320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Aga kui klubi president ütleb: kuule mario kas sa vahest elust rõõmu ka tunned? miks sa koguaeg nii negatiivne oled?
    tõesti ma ei mõista miks sa üldse kalju mängudel käid kui sa alati igast asjast suudad negatiivset leida...
    ole kena mees ja vali, siis juba mõni teine klubi, sest selline "fänn" ei tee mängijatele, klubile, teistele fännidele ega ka sulle endale rõõmu... selles olen kindel, kasva oma puberteedi east juba ükskord välja ja kui tõesti ei meeldi, siis miks sa käid?
    sa ju suur flora pooldaja mine toeta neid ja tunne rõõmu
    usse on, on see klubi sügaval südames ning läheb väga korda, kuigi ehk ammu ei peaks.
    Aga tegelikult ju väga viisakalt öeldud. Eriti asjakohasena tundub kohe esimene lause, muu on juba teema edasiarendus, võibolla läkski liiga äärmuslikuks, kuid selle peale solvuda on nüüd küll liig.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Aga tegelikult ju väga viisakalt öeldud. Eriti asjakohasena tundub kohe esimene lause, muu on juba teema edasiarendus, võibolla läkski liiga äärmuslikuks, kuid selle peale solvuda on nüüd küll liig.
      Ei otseloomulikult, olen isegi nõus, aga kui sa neid viimaseid hulle kah staadionilt ära ajad, siis kellele sa üldse jalgpalliäri ajad?

      Kui palju on Eestis inimesi, kes vaatavad hooajal keskmiselt 30 oma lemmikklubi mängu?

      Ühesõnaga kui sulle öeldakse, et sind ei ole vaja ja ainult häbistad, kas siis tekib tahtmine panustada oma vahendeid selle klubi hüvanguks?

      Kommentaar


        Aga mulle ei öelda. Kui sulle öeldi, siis sa tegid ka midaq et miks sulle midaq sellist öeldi. Põhimõtteliselt me saame sust aru, aga eks ainult klubi me nüüd kõik ka süüdistada ei saa.

        Kommentaar


          Algselt postitas CD7 Vaata postitust
          Aga mulle ei öelda. Kui sulle öeldi, siis sa tegid ka midaq et miks sulle midaq sellist öeldi. Põhimõtteliselt me saame sust aru, aga eks ainult klubi me nüüd kõik ka süüdistada ei saa.
          Paraku on Kalju ainuke klubi Eestis, kes fännidega nii käitub. Ei ole näinud, et Levadia või Flora oma fänne staadionilt eemale peletaks, aga tõsi on see, et isegi fännid, kellel lubatakse olla fännisektoris ainult naeravad klubi juhtimise üle.

          Et pmst ma elan 40 km Tallinnast eemal ja kui ma sõidan 80km päevas, millele kulub üle 2 tunni, et näha sellist jalgpalli, mida pakutakse ja kuidas veel pakutakse, siis peab ju peast soe olema.

          Aga praegu tõsimeeli kaalun, kas üldse tulen järgmist Kalju-Levadia mängu vaatama või vaatan parem Inglismaa-USA kohtumist.

          Kommentaar


            kus sa elad siis ja kindlalt vaata MM'i ikka
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              Algselt postitas Even Vaata postitust
              kus sa elad siis ja kindlalt vaata MM'i ikka
              Lohusalus....

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Kui see vaid nii lihtne oleks, siis võimalik, et tasuks tõesti üritada, sest olenemata kõigest, kuidas suhtumine minusse on, on see klubi sügaval südames ning läheb väga korda, kuigi ehk ammu ei peaks.

                Aga kui klubi president ütleb: kuule mario kas sa vahest elust rõõmu ka tunned? miks sa koguaeg nii negatiivne oled?
                tõesti ma ei mõista miks sa üldse kalju mängudel käid kui sa alati igast asjast suudad negatiivset leida...
                ole kena mees ja vali, siis juba mõni teine klubi, sest selline "fänn" ei tee mängijatele, klubile, teistele fännidele ega ka sulle endale rõõmu... selles olen kindel, kasva oma puberteedi east juba ükskord välja ja kui tõesti ei meeldi, siis miks sa käid?
                sa ju suur flora pooldaja mine toeta neid ja tunne rõõmu
                usse on, on see klubi sügaval südames ning läheb väga korda, kuigi ehk ammu ei peaks.

                Ja nii suur mu võim ei ole fännide seas, et kogu fänniarmee saaks säästusektorisse, kuigi väga paljud lausa kaalusid seda varianti. Aga eks näis, ei välista miskit. On maailma vutiski väga palju näiteid, et juhtkonda vihkad, aga klubi armastad, miks mitte ka siis mitte siin.
                Puberteet.Armuvalu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Paraku on Kalju ainuke klubi Eestis, kes fännidega nii käitub. Ei ole näinud, et Levadia või Flora oma fänne staadionilt eemale peletaks, aga tõsi on see, et isegi fännid, kellel lubatakse olla fännisektoris ainult naeravad klubi juhtimise üle.

                  Et pmst ma elan 40 km Tallinnast eemal ja kui ma sõidan 80km päevas, millele kulub üle 2 tunni, et näha sellist jalgpalli, mida pakutakse ja kuidas veel pakutakse, siis peab ju peast soe olema.
                  .
                  Tsiteerides Arrudat : "This is Nomme Kalju, nothing more."

                  Kommentaar


                    Kui midagi on sitasti siis saada p---se ja mine edasi. (tänapäeva ütlus)
                    Kunagi ikka oli, et kui näed viga, siis tule ja aita.
                    Mitmed Nõmme Kalju kunagised ja praegused fännid on hetkel aktiivsed klubitöö edendamisel oma mõtete ja jõuga.
                    Mario, su nagatiivne kriitika on üleliia läinud. Seepärast ka kõik su peale vihased ongi Nõmme Kaljus. Võta aeg maha, puhka ja hoia madalat profiili. Kõik eksivad ja Kuno on tunnistanud, et vigu on tehtud ja neist on õpitud. Milleks siis veel kritiseerida??? Praegu mängivad Eesti poisid ja hästi mängivad ning ülemineku akna avanedes on võimalik soetada mõni mängija juurde ridu täiendama, et hetkel TUNDUV lõhikene pink vähe pikemaks venitada.

                    Kommentaar


                      tra rämedad tallalakujaid ja munniimejad olete kõik kes mingi mariole soovitavad aega maha võtta. ta räägib nii nagu on, miks kalju ei võiks kokkuvõtvalt mingit pressiteadet väljastada, et "okei, olime lollakad ja tegime sittakanti halbu otsuseid ja mis tagajärjed nendel olid jnejnejne". tehke midagi, tegelt ma purjus aga paistab, et mingi mõte mu jutus ikka säilis
                      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                      Kommentaar


                        ma ei tea mariot ja ega see kogu teema mind väga ei huvita ka, aga alguses paistis, et ta vähemalt asja eest vingus. praegu tundub lihtsalt, et ta kibestumusest läbi vettinud. vingub seepärast, et vinguda.

                        sesmõttes, et mario, saa üle, elu läheb edasi, sa ei meeldi klubile, well, big deal, kõigile ei saagi mokkamööda olla. ole kalju fänn edasi või toeta florat, ega kedagi eriti ei koti.

                        kõike paremat

                        Kommentaar


                          tegelt jaaaaaam ario, hakka florat toetama. see oleks sigavinge.
                          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Even Vaata postitust
                            tegelt jaaaaaam ario, hakka florat toetama. see oleks sigavinge.
                            Siis ta leiaks veel rohkem asju, mis klubis valesti on...

                            No millist vabandust sa kurat tahad? Juhid on oma vigu tunnistanud ja töötavad nende likvideerimise kallal. Need samad juhid on jalgpalli arendanud tõsiselt vaid mõned aastad. Kui aus olla, siis ma oleks sinu suhtes täpselt sama moodi käitunud. Kohati oled sa väga sümpaatne inimene, aga hetk hiljem paned täiega villast - küll lubad kuseda mängijate peale ja küll lihtsal pillud roppuseid.. hallo? Kas sina pole oma elus vigu teinud? Kaua võib seda vingumist taluda? Koguaeg on pask lahti - alati leiad midagi, mis ei sobi. Aitab küll, ma ei viitsi terve hooaeg lugeda siit, kuidas sul jube valus ja halb on. Tahaks vahelduseks midagi muud ka lugeda, kui sinu hala.

                            Midagi lahedat ka vahelduseks - Jevdo ja Ken mängivad koos koondisega 500 lapse vastu: http://www.soccernet.ee/eesti-koondi...00-lapse-vastu
                            Last edited by Silver; 07.06.10, 19:31.

                            Kommentaar


                              Peale pikka lugemist ja kriitikat - kas nii tekibki säästusektori kultus?
                              peale meeskonna kriitilist viimase minuti muutmist vast aeg on sellele küps?
                              pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

                              Kommentaar


                                Trans-Kalju & Kalju-Kure pildid on nüüd ka üleval
                                Vulgar Display Of Kalju Power

                                Kommentaar

                                Working...
                                X