320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Ja esimesel poolajal ees mänginud Kõlu oli päntajalgse neegriga samal tasemel.
    See neeger andis täna väga häid palle peaga. Kahju, et ühtegi ära ei suudetud realiseerida.

    Kommentaar


      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
      .....Vedas teil ,et Lootus oma võimalusi ära ei löönud , mida oli kordi rohkem ,kui teil.
      No mis võimalused need ka olid, kui enamus olid kauglöögid, kuskilt utoopiliselt positsioonilt, et "äkki nüüd veab ja löön ära". Kuigi oleks võinud ka temad ära lüüa, olgem ausad.

      Mäng ise oli suhteliselt hambutu, kuid võimalusi Kaljul siiski oli ( oleks pidanud rohkem olema amatöör satsi vastu )

      Kommentaar


        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        Ei tea ,mille poolest see mängupilt teil kõvasti paranenud on ? Ma küll tänase nähtuga suurt aru ei saanud.Sama mannetu nagu viimati Paide vastu . Ja esimesel poolajal ees mänginud Kõlu oli päntajalgse neegriga samal tasemel.
        Vedas teil ,et Lootus oma võimalusi ära ei löönud , mida oli kordi rohkem ,kui teil.
        Palli suudetakse hoida esiteks, ka flora vastu juba. Hooaja alguses joosti peamiselt ise palli järgi. Võimalusi oli skoori teha aga realiseerimist tuleb tõesti kõvasti parandada. Latid, postid ja napid mööda löögid punkte ei anna, ainult väravad. Väravate löömiseks aga on vaja kõigepealt värava võimalus tekitada ehk palli hoida enda valduses.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mister Vaata postitust
          See neeger andis täna väga häid palle peaga. Kahju, et ühtegi ära ei suudetud realiseerida.
          No mitte ei näinud aga eks igal ühel oma arvamus mängust
          FCF Forever

          Kommentaar


            kaljul on oma neeger,täitsa lõpp! äkki oli tahmase näoga rainer vakra!
            Invest In Africa

            Kommentaar


              Haha, see kaitsetöö on ju lausa kohutav, täna ikka mõnuga vedas, et Kohtla-Järve ei suutnud otsustavatel hetkedel raami lüüa ning Kütt hoidis mõne ilusa tõrjega Kaljut mängus.

              Aitäh Jürile, Võttile ja Terehhovile, et ka meid meeles pidasite, jääb kindlasti pikaks ajaks meelde!

              Juhtkonnale, kes foorumis ringi liigub, oleks aga küsimus, et kas õigem ei oleks olnud määrata tervele fännklubile (v.a mõne erandiga) liikmekaardi peatamine, kui selles aktsioonis lõid kaasa umbes 90% fännidest, kes olid Floraga mängul? Miks iga protesti käigus saan mina alati pähe? Kui vs Flora ei olnud ma isegi juhtiv tegelane.

              Te nussite ikka mõnuga endale näkku, sest täna oli minuga ka inimesi, kes võiksid olla tribüünil, aga ka neil viskab see klubi omavalitsemine ära ja varsti tuleb neid inimesi veelgi! Ja säästusektoril (vähemalt I p.a) tehti kõvemat fänlust kui tribüünil. Ehk on mõtlemisainet!

              Aitäh Kõrtsile ja Jevdole, et 3p tõite!

              Kommentaar


                Kuule, -RoMaRiO-!

                Kui sina ja Kalju oleksite abielus, oleksid sina see lõpmatuseni näägutav naine, kellele pea kunagi midagi ei sobi. Negatiivsus väsitab, olen seda ise kogenud küll ja veel . Sul võivad küll olla üllad eesmärgid, kuid eesmärgi poole püüdlemisel peaksid natukene ka vahendeid valima. Toeta oma abikaasat heas ja halvas, püüa hoida negatiivne ja positiivne tasakaalus. Muidu leiadki end olukorrast, kus teine pool tahab "üllatuslikult" lahutust.
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  dartehi posti lugedes tuli meelde see tõde - kui nutad, nutad üksinda, kui naerad, naeravad teised koos sinuga.

                  Kommentaar


                    Olgu see teie arvamus, kallid sõbrad, kes te ei ole otseselt kokku puutunud ühegi klubi aktiivse toetamisega.

                    Ma olen selle kohapealt kõik välja öelnud, mis mul öelda oli, igaühele jääb oma arvamus, tavalised jalgpallihuvilised mõistavad mu hukka, teiste klubide toetajad üldjuhul toetavad mind ja nii see ka jääma peab.

                    Üks on aga selge, sellest kaotab vaid klubi, sest minul oli täna väga mõnus olla, saab rahulikult õlut juua, ning ei ole mitte ühtegi tegurit, mis kutsuks tribüünile. Klubi on selle fännklubi juba formaalselt suretanud, nüüd veel hingab teine mõne aja ning siis lõpetab loomulikus surmas. Ma loodan, et see nii muidugi ei lähe ning fännklubi saab taas Eesti suurimaks, selleks peab aga klubi looma fännidele mingid tingimused!

                    Kommentaar


                      Kalju naised ei ütleks toetusest ära Homme kell 11:00 Kalju VS Pärnu naised.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        Olgu see teie arvamus, kallid sõbrad, kes te ei ole otseselt kokku puutunud ühegi klubi aktiivse toetamisega.
                        :O


                        aga mis puudutab seda, et fännklubid on loodud klubi poolt, siis ajalugu on näidanud, et nii pikas perspektiivis asi ei tööta. isegi kui klubi hakkab jooksutama, peab fännklaab minema suhteliselt kiiresti üle nö erakätesse, kellega klubi saaks vajadusel/soovil omapoolset abi pakkuda.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                          :O


                          aga mis puudutab seda, et fännklubid on loodud klubi poolt, siis ajalugu on näidanud, et nii pikas perspektiivis asi ei tööta. isegi kui klubi hakkab jooksutama, peab fännklaab minema suhteliselt kiiresti üle nö erakätesse, kellega klubi saaks vajadusel/soovil omapoolset abi pakkuda.
                          Aga Steiv praegu täpselt nii ongi ju, fännklubi on üle võetud klubi poolt ja see ei funka.

                          2007 aasta esiliiga hooaeg ja 2008 ML hooaeg poolikult oli aeg kui see oli erakätes ja see oli ikka mega mis toimus, roosa panter käis limusiiniga Dvigateli staadionil jne, koguaeg toimus midagi...

                          Tegelikult mina saan Mario jutust aru ning olen temaga isegi nõus ning soovin edu talle ja teistele LWB inimestele.

                          Kommentaar


                            Väike vargapoiss Felipe `made my day`.
                            Kuno Tehva Õhtulehes: "Tegelikult väga positiivne uudis. Felipe Nunes on Felipe Nunes, paraku seostub temaga viimasel ajal väga palju halba. Kui pettus kinnitust leiab, on see küll viimane piisk meie kannatuste karikasse ja meil on igasugune õigus ta leping lõpetada."
                            Algselt postitas alehis
                            "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                            Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                            Kommentaar


                              Sellist meest pole Kaljusse vaja!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                                Väike vargapoiss Felipe `made my day`.
                                Kuno Tehva Õhtulehes: "Tegelikult väga positiivne uudis. Felipe Nunes on Felipe Nunes, paraku seostub temaga viimasel ajal väga palju halba. Kui pettus kinnitust leiab, on see küll viimane piisk meie kannatuste karikasse ja meil on igasugune õigus ta leping lõpetada."
                                Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!

                                Siin siis uudise link

                                Kommentaar

                                Working...
                                X