ma saan rahul olla. Mind tõesti ei huvita need trollid siin ja "fännid" kes ära kaovad kui meeskond mõned mängud kaotab.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                          Minu jaoks kõige haigem on see, et enam vähem kuulatakse ka mida siin foorumis räägitakse. Ikka läheb sitasti, ning kõik vinguvad ikka edasi. Ma näen et klubi üritab ja proovib areneda, aga ei tule see kuidagi välja. Eks sellel ole kindlasti mitmed põhjused, aga mina fännina ei annaks kunagi alla. Või noh, mina fännina, ei lõpetaks kunagi kalju toetamist. Rääkimata siis klubi / mängijate sõimamisest.

                          Käin edasi Kalju mängudel niipalju kui viitsimist/võimalust on ning tean, et tegelikult on klubil endale sama visioon, mis on ka minul nendele. Ära ma ei sure kui nad see aasta meistriks ei saa. Ära ma ei sure kui nad järgmine aasta ei saa. Kui aga mul on meeskonda kellele kaasa elada ja meelelahutust nii võitude kui ka kaotuste puhul, siis ma saan rahul olla. Mind tõesti ei huvita need trollid siin ja "fännid" kes ära kaovad kui meeskond mõned mängud kaotab.

                          See on väga positiivne
                          lihtsalt nii on

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sen Vaata postitust
                            Mida sa diktatuuri all mõtled? Kas teil kästi see idiootne plagu ära koristada?
                            See plagu oli ju idiootsuse tipp! Toetage oma mängijaid nagu tegid seda täna floorakad 1-1 seisul ja võit tuli !!!
                            Teie tase ongi praegu selline nagu ta on.
                            Elage rohkem kaasa ka sillamae tegemistele, siis on kindlasti teie fänniarmee suurem ja keegi ei jookse meie juurde!
                            FLORA !!!
                            Hea iroonia, Sen!

                            Kui mõni klubi töötaja ning mõni mängija kuri on, siis on see ilmselge näide sellest, et klubis pole kõik päris korras, mis on iseenesest päris kurb, sest iga inimene, kes veidikenegi vutiga kursis on, mõistab et sellised avaldused on igapäevased.

                            Kommentaar


                              Sinu jaoks on siis see igapäevane, et tahad et mõni kaitsja sul suhu võtaks?!

                              Kommentaar


                                Kuhu on kadunud sajad ja tuhanded kaljufännidest paljad poisid, kes veel alles hiljuti Pärnu stata kõdunenud pinke murdsid?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X