320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
    Paar päeva võis siin rahulikult jalgpallijuttu lugeda aga nagu aru saan on vaimse hälbega (näitasin neid postitusi oma tuttavale psühhiaatrile ja diagnoosi pani tema...) kodanik piksenool (kes ei julge oma tõelist nime välja kirjutada!) jälle tagasi! Hea nool või kes sa selline oled. Ära enam risusta Kalju foorumit! Kui sul on palju energiat, siis kasuta seda millegi positiivse loomiseks mitte teiste tegemiste kritiseerimiseks, sest sellega ei jõua sa elus kuhugile.
    Loo endale näiteks JK Piksenool ja tule Kalju vastu mängima. Siis saame näha, kas oled tegudemees või tühikargaja...!
    Ega iga päev ei jõuagi siia postitada ju. Aga see on hea, et sa mu postitusi psühhiaatrile näitad, see tähendab, et need ei ole päris tühja läinud. Psühhiaater sai asju analüüsida ja mulle sellise diagnoosi panna. Väga osav psühhiaater sul.
    Ma ei saa nüüd aru, et millega ma nüüd Kalju foorumit risustasin? Postitasin siia kõva motivatsioonikõne. Kalju tõestab, et ta ei ole kehvem kui mõni amatöörsats. Kalju tõestab, et nad on suutelised võitma. Mitte kõiki, aga vähemalt K-J Lootust.
    Oma foorumivälises elus loon oma energiaga ka midagi positiivset. Aga siin juhin ju tähelepanu asjadele, mida läbi roosade prillide ei näe, aga mis on eranditult õiged. Las mina fännan Kaljut anti-kaljult sama kirglikult, kui sina Kaljut.

    JK Piksenoolt ei loo, niiet "sõpruskohtumine" jääb ära.

    Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
    no tyrademaa, on sul ikka viitsimist, absull munnigi muud pole teha ve?
    edu ja häid mõtteid edaspidisex!
    No need postitused ei võta üle 10 minuti päevas. Olen anti-Kalju fänn

    Algselt postitas jkj Vaata postitust
    Tegelikult kriitika viib edasi, seega see on hea kui on olemas kritiseerijad ja neid tuleb kuulata ja teha omad järeldused. Muidugi on kriitika tihtipeale valus, aga sellega peab elama ja edasi liikuma.
    Loodame , sest ega ma liiga Kaljule pole küll teinud. Kui meeskond on selline, nagu ta on, siis....

    Päikest, tuult ja tormi foorumis,
    Piksenool
    Algselt postitas alehis
    "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
    Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

    Kommentaar


      Selle kodaniku puhul ei ole tegemist kriitikuga. Kodanikke, kes siin suhtlevad ühendab armastus jalgpalli vastu, mitte selle vihkamine. Kuna kodanikul on seda negatiivset energiat palju kogunenud, andsin talle idee kuidas ennast teostada. Kaljul on kolm meeskonda, võib alustada IV liiga satsi vastu, aga kui ta on eriti kõva vend, paneme Kalju Seniorsi tema vastu välja! Las siis tõestab ennast...irw!!

      Kommentaar


        Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
        Selle kodaniku puhul ei ole tegemist kriitikuga. Kodanikke, kes siin suhtlevad ühendab armastus jalgpalli vastu, mitte selle vihkamine. Kuna kodanikul on seda negatiivset energiat palju kogunenud, andsin talle idee kuidas ennast teostada. Kaljul on kolm meeskonda, võib alustada IV liiga satsi vastu, aga kui ta on eriti kõva vend, paneme Kalju Seniorsi tema vastu välja! Las siis tõestab ennast...irw!!
        Jälle see sama jutt, et kõik peab olema nii "häppy, häppy, häppy", st. kui Kaljut kritiseerid, siis vihkad automaatselt ka jalgpalli?

        Ka päikselist kevadpäeva kõigile

        Kommentaar


          Kriitika võiks mingit pointi ka sisaldada, mitte põhineda ühe ja sama vaimuvaese anekdoodi esitamisel sajas eri vormis.

          ja üldiselt on ikkagi jälle see trollide toitmise teema.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Ärge nüüd Piksenoolele liiga tehke. Vahel on täitsa lõbus ta huvitavaid postitusi lugeda...Raul, ära südamesse neid asju võta, mida ta ütleb... Klounid teevadki nalja ju!

            Kommentaar


              Algselt postitas gamer Vaata postitust
              Jälle see sama jutt, et kõik peab olema nii "häppy, häppy, häppy", st. kui Kaljut kritiseerid, siis vihkad automaatselt ka jalgpalli
              Kust otsast see kriitika on, kui tüüp lihtsalt ilgub Kalju kallal?

              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Kriitika võiks mingit pointi ka sisaldada, mitte põhineda ühe ja sama vaimuvaese anekdoodi esitamisel sajas eri vormis
              Täpselt.

              Kommentaar


                issake, te olete nii tõsised inimesed

                ma vist olen seda siin juba öelnud
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Njah...piksekas kirjutab väga häid postitusi mida lugedes saab päris palju naerda -Raul-'il ainult huumorisoon täiesi puudub

                  Üleskutse Kalju fännidele: ostke -Raul-'ile mingi anekdootide raamat...äkki tuleb huumorisoon tagasi...äkki on liiga palju tööd teinud ja huumorivatsake seetõttu streikima hakanud, et huumorit ei taha tulla kusagilt ja puha töötu olnud pikalt...ümberringi ju pidevalt streigitakse ja tuleb massidega kaasa minna ju :P

                  Kommentaar


                    kui sitt mööda toru alla ei lähe, siis ei ole tingimata viga toru läbimõõdus.

                    aga noh, kui mõnele rõõmu teeb, siis tundke ennast vabalt. igale oma.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ballack Vaata postitust
                      Njah...piksekas kirjutab väga häid postitusi mida lugedes saab päris palju naerda -Raul-'il ainult huumorisoon täiesi puudub

                      Üleskutse Kalju fännidele: ostke -Raul-'ile mingi anekdootide raamat...äkki tuleb huumorisoon tagasi...äkki on liiga palju tööd teinud ja huumorivatsake seetõttu streikima hakanud, et huumorit ei taha tulla kusagilt ja puha töötu olnud pikalt...ümberringi ju pidevalt streigitakse ja tuleb massidega kaasa minna ju :P
                      Eeelmisel lehel on ühe toreda Flora fänni arvamus huumorist, Raul on selle kõrval täiesti eluterve inimene.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                        Paar päeva võis siin rahulikult jalgpallijuttu lugeda aga nagu aru saan on vaimse hälbega (näitasin neid postitusi oma tuttavale psühhiaatrile ja diagnoosi pani tema...) kodanik piksenool (kes ei julge oma tõelist nime välja kirjutada!) jälle tagasi! Hea nool või kes sa selline oled. Ära enam risusta Kalju foorumit! Kui sul on palju energiat, siis kasuta seda millegi positiivse loomiseks mitte teiste tegemiste kritiseerimiseks, sest sellega ei jõua sa elus kuhugile.
                        Loo endale näiteks JK Piksenool ja tule Kalju vastu mängima. Siis saame näha, kas oled tegudemees või tühikargaja...!
                        Naljatilk, langesid lasteaialapse tasemele, ise peaksid suur ja tähtis asjapulk juba olema.
                        Muideks, julgen väita, et ka Sinule on mitteametlikult diagnoos pandud.... Get DOWN, taun !
                        Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                          Felipe Nunes platsile tagasi! Kaljul pole ju keskvälja ollagi, robotiolemisega Terehhovi taolised vennad võivad kivist vett välja pigistades äärmisel juhul teise liiga taseme välja mängida, aga Nunes viiks Kalju&Teeveri mitmete väravateni.
                          Nõustun täiega.

                          Ja mida rohkem te trolle toidate, seda rohkem offtopicut on.

                          Kommentaar


                            Enne kui siin sõna võtta võiksite olla ise oma silmaga vaadanud nii Getulio kui Kareli poolt läbiviidud treeninguid, mitte teha järeldusi kodus arvuti taga Eesti kõrgekvaliteedilisele ajakirjandusele tuginedes... Enamus teist pole kindlasti kordagi Hiiul ühtegi trenni näinud ega tea kui palju üks või teine mängija seal pingutab või kaasa teeb. Aga niisama foorumis lahmida on küll hea... eksperdid.

                            Kommentaar


                              Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!


                              No nii Pets, paar kuud tagasi siristasid siin, et Nunesel mõjuvad põhjused Brsiiliase pikemaks jäämiseks. Tuleb välja, et ajasid jama.

                              Teine uudis ka veel lisaks.

                              Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Väga hea, kõik hakkab välja tulema Julged otsused Kunolt.
                                Samas oleks tahtnud kuulda ka kommentaari Marcelo keissi kohta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X