320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mister Vaata postitust
    Trennis nägi täna huvitavaid uusi tegelasi
    mis mõte on sellisel postitusel?? Mida see meile annab? me teame niigi et kõik klubid otsivad praegu täiendusi. kui sul on midagi sisulist öelda siis ütle.

    Kommentaar


      Kui Mister nägigi kedagi, siis tõenäoliselt nägi ta lihtsalt uusi nägusid, kuid ühtegi uut nimepidi öelda ei oska, vähemalt tema jutust jääb praegu selline tunne.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas elx Vaata postitust
        Kui Mister nägigi kedagi, siis tõenäoliselt nägi ta lihtsalt uusi nägusid, kuid ühtegi uut nimepidi öelda ei oska, vähemalt tema jutust jääb praegu selline tunne.
        valesti tundub siis äkki

        Kommentaar


          Algselt postitas emergencyexit Vaata postitust
          valesti tundub siis äkki
          Just - "äkki". Aga ega sina pole ju Mister, seega ei saa ka sina teada.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Ah oota veel natuke, saad nimed ka teada. Sa saad hakkama!

            Kommentaar


              Higistage veel veidi, varsti äkki kuulete. Pooleteist nädalat ja siis on kõik selge kes kuhu ja kes juurde. Kannatust.
              FC Flora

              Kommentaar


                isegi mina tean :P

                tln- ida-virumaa (info liigub kiiresti )

                Igatahes on mul hea meel, kui need 2 teie klubiga liituvad (Y)
                Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                Kommentaar


                  Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
                  isegi mina tean :P

                  tln- ida-virumaa (info liigub kiiresti )

                  Igatahes on mul hea meel, kui need 2 teie klubiga liituvad (Y)
                  Mul ka, vähemasti on hea meel, et üks nendega liitub, kasu temast eriti nkn pole Aga see teine juba võib täitsa abiks olla.
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                    Mul ka, vähemasti on hea meel, et üks nendega liitub, kasu temast eriti nkn pole Aga see teine juba võib täitsa abiks olla.
                    ärge hakake taas ajama seda joru, kui mängija Florast lahkub, et "ta oligi nõrk aj vilets jne." elage üle, saage aru, kui inimene ei suuda enam olla teie poliitika patrioot, et "jalgpalli mängitakse jalgpalli enda, mitte raha pärast". raha on ka vaja, et elus püsida.

                    ja öelge ne nimed, mis te vigurdate.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas spekter Vaata postitust
                      ärge hakake taas ajama seda joru, kui mängija Florast lahkub, et "ta oligi nõrk aj vilets jne." elage üle, saage aru, kui inimene ei suuda enam olla teie poliitika patrioot, et "jalgpalli mängitakse jalgpalli enda, mitte raha pärast". raha on ka vaja, et elus püsida.

                      ja öelge ne nimed, mis te vigurdate.
                      Asi pole selles, loomulikult arusaadav, et raske nii mängida aga reaalselt, meil on samale positsioonile paremad mängijad kui tema ja temata või ilma, vahet ei ole.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Ründesse ka mingi uus neeger toodud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          lisaks mängijatele on ilmselgelt ka floralik "kes teab see teab" teema Kalju juurde imbunud.

                          ärge eputage, rääkige välja, kõik ei saa/taha päevast päeva mändide vahel luuramas käia.
                          oliver konsa kaljus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                            oliver konsa kaljus
                            tänan. lõpuks üks asjalik ja informatiivne postitus.

                            Kommentaar


                              Oliver Konsa kohta ütles üks võrdlemisi arukas treener: "Kui ta joomise asemel jalgpallile keskenduks, tuleks temast väga hea mängija."

                              Noh, loodame. Kuigi mul on täitsa kahju Konsat praegu vaadata, meenutades, milline ta kunagi Tammeka eest oli.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Aitäh, eestimees.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X