320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Siin on teine värav kirjutatud Jevdokimovi nimele. Ingemar koksas selle ju ikkagi sisse või mis?

    Kommentaar


      Laupäeval saab olema huvitav näha, kes Võttiga keskkaitses on, sest Kaljul on täpselt 2 puhast keskkaitsjat, kellest üks kaartidega väljas.

      Kommentaar


        Lisaks sellele, et Kalju on väga ebasümpaatne enamus vutihuvilistele, on ta ebasümpaatseks muutunud ka enamustele endistele palluritele, kes soovivad Kaljule ainult halba.

        Viimane parim näide on see, kui mõned ilusad hooajad Kaljus mänginud pallur kommenteeris Nunese üleminekut Levadiasse nii, et olekski võimas kui Felipe Kalju puuri täis lööks.

        Kuidas on see võimalik klubiga, kes meeldis mõned aastad tagasi kõigile? Olen kuulnud, et meeldis isegi mitmele jalgpallurile, kes mängisid teises jalgpalliklubis ning oleksid soovinud seda melu kogeda.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mister Vaata postitust
          http://meistriliiga.ee/lprotocol.php..._id=34766&b=ML

          Siin on teine värav kirjutatud Jevdokimovi nimele. Ingemar koksas selle ju ikkagi sisse või mis?
          Selline mulje jäi jah, et tsenderdus keeras väravast eemale ja Teever muutis suunda, aga kohtunik arvas, et Jevdokimov lõi. Nii ta hetkel kirjas on ja Kalju peaks ju rõõmustama, et teie parim mees liiderdama asus.

          Kommentaar


            Olin Transi värava juures ning nägin olukorda väga hästi - Jüri roll selles väravas oli kindlasti suurem kui Teeveril, keda pall ainult riivas põhimõtteliselt - nii et õige mees sai värava kirja.
            Vulgar Display Of Kalju Power

            Kommentaar


              Homme ilmub "Nõmme Kalju Jalgpallisõnumid" erileht
              Vulgar Display Of Kalju Power

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Lisaks sellele, et Kalju on väga ebasümpaatne enamus vutihuvilistele, on ta ebasümpaatseks muutunud ka enamustele endistele palluritele, kes soovivad Kaljule ainult halba.

                Viimane parim näide on see, kui mõned ilusad hooajad Kaljus mänginud pallur kommenteeris Nunese üleminekut Levadiasse nii, et olekski võimas kui Felipe Kalju puuri täis lööks.

                Kuidas on see võimalik klubiga, kes meeldis mõned aastad tagasi kõigile? Olen kuulnud, et meeldis isegi mitmele jalgpallurile, kes mängisid teises jalgpalliklubis ning oleksid soovinud seda melu kogeda.
                keda sa silmas pead?
                oli plaan tulla ka vaatama Kalju kodumänge aga mingid tegelased arvasid et võiks nagu minna hoopis vallutama hispaaniat,mario egas ei pahanda kui mingi suve lõpus kalju mänge külastama satun?
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  keda sa silmas pead?
                  oli plaan tulla ka vaatama Kalju kodumänge aga mingid tegelased arvasid et võiks nagu minna hoopis vallutama hispaaniat,mario egas ei pahanda kui mingi suve lõpus kalju mänge külastama satun?
                  Ei ole oluline, kes seda ütles, vaid see, et seda öeldi. Nii palju võin öelda, et Eesti meistriliigas see kutt palli taga ei aja.

                  Aga loomulikult tule! Mulle on alati korda läinud, et Hiiu staadionil ja üleüldse liigamängudel oleks palju rahvast. Kahju ainult, et see unistus mõne lolli mõttemaailmas eksisteerib, sest isegi klubi, kes kõigile eeskuju näitas, on oma tegevusest loobunud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Lisaks sellele, et Kalju on väga ebasümpaatne enamus vutihuvilistele, on ta ebasümpaatseks muutunud ka enamustele endistele palluritele, kes soovivad Kaljule ainult halba.

                    Viimane parim näide on see, kui mõned ilusad hooajad Kaljus mänginud pallur kommenteeris Nunese üleminekut Levadiasse nii, et olekski võimas kui Felipe Kalju puuri täis lööks.

                    Kuidas on see võimalik klubiga, kes meeldis mõned aastad tagasi kõigile? Olen kuulnud, et meeldis isegi mitmele jalgpallurile, kes mängisid teises jalgpalliklubis ning oleksid soovinud seda melu kogeda.
                    Kle kas sa mõtled ise seda jama välja w?Ma ei usu et keegi suudaks nii õel olla oma vana klubi vastu.Ma arvan et kes iganes see poleks ka olnud ja kui ta ütleski nii siis ütles ta seda huumoriga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas tark mees taskus Vaata postitust
                      Kle kas sa mõtled ise seda jama välja w?Ma ei usu et keegi suudaks nii õel olla oma vana klubi vastu.Ma arvan et kes iganes see poleks ka olnud ja kui ta ütleski nii siis ütles ta seda huumoriga.
                      Pean tunnistama, et eelmisel suvel sattusin ühel Kalju mängul väga lähedale istuma Unibet/Kalju rannajalgpalluritega ning kui juba sama "katuse" all olevad mängijad ironiseerivad kalju mängu üle, siis pole imestada, kui mõni Kalju esindusmeeskonnast välja arvatud kibestunud mängija karme sõnu kasutab. Seega ei pea mina küll seda nii võimatuks.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        eestlane ongi üks suur parastaja

                        uue koduklubi eest ka need mahakantud mängijad pingutada ei viitsi

                        Kommentaar


                          Jah sest nad mängivad jalkat kuna neid sunnitakse mängima.

                          Kommentaar


                            Nõmme Kalju jalgpallisõnumites on Uno Piir jube hea intervjuu andnud.
                            Räägib kuidas Kuno Tehva on turundust üle tähtsustanud ja jalgpalli teisele pulgale sättinud. Samuti, et meeskonna ehitamisega on mõttetult rapsitud ning ilma asjata tuuakse sisse neljanda järgu brasiillasi ning palju muud huvitavat juttu.

                            Väga õige jutt, aga miks juhtkond targa inimese nõuandeid kuulda ei võta? Ikka minnakse mööda valet teed edasi ning rapsitakse.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mister Vaata postitust
                              Nõmme Kalju jalgpallisõnumites on Uno Piir jube hea intervjuu andnud.
                              Räägib kuidas Kuno Tehva on turundust üle tähtsustanud ja jalgpalli teisele pulgale sättinud. Samuti, et meeskonna ehitamisega on mõttetult rapsitud ning ilma asjata tuuakse sisse neljanda järgu brasiillasi ning palju muud huvitavat juttu.

                              Väga õige jutt, aga miks juhtkond targa inimese nõuandeid kuulda ei võta? Ikka minnakse mööda valet teed edasi ning rapsitakse.
                              Kas te rääkis ka sama juttu aasta tagasi? Kuidagi lihtne on tagantjärgi targutada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                                Kas te rääkis ka sama juttu aasta tagasi? Kuidagi lihtne on tagantjärgi targutada.
                                Kui õigesti mäletan, siis on härra Piir mitu aastat juba Kunole aru pähe rääkinud, aga pole nõu kuulda võtnud. Mis teha, kui äri on tähtsam kui jalgpall.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X