320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas emergencyexit Vaata postitust
    järgmine mäng Levadiaga, seal see kaotusteta seeria lõppeb arvatavasti..

    Igatahes tänane mäng oli selline enam-vähem. I poolaeg oli muidugi päris ilus. Eriti hea oli täna Jevdokimov + Terja ka võitles ja jooksis päris tublisti. Ainult, et Kõrtsmikul ei tulnud täna eriti midagi välja. Ta on küll hull tööhobune, kuid kui palli saab, siis ei oska täpselt õiget söötu anda..
    Ja sa nimetad ennast fänniks, kuigi endal usk puudub et Nõmme Kalju meeskond võib hetkel vähemalt viiki mängida Levadiaga???
    Kõrtsmik tegi küll elu mängu vist Ma ei tea mis mängu sina küll vaatasid. Korduvalt võttis mitu Kure mängijat ette ning tegi ära ka. Värav jäi löömata aga Jüri värav tuli ka Kõrtsmiku pandud supper tsenderdusest.

    Kommentaar


      Algselt postitas HABE Vaata postitust
      Motivatsiooni puudus??? I poolaeg näitas kõike muud kui seda, et Kuressaaret alahinnatakse või meestel oleks motivatsiooni puudus, tempo oli kõrge ja võideldi väga korralikult. Sellise võitlusliku mänguga suudetaks isegi Levadia ja Flora vastu mängida, rääkimata siis sellest et Narva vastu tuldi 0-2 kaotusseisust välja. Meeskond näitab sisu hetkel. Karel on head tööd teinud siiani. Kui kaua suudab olla Nõmme Kalju järjest kaotuseta???

      Teine poolaeg Kure ehmatas on pressingu ja survega aga Kalju kontrollis õnneks mängu käiku ning ei lasknud 3 punkti käest.
      Kontrollis mängu , vb ainult peale seda, kui Kure vähemusse jäi. Suhteliselt lahtine mäng oli ja kahjuks ei saanudki väga põnevaks minna, sest Pelle suutis endale mingi mõttetu punase hankida. Esimene poolaeg oli selgelt näha, et Kure poisid ei saanud üldse palli kontrollimisega hakkama kunstmurul ja ausaltöeldes käibki mulle pinda, et Kalju profiklubi küll, aga ikka kunstmurul . Aga mulle tundus ikka selline Kalju hoopis positiivsem ja tundub, et sisekliima on ka nii parem teil vms.

      Kommentaar


        Jah. Tänane mäng oli üpris enamvähem.
        Esimene poolaeg oli kena ning peale teist väravat ootasin ma Kalju suuremat ülekaalu.
        Kõrtsmik oli täna tõesti parem kui varasemates mängudes, lõpus läks kärst ära, aga muidu oli täitsa normal.
        Mängu lõpp oli muidugi üpris igav, mitu korda oli Kaukvere äärel täiesti vaba, aga no ei antud söötu. Muidugi Kaukvere on see hooaeg kõvasti kehvem võrreldes eelmise hooajaga, aga lõpus näitas juba täitsa kenasid liigutusi.
        Usun, et Levadia vastu suudetakse viik küll kuidagi välja võidelda, aga eks näis Oleks ju tore.

        Ahjaa, täiega tahaks teada, et miks üldse Kägo ei kasutata. Tüüp ju võitleb alati ja löök on ka ülivõimas. Eesti Gattuso

        Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
        ....kunstmurul ja ausaltöeldes käibki mulle pinda, et Kalju profiklubi küll, aga ikka kunstmurul .
        Jah, ka mulle käib kunstmuru täiega närvidele. Pall põrkab väga nõmedalt ja üldse üks suur rabistamine käib seal kunstmurul. Mingi aeg sain aga ühelt klubi töötajalt sellise vastuse, et mis sellel kunstmurul ikka nii suur vahe muruga on, et kärab küll... No kamoon....................!!!!!!!!??????!?!?!?!?!

        Kommentaar


          Cmoon Kuits. Võrdle Levadiat ja Kaljut, kust kuradist see viik/võit peaks praegu tulema? Kui siis vaid väga-väga heale kaitsetööle suudetaks 0:0 viik välja võidelda..sellest enamat on raske loota. Aga no laup. näeb, kas söön oma sõnu või mitte

          Kuid vaata nt Kõrtsmiku tsenderdusi või sööte, midagi erilist sealt ei tulnud, kui vaid see eeltöö Jevdokimovi väravale..

          Kommentaar


            Algselt postitas Mister Vaata postitust
            Mingi aeg sain aga ühelt klubi töötajalt sellise vastuse, et mis sellel kunstmurul ikka nii väga vahet on murust. No kamoon....................!!!!!!!!??????!?!?!?!?!
            ühed rohelised mõlemad ju.

            mulle meeldisid täna Voolaidi kommentaarid platsi kõrvalt

            Kommentaar


              Algselt postitas Mister Vaata postitust
              Jah. Tänane mäng oli üpris enamvähem.
              Esimene poolaeg oli kena ning peale teist väravat ootasin ma Kalju suuremat ülekaalu.
              Kõrtsmik oli täna tõesti parem kui varasemates mängudes, lõpus läks keäst ära, aga muiud oli täitsa normal.
              Mängu lõpp oli muidugi üpris igav, mitu korda oli Kaukvere äärel täiesti vaba, aga no ei antud söötu. Muidugi Kaukvere on see hooaeg kehva võrreldes eelmise hooajaga, aga lõpus näitas juba täitsa kenasid liigutusi.
              Usun, et Levadia vastu võidakse viik küll kuidagi välja võidelda, aga eks näis Oleks ju tore.



              Jah, ka mulle käib kunstmuru täiega närvidele. Pall põrkab väga nõmedalt ja üldse üks suur rabistamine käib seal kunstmurul. Mingi aeg sain aga ühelt klubi töötajalt sellise vastuse, et mis sellel kunstmurul ikka nii väga vahet on murust. No kamoon....................!!!!!!!!??????!?!?!?!?!


              Tõnnal oli põlve vigastus, suht karm asi. Segas hooaja ettevalmistust ja eks see on mõjunud ka tema mängule vähekene. Mida mäng edasi seda paremaks ta muutub.
              Küll ka see muru väljak tuleb ükskord, kahjuks tuleb jah nii kaualäbi ajada kunstmuruga. Männiku staadioni muru väljakul maksab 1 mäng 3000- ning seal puudub tribüün kui ka mitmed asjad veel. Sinna muru peale ei lastagi pea kedagi kunagi mängima. Mujal muru väljakuid hetkel eiole Nõmmel.

              Kommentaar


                Algselt postitas emergencyexit Vaata postitust
                Cmoon Kuits. Võrdle Levadiat ja Kaljut, kust kuradist see viik/võit peaks praegu tulema? Kui siis vaid väga-väga heale kaitsetööle suudetaks 0:0 viik välja võidelda..sellest enamat on raske loota. Aga no laup. näeb, kas söön oma sõnu või mitte

                Kuid vaata nt Kõrtsmiku tsenderdusi või sööte, midagi erilist sealt ei tulnud, kui vaid see eeltöö Jevdokimovi väravale..
                Jüri ja Ingemar koos ees ja väravaid ei tule??? Mõtle nüüd ise ka vähekene. Üks on hetkel suurim ML värava kütt ja teine oli seda üleeelmine aasta ning Teeveri oskused ei ole kuhugi kadunud. Jüri läheb järjest paremaks. Ning palle jõuab ka sinna ette piisavalt, et võimalusi oleks värav lüüa.

                Kommentaar


                  Ott, võta kokku ennast, Nõmme Kalju fänn EI TOHI ühtegi halba sõna klubi kohta öelda, sest muidu oled persona non grata ning sind ei vajata, sa ainult häbistad seda klubi.

                  Aga jah, tänasega tuleb tõdeda, et loobun ka säästusektori "fänlusest", sest klubi arust ma ainult häbistan seda klubi ning mind ei vajata üleüldse, samuti soovitati mul mõnd teist klubi toetada. Kaalun plaani!

                  Igatahes palju õnne klubile, kelle Eesti klubide suurimast ja parimast fänlusest on saanud 5 istuvat fänni! Mõnus!

                  Kommentaar


                    Noh aga samas on ju õige fakt see, et õige mäng toimub ikka murul. Kunstmurul otsustavad nii mitmed juhuslikud faktorid ka vahel mängu ära. Aastani 2020 ka päris kunstmurul mängu ei taha näha....

                    Kommentaar


                      Sorri Mario, võtan teadmiseks. Aga tegelt oli täna istuvaid "fänne" rohkem kui 5 , kuid jah, fännisektoris polnud vist mitte ühtegi, et vaatanud sinna poole eriti..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        Ott, võta kokku ennast, Nõmme Kalju fänn EI TOHI ühtegi halba sõna klubi kohta öelda, sest muidu oled persona non grata ning sind ei vajata, sa ainult häbistad seda klubi.

                        Aga jah, tänasega tuleb tõdeda, et loobun ka säästusektori "fänlusest", sest klubi arust ma ainult häbistan seda klubi ning mind ei vajata üleüldse, samuti soovitati mul mõnd teist klubi toetada. Kaalun plaani!

                        Igatahes palju õnne klubile, kelle Eesti klubide suurimast ja parimast fänlusest on saanud 5 istuvat fänni! Mõnus!
                        Rõve on vaadata kuidas sa säästukal jood ja tossad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas MihkelHK Vaata postitust
                          Rõve on vaadata kuidas sa säästukal jood ja tossad.
                          Tore mullegi teada, et ma suitsetan

                          Ja pürotehnilisi vahendeid pole samuti kasutanud. Ehk oleks sul endal mõistlik kaineks saada ning teatud ainete suitsetamisest loobuda?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Tore mullegi teada, et ma suitsetan

                            Ja pürotehnilisi vahendeid pole samuti kasutanud. Ehk oleks sul endal mõistlik kaineks saada ning teatud ainete suitsetamisest loobuda?
                            Sa teeksid kõigile teene kui mõnda teist klubi toetaksid.Kõigil on sinust kopa ees juba ammu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas MihkelHK Vaata postitust
                              Rõve on vaadata kuidas sa säästukal jood ja tossad.
                              Kui jutt juba fännidele läks siis see mis täna staadionil toimus oli lihtsalt HALE. Eelmise aasta parimast eesti fänlusest on saanud üks halvemaid, vb transil on ainult hullem. Ja see 145 mis on märgitud rahva arvuks on kindlasti koos säästukaga, sest korralik lugeja oleks saanud seal umbes 50 inimest + ülejäänud mänguga seotud inimesed ( mängijad treenerid jne).

                              Aga rääkides mängust siis , tegelt ilma nende väljamaa mängijatega on meeskond palju asjalikum ja Voolaid ajab kah pingilt ikka kordades mõistlikumat juttu kui see Getulio.

                              PS. ma ei ole kalju fänn, käisin lihtsalt ML mängu vaatamas.

                              Kommentaar


                                No üldiselt on asjalood nii, et Nõmme Kalju fänluse võib ametlikult surnuks kuulutada.. Nii kurb kui see ka pole.

                                Praeguse seisuga on sarnasus Viljandi Tuleviku fänlusega. poolehoidjad on, aga keegi häält ei viitsi teha.
                                Kahju, aga ega ma ei hakka ka kedagi sundima. Tulgu edasi inimesed sektorisse oma pohmakat välja magama, nii see fänlus arenebki! Lahe!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X