320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Austerlane lõi täna siis tammeka duubli sõprusmängus haservi vastu 1:1 viigivärava, mäng võideti 2:1

    Kommentaar


      Peaga lõi shoko jah värava seisuks 1:1 ja teine värav Mikheimi poolt, aga lisan veel mängijad, kes Tammeka algkoosseisu kuulusid:
      ------------------------Ats Kutter--------------------------
      Eldar Rassulov Lauri Tammeveski Marek Laasik Timo Teniste
      ------------------------Chris Anderson----------------------
      Bernhard Schachner Kristjan Vomm Meelis Meisalu Erik Vares
      ------------------------Mihkel Mikheim----------------------

      Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


      Kommentaar


        aga see siis vastabtõele et tiirik tammekasse ei tule?
        www.netsoccer2.com

        Kommentaar


          [QUOTE=-RoMaRiO-;1051678]Ma ei pidanud silmas teisi tiimi, vaid oma Valga poisse, kes peaksid 18x sõitma väga pika ringi oma kodumängule. Seetõttu need mängud Tallinna toodigi.

          Rumal nagu ma olen, aga orav on rattast kadunud ja seda pähklit ta läbi ei hammusta. Ehk valgustad veidi ligemalt.

          Kommentaar


            Algselt postitas rainer44 Vaata postitust
            aga see siis vastabtõele et tiirik tammekasse ei tule?
            Kus tal minna on? Tulevikku võiks tulla.

            Kommentaar


              [QUOTE=almar;1052141]
              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Ma ei pidanud silmas teisi tiimi, vaid oma Valga poisse, kes peaksid 18x sõitma väga pika ringi oma kodumängule. Seetõttu need mängud Tallinna toodigi.

              Rumal nagu ma olen, aga orav on rattast kadunud ja seda pähklit ta läbi ei hammusta. Ehk valgustad veidi ligemalt.
              Alustame siis otsast. Hooajal on 36 mängu, millest 18 on kodumängud. Kuna kõik Warriori mängijad elavad Tallinnas, siis tuleks neil hooajal ette võtta 18x sõit Tallinn-Valga-Tallinn.

              Kommentaar


                [QUOTE=-RoMaRiO-;1052146]
                Algselt postitas almar Vaata postitust

                Alustame siis otsast. Hooajal on 36 mängu, millest 18 on kodumängud. Kuna kõik Warriori mängijad elavad Tallinnas, siis tuleks neil hooajal ette võtta 18x sõit Tallinn-Valga-Tallinn.
                Kas tõesti on siis nii hull asi? On nad kohalikud kes Tallinnasse elama läinud või siiski Valga päritolu? Kui ei, siis on see Flora süsteem seal linnas küll läbi kukkunud, kohalikud enda linna tiimi ei saagi.
                LFC

                Kommentaar


                  Paraku tõesti on.

                  Kommentaar


                    [QUOTE=suvakas555;1052164]
                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Kas tõesti on siis nii hull asi? On nad kohalikud kes Tallinnasse elama läinud või siiski Valga päritolu? Kui ei, siis on see Flora süsteem seal linnas küll läbi kukkunud, kohalikud enda linna tiimi ei saagi.
                    nii palju kui mina sellest asjast aru olen saanud, siis Valga Warriori põhimehed on kõik Tallinnas. sprst mängivad nad ka kodumänge Tlnas. ent klubi nimi ja seotus Valgaga on see, et noortetöö ja ka duubel jne. on kõik Valgas.

                    Kommentaar


                      Tiirik mängib ka nüüd siiis Tartus ? Meeskonna nimekirjas ta on . http://www.soccernet.ee/player/2009/1/210/136/

                      Kommentaar


                        vabandust ,, Teniste on ka siis lõplikult lisandunud aga pole austria poissi ?

                        Kommentaar


                          Tiirik ei tule..
                          MU FCUK

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Neevitser Vaata postitust
                            Tiirik ei tule..
                            mis plaanib siis?

                            Kommentaar


                              [QUOTE=meesmuiste;1052183]
                              Algselt postitas suvakas555 Vaata postitust

                              nii palju kui mina sellest asjast aru olen saanud, siis Valga Warriori põhimehed on kõik Tallinnas. sprst mängivad nad ka kodumänge Tlnas. ent klubi nimi ja seotus Valgaga on see, et noortetöö ja ka duubel jne. on kõik Valgas.
                              oled eelmised lehed lugematta jätnud.

                              Kommentaar


                                Schoko ametlikult registreeritud: http://jalgpall-ee.z131.zone.ee/team...b=ML&year=2009 Võta välja Kure

                                Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                                Kommentaar

                                Working...
                                X