320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Eks Kalju fännid jagunevadki kolme gruppi, ühed kes kehvade tulemuste puhul ei käi, teised kes soovivad oma arvamust avaldada ja kolmandad on need vähesed, kellel puudub oma arvamus.
    Oi see viimane väide on küll julgelt öeldud. Kust sul selline info, et neil arvamus puudub? Sinu tasemele Kalju fännamises vist tõesti keegi teine ei küündi.

    Kommentaar


      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
      Oi see viimane väide on küll julgelt öeldud. Kust sul selline info, et neil arvamus puudub? Sinu tasemele Kalju fännamises vist tõesti keegi teine ei küündi.
      Et Kalju juhtiva personaliga hästi läbi saada, ei ole lihtsalt muud võimalust, kui olla kõigega nõus, mis nemad teevad, ütlevad või arvavad. Ja kui natukene teistmoodi mõelda, nagu mina, siis lähevad juhtivad tegelased isegi siin foorumis üpris isiklikuks, nagu elu on näidanud.

      Kommentaar


        Mario, vaata minu point oli see, et teinekord võiks tiba mõelda, mida öelda ja kuidas öelda. Ei ole vaja ainult lahmida.

        Hetkel andsid sa sisuliselt mõista, et need, kes tulevad kord kahe nädala jooksul (ehk kodumängule) tribkale mängu vaatama ja päeva nautima, on sisuliselt mõtlemisvõimetud tainapead v.a. juhul kui nad valjuhäälselt ei hakka juhtkonnale vastu või ei ole gloryhunterid. Kui mina sinna kolmandasse gruppi kuuluksin (ja ilmselt mõnel korral aasta jooksul kuulungi) tunneksin ma end solvatuna ja paluksin juhtkonda, et kas nad saaks midagi ette võtta.

        Lihtsalt ääremärkusena - mullegi mõned nende teod ei ole alati meeltmööda (näiteks suur flop möödunud aastal fotode teemal jms.), ent näiteks klubikaardi asja rääkis vincent ilusti lahti (kui on võimalik personaalselt klubi vastu võitlev isik kindlaks teha, siis ei ole ta ka oodatud külaline - Eestis on see kindlakstegemine väga lihtne). Lõppeks on mul tunne, et sinus on mingi isiklik pettumine ning nüüd püüad kuidagi nendega tasa saada. Mul endal oleks siiani üks asi neile ette heita, aga kõike annab ka omavahel ajada ja nii üldjuhul tehaksegi (kuni hetkeni, mil see muutub võimatuks - siis kaasatakse avalikkus).

        Kommentaar


          Steiv, ma usun, et ma tunnen Kalju sektoris olevaid inimesi paremini kui sina, seega mu juttu lahmimiseks nimetada, on ehk liig. Kui näiteks Flora mängijad on fännidele öelnud, et kehva mängu puhul, olge head ning vilistage meid välja, siis Kalju puhul on olukord selline, et hea kui vastu vahtimist ei saa.

          Sinna nö III gruppi kuuluvad inimesed, kes ei mõista jalgpalli nii mänguliselt kui ka ei taba fännikultuuri, kus kõik ei ole alati tore ja hea. Kui inimesed ei suuda isegi mõista, mida tähendab praeguses majanduslikus olukorras Euroopa toetusest ilma jäämine, mis moodustab umbes 20% Kalju eelarvest, siis nende inimestega ei saagi vaated sarnaneda. Kui nii öelda, siis praeguseks on mul tõesti tekkinud trots klubi poliitika vastu, sest minu jaoks tundub see väär ja kui jalgpallimaailmas tundub miski väär, siis seda avaldatakse ka suurejooneliselt. Minu probleem on paraku aga see, et siin puudub meil jalgpallikultuur ning valitseb täielik kultuuritus, mistõttu on väga paljudel inimestel, kes aktuaalselt seda teemat ei valda, raske minu seisukohti mõista.

          Kalju fännisektorist on lahkunud väga palju inimesi just seetõttu, et inimestel ei olnud eelmise hooaja lõppedes ega ka selle alguses fun, sest ei tohtinud avaldada valjuhäälselt oma arvamust (ei vilistades ega muudmoodi). Aga mis seal ikka, joome rahulikult õlut edasi ning toredat Meistriliiga X vooru!

          Kommentaar


            Mulle vist üldse tundub selline gruppidesse lahterdamine natukene liiast, aga see võib minu probleem olla. Samas nüüd seletasid mingil määral lahti ja võiks viidata, et on mingi grupp inimesi, mitte et meil on sellised ja sellised jne. Piirid on üldjuhul üpris hägused, kui ei ole tegu matemaatika ja füüsikaga. Aga see selleks.

            Mario, aga mida teha et olukord (loe: haridus) paraneks? See võtab aega aastaid ja aastaid. Kas karjumine aitab? Tänapäevane kasvatusteadus ütleb üldjuhul "ei". Mis toimib? Eeskuju ja kiitmine. Kasvõi näitena, et väga hea et tulite ja kaasa elate, AGA vaadake meeskond ei mänginud täna kõige paremini ja võib ka vilistada. Teisisõnu, sa ei saa loota, et haritus, ja seeläbi ka kultuur kasvaks, kui arvad, et tead kuidas peaks olema, aga sind pole kohal seletamas ja ette näitamas. Mõtle, kui kaua väikse lapse kasvatamine aega võtab.

            Ma usun, et lahkumine fännisektorist mõjub asjasse mittepühendatule (ehk avalikkusele) pigem klubi hülgamisena ja põgenemisena. Kas see on see eeskuju, mida soovid saavutada? Väljast on alati asju keerulisem muuta, kui seestpoolt.

            Kommentaar


              Khm, Mario, põhimõtteliselt sa just ütlesid kaks korda järjest, et kui ma persekeeratud eurokoha (mis seejuures esiteks on ju suuresti eelmise hooaja tulemus, st tänaseks päevaks juba vana lugu, ja teiseks seekordset suhtkoht dramaatilist karikakaotust Florale ei saa just päris üle jala lastud mänguks ka lugeda või mis) ning suures jaos värske ja kokkumängimata koosseisuga nigelalt alustatud hooaja üle igal võimalikul juhul valjuhäälselt tribüünil arvamust ei avalda, siis ma järelikult ei mõista jalgpalli mänguliselt, ei taba fännikultuuri ega valda teemat aktuaalselt? Jõuame vist jälle selle "tõelise jalgpallikultuuri" ja "tõelise fänni" igipõlise temaatika juurde. Et kes ennast suurejooneliselt välja ei ela, istugu parem kodus, sest tegu on mõtlemisvõimetu lolliga, kellele ei lähegi tegelikult Kalju käekäik korda. On ikka päriselt ka nii või?

              Usu, mulle ka ei meeldi see olukord, kuhu on jõutud, ja mis puutub konkreetselt sinu varasematesse seisukohtadesse, siis tugeval enamusel juhtudest olen avaldatud mõtte endaga igati nõus olnud. Küll aga hoopis harvemini selle avaldamise viisi või sagedusega. Või et vahel võinuks mõne asja ka lihtsalt üldse ütlemata jätta. Miskipärast ma kahtlen, et päris ainus selline olen. Selle püsiva torkimisega on ju tegelikult nii, et kui kellegi varvastel järjepidevalt tallud, siis seda võib muidugi teha, aga kas seejuures on põhjust väga üllatuda, kui see tallutav sind ühel hetkel eemale tõukab? Paned teravat, siis ole ka tagajärgedeks valmis.

              Ja ausalt, ma pole Hiiul ega mujal küll mitte kordagi kuulnud-näinud, et kellelgi oleks oma meeskonna väljavilistamist keelatud. Veel vähem seda ise kogenud. Aga noh, ju siis on vedanud lihtsalt. Ning lõpetuseks peab ütlema, et teatud paranemise märke on Kalju mängus viimastes kohtumistes ju tegelikult juba ka ilmnenud. Et ega see pidev meeskonna uhmerdamine tegelikult väga ei toida ka. Teatud asjad võtavad aega lihtsalt. Pealegi viimase aja sammud nii personali kui mängijate osas mu meelest küll näitavad, et muudatuste vajalikkusest on üsna selgesti ka klubi sees aru saadud. Ei maksa unustada, et Kalju on veel väga noor ja õppiv klubi, vastavalt tuleks sellesse ka suhtuda. Last kasvatad ka kannatlikult ju, mitte ei nõua kõike ja korraga ja et olgu kohe õigesti. Ja et kui ei ole, siis sõimad näo täis.

              [muig - kirjutasin selle viimase lõigu kusjuures enne, kui meesmuiste täpselt sama lastekasvatamise võrdlusega tuli. aga äkki siis mingi iva ikka on?]


              ja disclaimer: esimesest lõigust ei maksa mingil juhul välja lugeda, nagu oleksin isiklikult solvunud. jumala eest ei, arvamuste paljusus on lõppkokkuvõttes alati positiivne. ja vabandust, et kiskus viimastes postides kohati natuke personaalküsimuseks ära.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust

                ja disclaimer: esimesest lõigust ei maksa mingil juhul välja lugeda, nagu oleksin isiklikult solvunud. jumala eest ei, arvamuste paljusus on lõppkokkuvõttes alati positiivne. ja vabandust, et kiskus viimastes postides kohati natuke personaalküsimuseks ära.
                See puutub küll vaid osaliselt Mariosse, enam ehk florakatesse (nendesse mõnedesse parematesse) ja veel mõnedesse kaljukatesse, aga miskipärast kiputakse väga kergelt solvuma ja asja isiklikult võtma. Ristiisast tuleb meelde, et ei ole mingit isiklikku solvumist, see on äri. Tuleb vahet teha. Ja meie äri siin on ikkagi see, et parandada ja kaasa aidata Eesti jalgpallile (jätame mõned üksikud hälbed välja, kes pigem kinnitavad reeglit). Lõppeks vaidleme ikkagi mingite üldisemate arusaamade ja põhimõtete üle, et seeläbi kuidagi edasi minna. Mina ei ole kedagi tahtlikult solvanud, kui siis ainult paaril korral läbi huumori. näiteks PraSi

                teisisõnu, duubeldan

                Kommentaar


                  krt küll, mõtlesin et ei postita Kaljusse ühtegi postitust enam peale sealt ära minekut, aga näe, arvamusi on mitmesuguseid, igalühel oma vaatenurk. Tulihingeline fänn julgeb sõna võtta, mis sitt ja mis hea ja hilisemad fännid on endale lasknud pähe istuda. palju neid sinna sektorisse jäänud on? olid ajad kus said tõesti HIIU ARENALE jalgpalli nautima minna, kuid mis nyyd? keelud siin ja seal, ei imesta kui varsti antakse juhtkonna poolt paberid kätte ja teatud minutitel võid kaasa elada just nende kaasaelamis loosungite ja lauludega.
                  loomulikult tuleb kritiseerida meeskonda ja välja vilistada kui nad ei mängi nagu vaja ja juhtkond annab selle peale staadioni keelu? sain õieti aru Mario? teeks meeskond peale mängu fännidestki välja oleks vb asi parem. tuuakse sisse ka mingisuguseid hääldamatu nimega mängijaid, kuigi võiks MINU arvates võtta siiski Kalju noortest kedagi sisse. mida on andnud võõrlegionärid? sama koht mis mullu ja esimene aasta.
                  äkki on variant selline, et reklaamile ei pane nii palju raha ja toote mõne suurklubi mängija euroopast muidugi) kuuks korra testimisele? rahvas ju tahab näha kuulsusi mitte lihtsalt jalgpalli.
                  traditsioon on ju kadunud. 90ndate algusest alates on rahvast raske uuesti jalgpalliga siduda. need väiksed suitsu tegemised, õllerüüpamis sektorid on raske teha ja mängime ikkagi lumevallide vahel, aga äkki siis ei pea toitlustamise ja muude asjade peale pead vaevama? rahvas tuleb ehk ise termosega kohale. sitta kh ei viitsi enam kirjutada, mõte kadunud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                    Ma usun, et lahkumine fännisektorist mõjub asjasse mittepühendatule (ehk avalikkusele) pigem klubi hülgamisena ja põgenemisena. Kas see on see eeskuju, mida soovid saavutada? Väljast on alati asju keerulisem muuta, kui seestpoolt.
                    Minu lahkumine fännisektorist ei ole kuidagi seotud minu soovide ja huvidega tiim hüljata, vaid see on klubi soov, et ma ei ole sinna teretulnud. Kahjuks või õnneks on see võistkond mulle siiski nii südamelähedane, et oma mängud saan õnneks ka säästusektorist ära vaadata.

                    Kalju juhtivad tegelased võiksid loota, et mul "katus täitsa ära ei sõida", sest mul oleks meediale ikka päris palju huvitavat sellest võistkonnast rääkida, mille järel on omaette küsimus, mis sellest võistkonnast huviliste ja meedia jaoks järgi jääb. Aga praegusel juhul ma seda tõesti teha ei kavatse, aga eks näeb, kui varsti on mul keelatud ka säästutribüünilt arvamuse avaldamine, võib kõike juhtuda.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      ... mul oleks meediale ikka päris palju huvitavat sellest võistkonnast rääkida, mille järel on omaette küsimus, mis sellest võistkonnast huviliste ja meedia jaoks järgi jääb.
                      Do it! DO IT! DOOOOOOO IIIIIIIIIITTTTTTTTTT!!!!!!!11111111111!!!!!!!!!one !!!!!!!!!!!eleven!!!!!!!!!1111111

                      caps lock
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Jaa, tundub, et mario põleb ka tähehaigust.

                        Eile oli Päevalehes kirjas, et 15. mai mängus Sillamäega on piletihind 100 krooni ja kogu tulu läheb Nõmme turuhoone hüvanguks. Hetkel on päevaleht kahjuks maas, ei saa linki panna. Kuid ka Kalju kodukal on see info olemas.

                        Pöördume ikka Kalju teemasse tagasi. Mario võiks oma teema teha, kus isiklike probleeme lahata.

                        Kommentaar


                          Tuli ära Kalju, tuli ära! Palju õnne!

                          Kohe näha, et Voolaiu käe all on meeskond paremini mängima hakanud ja on võetud juba kaks järjestikust võitu väravate vahega 6-0. Jevdokimov skoorib. Ja kuna Tammeka kaotas täna, saite neil eest ära ja lähenesite Sillamäele ja Transile. Medaliunistus pole surnud. Viimaste mängude põhjal võib öelda, et reaalne on Levadia ja Flora ka "kotti" panna ja meistritiitel tuleb. Kalju, jee

                          Piksenool

                          Algselt postitas Mister Vaata postitust
                          Nüüd siis Neemeloga ühel pulgal. Hea!

                          E: A Neemelo tänases vooru enne Jevdokimovi löödud värav ei loe või?
                          Algselt postitas alehis
                          "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                          Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                          Kommentaar


                            Võit on võit ja vajalikud 3 punkti tulid ära.
                            Võibolla täna jäi loovusest puudu ja taga oli olukord natuke ebakindel (Lootus sai päris mitu korda löögile), aga midagi eriti ohtlikku ei tekkinud.
                            Kaukvere kõmmutas korra latti ja oli ka teistel veel võimalusi, aga õnneks lõi Jevdokimov lõpuks ära. Nüüd siis Neemeloga ühel pulgal. Hea!

                            Kommentaar


                              3 punkti kirjas:P Väga hea. Närve sööv mäng oli aga lõpp hea kõik hea.
                              Kui koosseis ette võtta siis:
                              1. Välismängijate arv on kõvasti vähenenud.
                              2. Mängivad Eesti noored kutid, meeskonna keskmine vanus on ikka väga noor viimastes mängudes olnud.
                              3. Mängupilt on paranenud väga kõvasti võrreldes hooaja algusega.

                              Väga hea töö.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas HABE Vaata postitust
                                3 punkti kirjas:P Väga hea. Närve sööv mäng oli aga lõpp hea kõik hea.
                                Kui koosseis ette võtta siis:
                                1. Välismängijate arv on kõvasti vähenenud.
                                2. Mängivad Eesti noored kutid, meeskonna keskmine vanus on ikka väga noor viimastes mängudes olnud.
                                3. Mängupilt on paranenud väga kõvasti võrreldes hooaja algusega.

                                Väga hea töö.
                                Ei tea ,mille poolest see mängupilt teil kõvasti paranenud on ? Ma küll tänase nähtuga suurt aru ei saanud.Sama mannetu nagu viimati Paide vastu . Ja esimesel poolajal ees mänginud Kõlu oli päntajalgse neegriga samal tasemel.
                                Vedas teil ,et Lootus oma võimalusi ära ei löönud , mida oli kordi rohkem ,kui teil.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X