320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Kesa vastu ikka ei saa. Fantast andmed. Arusaamatuks jääb vaid budu arvamus Viikmäest, aga ega müsteeriumist ei saagi ju aru saada.
    Täis kloun ja pugeja! Egas pugemisega ikka oma mainet ei päästa! No eks sina vaatad vaid oma Flora=EJl vinklist asja. Kui teed vale liigutuse siis palka ju ei ssaa
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      ma küsin näiteks hr Urmalilt.Miks saab Fc Viljandi mängida eesti meistriliigas.Kas sellel klubil on noorte grupid?Kas sellel klubil on olemas naiskond mängimas mingit sarja?Pohlak ja tema reeglid,uskumatu.

      Kommentaar


        Algselt postitas ööö Vaata postitust
        ma küsin näiteks hr Urmalilt.Miks saab Fc Viljandi mängida eesti meistriliigas.Kas sellel klubil on noorte grupid?Kas sellel klubil on olemas naiskond mängimas mingit sarja?Pohlak ja tema reeglid,uskumatu.
        No see ei ole päris õige teema selleks.Esita oma küsimus kas FC Viljandi või EJL teemas!
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          õige budu.Aga peale 1-9 tekib lihtsalt selline mõte.

          Kommentaar


            Neemelo peaks nüüd ka essa olema värava lööjate tabelis?

            Kommentaar


              Algselt postitas CD7 Vaata postitust
              Neemelo peaks nüüd ka essa olema värava lööjate tabelis?
              20 kolliga jah.
              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

              Kommentaar


                Algselt postitas Artur Vaata postitust
                Kompromiss oleks Terehhovile ja Stepanovile kahepeale üks lahkumismäng korraldada, nii tuleks nende senised koondisemängud kokku liites 100 ka ilusti täis. Isiklikult ei ole Viikmäe mulle sümpaatne mängija, aga tuleb tunnistada, et Eesti ründaja kohta on tal hea scoring rate. Selles suhtes annan au.
                (90+95)/2=100?

                või mõtled sa, et 89+94=193 <- järelikult väärivad kahepeale üht koondisemängu?

                Minugi poolest võiks nende koondisemängud lõppeda arvudega 90 (Stjopa), 95 (Terehhov), 115/15 (Viikmäe). Samas võiks enne nagu härrade Stjopa/Viikmäe (koondise)karjääri lõpetamisest kuulda.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Eilne Viljandi peaks betradaris olema ikka täiesti tulipunane, sellist nalja tegid osad seltsimehed eile, et TVMK fixitud mängudel ei näinud kah nii vahvaid emotsioone teatud inimeste poolt

                  Järgmine kord kui teete, siis üritage veidikenegi ausad paista, sest noh, see oli tõesti halenaljakas.

                  Kommentaar


                    Kallid vutihaiged! Kutsun teid väikesele bussitripile Narva: https://www.facebook.com/events/474941662525917/

                    Kommentaar


                      Melts on Kaljus väga nõrk lüli ei usu ,et ta järgmisel aastal punti mahub kui nii mängib . Nüüdki kõik tsenderdused olid pasad. Mängis lohakalt. Terja sisse
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                        Melts on Kaljus väga nõrk lüli ei usu ,et ta järgmisel aastal punti mahub kui nii mängib . Nüüdki kõik tsenderdused olid pasad. Mängis lohakalt. Terja sisse
                        Minu arust on asjad just vastupidi. Ta on ikka väga suure arengu teinud hooaja algusest, ja üks parimaid nö tsenderdajaid Meistriliigas üldse, minu silmade läbi. Usun, et jätkab arengut ja on abiks ikka.

                        Kommentaar


                          no kurat.2punkti veel ja asi on kotis.Lahe ,et üks mees lubab,et 5 aastaga meistriks ja asi toimib.

                          Kommentaar


                            Nagu teada tõsteti tänu kolme(!) Kaljuka koondisekutsele ajalooline mäng teisipäevale. Kel vähegi võimalik, tulge kaema kuidas Nõmmekate laev meistrisadamasse tüürib!

                            Kommentaar


                              Loodetavasti tuleb viik . Siis saab Tallinnas oma silmaga tiitlikindlustamist näha - Saarele ei saa kahjuks kuidagi minna...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mister Vaata postitust
                                Minu arust on asjad just vastupidi. Ta on ikka väga suure arengu teinud hooaja algusest, ja üks parimaid nö tsenderdajaid Meistriliigas üldse, minu silmade läbi. Usun, et jätkab arengut ja on abiks ikka.
                                Minagi olen pigem positiivsest küljest teda näinud, aga eile tõesti oli liimist lahti. Temas on kindlasti midagi, mis Kaljule ka tulevikus juurde annab.

                                Vaid amatöör teeb ühe telemängu põhjal põhjapanevaid järeldusi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X