320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    minu arust on lõpuks keegi aru saanud, et asi ei ole nii nagu varem oli.

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      ehk fännid survestavad ja lisavad lisapingeid?
      hüpernaer, see on selle aasta kõige naljakas postitus. saluut!
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        hüpernaer, see on selle aasta kõige naljakas postitus. saluut!
        Oled sa kunagi mänginud, kui peale igat su eksimust sind avalikult staadionil putsi saadetakse ja karjutakse kui sitt vend sa oled ning su koht ei ole siin tiimis?

        Kommentaar


          Ma arvan, et torsopeded tähtsustavad ennast kordades üle.

          Kommentaar


            Algselt postitas Darren Vaata postitust
            Ma arvan, et torsopeded tähtsustavad ennast kordades üle.
            ära võta sõnu suust. kuid mitte ainult torsopeded muidugi, kui keegi üldse siin arvab, et vännide arvamus kedagi kotib, siis on nad väga eksiteel.

            Edit: ja küsimusele on vastus, et muidugi, iga trenn, kuid ma olen põikpäine ja tulen ikka tagasi, sest mulle meeldib palli taga ajada.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Darren Vaata postitust
              Ma arvan, et torsopeded tähtsustavad ennast kordades üle.
              huvi pärast küsiks, et millal sa viimati nägid Kalju fänne palja ülakehaga?

              Kommentaar


                Tammeka on selle kohustuse üle võtnud: http://fotoalbum.ee/photos/FCFlora/68317619

                Kommentaar


                  niisiis olen mitmekülgne, ilus, tark ja osav.

                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Olgu see teie arvamus, kallid sõbrad, kes te ei ole otseselt kokku puutunud ühegi klubi aktiivse toetamisega.
                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Minu probleem on paraku aga see, et siin puudub meil jalgpallikultuur ning valitseb täielik kultuuritus, mistõttu on väga paljudel inimestel, kes aktuaalselt seda teemat ei valda, raske minu seisukohti mõista.
                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Oled sa kunagi mänginud, kui peale igat su eksimust sind avalikult staadionil putsi saadetakse ja karjutakse kui sitt vend sa oled ning su koht ei ole siin tiimis?
                  makes perfect sense.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Hakkab lausa kahju Romariost.
                    sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas emergencyexit Vaata postitust
                      huvi pärast küsiks, et millal sa viimati nägid Kalju fänne palja ülakehaga?
                      D˛entelmenid ei räägi sellistest asjadest. wink-wonk.

                      Kommentaar


                        Saan nii valusalt ära jah, et targem oleks vist tõesti suu lukus hoida

                        Kommentaar


                          Kui arvad, et minu või mõne teise eespool kirjutaja eesmärk on sulle ära panna, siis pole sa tegelikult vist küll mitte millestki aru saanud. Aga no las ta siis olla, aja oma asja.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Tarmo Paju rääkis viimases mitttenutvate meeste saates umbes nii, et tema teada Kalju juhtkond on hädas nagu mustlane mädas kuna nad isegi tahaks neid Brasiilia dokitöölisi lahti lasta aga hästi ei saa, kuna see võtaks koledalt pappi. Et vaja põhjusi leida, et ilma kahjutasude ja kompensatsioonideta nad minema lüüa.
                            Eks näis. Nunese puhul pole vastavat pressiteadet veel näinud aga ehk see seisab vaid politseipoolse menetluse taga.

                            Kommentaar


                              Rääkisin just eelmise hooaja karikafinaali 4. kohtniku Ain Karutoomiga ning kahjuks mees tunnistas mulle just, et mees eksis rängalt ning kahjuks tema läbi jätkas Kalju mängu 10 mehega, keda me karistame, raisk?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Rääkisin just eelmise hooaja karikafinaali 4. kohtniku Ain Karutoomiga ning kahjuks mees tunnistas mulle just, et mees eksis rängalt ning kahjuks tema läbi jätkas Kalju mängu 10 mehega, keda me karistame, raisk?
                                Ära muretse selle eemaldamise pärast. Tänavu saite kingitusena eemaldamise Florale, kuid sellest ei tulnud midagi head Kaljule.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X