320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Metsahall Vaata postitust
    Getulio on küll parim asi, mis üldse ühe Esiliiga klubiga juhtuda võiks
    imelik on see et treener kes brasiilia u17 viis maailmameistriks on eesti treener

    Kommentaar


      Algselt postitas eestimees Vaata postitust
      imelik on see et treener kes brasiilia u17 viis maailmameistriks on eesti treener
      No jah, kuidas võtta Aga meeskonna on ta igaljuhul mängima pannud, kuigi täienduste abiga aga ilusat mängu näidatakse küll. Kevadring ja sügisring olid ikka kaks erinevat. Mängupildilt.
      Nõmme ongi ju väike Brasiilia
      "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Algselt postitas manifest Vaata postitust
        No jah, kuidas võtta Aga meeskonna on ta igaljuhul mängima pannud, kuigi täienduste abiga aga ilusat mängu näidatakse küll. Kevadring ja sügisring olid ikka kaks erinevat. Mängupildilt.
        Nõmme ongi ju väike Brasiilia
        istutasime nõmmele ohtralt palme ja varsti avame oma copajakraanaga ranna ka
        mõeldes fännidele, saab peatselt hiiu-rannas caipirinhat nautida
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          ...igatahes edu kaljule järgmisel aastal meistriliigas...samuti ka getuliole...rakveres sügisringi mängus kalju II-ga käis mees ise ka platsil ja paistis silma hea söödumänguga, nii et kaljul on igati vedanud...

          Kommentaar


            Kommentaar


              KOKKUVÕTE:
              Tänan Nõmme Kaljut kõige eest!
              Kalju fännid olid väga tähtsad, ilma fännide toetuseta oleks kindlasti olnud raskem pääseda Meistriliigasse.
              Paljud räägivad halvustavalt brassid mängivad, brassid seda ja teist, jne jne... Vabandust, aga Nõmme Kalju mängib järgmine aasta Meistriliigas. Ning selles tuleb tänada tervet meeskonda kuid ka Getuliot, Alani, Donat ja Hudsoni! Hoolimata sellest kas nad on brasiilased või mitte.
              Ülemaailmselt võideldakse läbi jalgpalli rassismi vastu..Kas Eesti on siis kaardilt välja lõigatud?
              Üldiselt tuleb austada teisi, et ka teised austaks Sind. Kahjuks aga siin mõned isikud ei ole teadlikud sellest!
              .

              Kommentaar


                Algselt postitas LadyPink Vaata postitust
                KOKKUVÕTE:
                Ülemaailmselt võideldakse läbi jalgpalli rassismi vastu..Kas Eesti on siis kaardilt välja lõigatud?
                Üldiselt tuleb austada teisi, et ka teised austaks Sind. Kahjuks aga siin mõned isikud ei ole teadlikud sellest!

                Rassismi teema tõid sa ise siia. Minu isiklik arvamus on see, et need neegrijukud pole sittagi nii head kui alguses reklaamiti. Seda tunnistas ka Kuno alles siin ja ütles, et nad saadetakse Eestist minema. Õigesti tehakse, selliseid on meil endalgi küll.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Rassismi teema tõid sa ise siia. Minu isiklik arvamus on see, et need neegrijukud pole sittagi nii head kui alguses reklaamiti. Seda tunnistas ka Kuno alles siin ja ütles, et nad saadetakse Eestist minema. Õigesti tehakse, selliseid on meil endalgi küll.
                  Ah, ei, mis... said Esiliigas väga hästi hakkama ja mängisid suurt rolli üleminekutemängudel, aga üldiselt küll, nüüd on aeg võimsamad võtta.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Metsahall Vaata postitust
                    Ah, ei, mis... said Esiliigas väga hästi hakkama ja mängisid suurt rolli üleminekutemängudel, aga üldiselt küll, nüüd on aeg võimsamad võtta.
                    Saaremaal küll ei käinud, aga Hiiul nad mu arust küll millegiga hakkama ei saanud. Kui ikka keskaitsja ei saa palli peaga puhtaks löödud, siis poel sellisega küll midagi teha. Isegi esiliigas mitte, neljanda liiga taseme veaksid ilusasti välja.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Saaremaal küll ei käinud, aga Hiiul nad mu arust küll millegiga hakkama ei saanud. Kui ikka keskaitsja ei saa palli peaga puhtaks löödud, siis poel sellisega küll midagi teha. Isegi esiliigas mitte, neljanda liiga taseme veaksid ilusasti välja.
                      Ja kes sa üldse selline oled, et sa siin kritiseerid teiste mängu oskust? Üks halb mäng ei tähenda veel tasemet. Terves maailmas jälgitakse mängijaid pikemalt enne kui muretsetakse ta enda klubisse. Nad mängisid ja edukalt. Elu veereb edasi.

                      Kommentaar


                        Ehk siis kui peaks otsustama esiliigas jätkata, siis on sealne eesmärk juba kindel esikoht. Meistriliigasse kaotama ei minda kellegi vastu. Mina toetan Nõmme Kaljut edasi ja olen uhke, sest igatahes ma usun , et tehakse õige otsus klubi arendamise jaoks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Rassismi teema tõid sa ise siia. Minu isiklik arvamus on see, et need neegrijukud pole sittagi nii head kui alguses reklaamiti. Seda tunnistas ka Kuno alles siin ja ütles, et nad saadetakse Eestist minema. Õigesti tehakse, selliseid on meil endalgi küll.
                          Oota, ma arvan, et ma juba tekitan sinus tundeid mida sa isegi ei oska kirjendada!

                          Kallis, sa loed ja loed aga ikka saad valesti asjadest aru.
                          Mina tolerantse inimesena näiteks ei salli väljandit "neegrijukud" kas sa ei arva, et see on natuke ebaviisakas. Samas ei saa ju nõuda sinult nii palju kui sa kohe ise ei suuda olla. Ma ei saa ju kasvatada sind.

                          Seega ma otseselt ei vaevu vastama isegi mitte! Olen poliitikli korekt!
                          .

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Saaremaal küll ei käinud, aga Hiiul nad mu arust küll millegiga hakkama ei saanud. Kui ikka keskaitsja ei saa palli peaga puhtaks löödud, siis poel sellisega küll midagi teha. Isegi esiliigas mitte, neljanda liiga taseme veaksid ilusasti välja.
                            Kas sina oledki see pisike poiss keda vanemad ei viinud jalkatrenni ja sellepärast sa ei saanud bechamiks ja nüüd oled kuri ja õel terve inimkonna peale.
                            Hetkel kõige kõvem teema on kohe hambus
                            .

                            Kommentaar


                              on küll jah. rein oskab ainult varbaga lüüa. nagu ronaldinho

                              Kommentaar


                                "võta üks ja viska teist" - tähelepanek kalju fännide kohta.
                                ja haavistu oleks sobiv mees seda kõnekäändu täide viima
                                Last edited by ek; 27.11.07, 17:48. Põhjus: tegelikult on tore et klubile nii tulihingeliselt kaasa elate

                                Kommentaar

                                Working...
                                X