320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Voolaid peatreenerina näitas juba laupäevases mängus ,et tema juhtimisel on Kalju palju teravam ,sest nagu ma ennist juba kirjutasin , tegi Kalju väga korraliku partii. Karla paneb seal asjad paikka.
    FCF Forever

    Kommentaar


      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
      Voolaid peatreenerina näitas juba laupäevases mängus ,et tema juhtimisel on Kalju palju teravam ,sest nagu ma ennist juba kirjutasin , tegi Kalju väga korraliku partii. Karla paneb seal asjad paikka.
      Ja teisipäeval oli Getu treener ja Kalju ei saanud millegagi hakkama?

      Kommentaar


        Voolaid saab kohe näidata ka klassi, kui Kalju saab lõpuks kauaoodatud võidu ning alistab nädalavahetusel K-J Lootuse. Te poisid ei taha teada, mis mina ja muud jalgpallifännid Kaljust arvavad juhul, kui see kohtumine peaks jääma viiki, või jumal hoidku, et suisa lõppeb Lootuse võiduga. Need vähesed Kalju fännid, kes te olete jäänud veel meeskonnaga, palun sõitke omasid toetama Ida-Virumaale. Saate taas väikse egosüsti ja siis ei tundugi see tabeli allosas olemine nii jube

        Ilusat kevadet,
        Piksenool
        Algselt postitas alehis
        "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
        Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

        Kommentaar


          Tore, et Nunes distsipliin-karistuse sai. Muidu poisike arvab, et võib siin Eestis teha mida süda lubab ja tunneb ennast kuningana.

          Mulle meeldivad need Kalju otsused, lõpuks hakkab ka midagi toimuma.. mitte ainult tühjad lubadused.

          Kommentaar




            Teeks Kalju ka mingeid sellised asju, oleks fännidel kindlasti huvi suurem ja sektoris üle 10 inimese. Vanasti vist isegi tehti, aga nüüd unarusse jäänud.
            Meeskonnabussiga muidugi lasti eelmine aasta sõita, aga enam mitte.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mister Vaata postitust
              http://www.jktammeka.ee/uudised/soid...le-kaasa-elama

              Teeks Kalju ka mingeid sellised asju, oleks fännidel kindlasti huvi suurem ja sektoris üle 10 inimese. Vanasti vist isegi tehti, aga nüüd unarusse jäänud.
              Meeskonnabussiga muidugi lasti eelmine aasta sõita, aga enam mitte.
              Nagu ma aru saan siis fännid ise teevad ja kutsuvad kaasa ning kasutatakse klubi kodulehte, et teisedki liituks.

              Kommentaar


                see otsus, et saata need nö. staarid oma suhtumise pärast duublisse on minu arvates väga õige otsus. Parem oleks, et see neil paraneb..
                Getulio saatmine "sundpuhkusele" - huvitav. Aga jällegi arvan, et õige tegu. Voolaid tundubki olema selline karmim, kes nõuab igas trennis ja mängus maxi, mitte nagu artikkelgi ütles, et on pigem lebod trennid

                /ja lisaks veel. Et keegi siin ütles ennist, et Kalju fännidel on kõrged ootused jms. Aga ega fännid pole ka seda kuskilt pärapõrgust võtnud :

                «Suurte ootustega kaasnevad suured pettumused,» võtab Nõmme Kalju peatreeneri kohuseid täitev Karel Voolaid kokku meeskonna senise hooaja.

                võiks nüüd mängu käima ka saada + klubi enda siseasjad korda ajada

                Kommentaar


                  Fännina oleksin pigem äraootaval seisukohal, kui kõike kohe maha teeks. Algus oli selline, vaataks, mis edasi saab.. järgmised paar kuud on huvitavad - võimalusi on kaks: 1. kas suudetakse rongi alt välja tulla, 2. põrutakse täielikult.

                  Aeg näitab, vara on veel Kaljut maha kanda. Minul Karelisse usku on! Hea meelega näeksin Getuliot ka klubi juures, aga mitte enam peatreeneri rolli täitmas..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    Nagu ma aru saan siis fännid ise teevad ja kutsuvad kaasa ning kasutatakse klubi kodulehte, et teisedki liituks.
                    Ahaa. 50.- edasi-tagasi sõidu eest tundus nii odav ja mõtlesin, et klubi äkki korraldab. Aga kes teab, äkki klubi ka viskas natuke nutsu abiks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Silver Vaata postitust
                      Aeg näitab, vara on veel Kaljut maha kanda. Minul Karelisse usku on!
                      Oi roosad prillid, roosad-roosad prillid, oi ülemeelik tänapäeva mood.
                      Algselt postitas alehis
                      "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                      Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                      Kommentaar


                        Kas Terehov ei ole enam abitreener?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas külavanem Vaata postitust
                          Terehov ei ole enam abitreener?
                          Kuidas talveuni maitses?
                          Alates 2009 detsembri lõpust on Karel Voolaid abitreener ja Terehhov spordidirektor.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                            Oi roosad prillid, roosad-roosad prillid, oi ülemeelik tänapäeva mood.
                            Roosad prillid on väga shefid! Üldse ei salga!

                            Kommentaar


                              Sõbrad, kas mulle ainult tundub, et see jutt, mida ma kaks hooaega rääkinud olen (ning mille peale enamus Kaljust naernud), on lõpuks tõeks osutunud ning ka Kalju juhtkond sellest aru saanud.

                              Alustades sellest, et peatreenerina ei ole Getulio ehk kõige teravam vana ning sellest, et leegionäridele ei saa panustada, sest nende tahe ei ole nii suur siin mängida (mida näitab ka motivatsioonipuudus), mis lõi ka eelmisel hooajal üpris selgelt teatud mängijates välja, sest Getulio on selgelt väga pehme.

                              Jalgpallimeeskond ei saa olla koht, kus osad profimängijad käivad lulli löömas ning nalja tegemas, nagu enne oli.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mister Vaata postitust
                                Meeskonnabussiga muidugi lasti eelmine aasta sõita, aga enam mitte.
                                Isegi neil kellel C-kategooria puudus?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X