320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    millest me räägime, kui tulevikuga viiki mängiti. Perse keerati Tartu meeskonnad...kahju on sellest

    Kommentaar


      no minuarust kontrollmängude põhjal sellistel väljakutel on raske ennusta hooaega. Usun, et Tartu edestab kindlalt kõiki teisi klubisi va esineliku omad ning hea õnne korral ka vb kedagi esinelikust.

      Kommentaar


        Algselt postitas kusti2 Vaata postitust
        millest me räägime, kui tulevikuga viiki mängiti. Perse keerati Tartu meeskonnad...kahju on sellest
        ei ütleks, et perse keerati. lihtsalt sa mõistad seda, et need on kontrollkohtumised? prooviti erinevaid asju. asetusi ja mehi. ma arvan, et targem treeneril testida mängijaid praegu, kui eestikatel.. mina arvan, et tartu tiimist võib ka asja saada. ja loodan ka, et tulevik ei korda oma eelmise aasta tsenaariumit. Ikkagi kaua aega olnud meistriliigas.. Mingisugusegi ajalooga klubi vms.
        Mai-Tea Vist

        Kommentaar


          Mis selle Mamontoviga juhtus? Suhteliselt terav äärepoolik oli.. kuhu ta siis liikus? Või jättis üldse asja pooleli?

          Kommentaar


            Mamontovi lahkumisest klubi vast ikka võidab,aga Mitini minek on kyll jama. Raika katsetab kyll erinevaid koosseise,aga tundub,et tipuryndajax neist kyll keegi ei saa. Lõsanov ei sobi ju ette,aga kaitsemängijana on ta super. Kaitse saab korda,aga ka väravaid on vaja lööma hakata. Huvitav keda Riias tipuryndajana kasutataxe? Sixut?

            Kommentaar


              Kas keegi on huvitatud Tartu klubi ka välismängudel fännamas käima hakata? Esimene mäng on juba 3-ndal märtsil. Kui huvilisi on piisavalt,võix ju midagi orgunnida. Või mis te arvate?

              Kommentaar


                hea mõtte küll aga kas ka rahvast tuleks see juba teine asi

                Kommentaar


                  Ma usun, et tahtjaid oleks. Samas arvan, et oleks vaja inimest/üht gruppi inimesi, kes asja tõsisemalt käsile võtaksid. Tammeka võõrsilmängudele organiseeriti varemgi fännibussi, võiks asja uuesti käima lükata.

                  Kommentaar


                    mina oleksin küll huvitatud

                    Kommentaar


                      Isee natukene tõmbun tagasi fännindusest, sest see aasta tuleks ülikool lõpetada ning lihtsalt aega ei ole, sest olulisemad prioriteedid vajavad täitmist.

                      Kommentaar


                        Eelmisel aastal käisime väixe seltskonnaga ja oma transpordiga pea pooltel välismängudel. Kuu aega tagasi sa uuritud erinevate bussifirmade pakkumisi ja kõige odavam oli 8+1 kohaga väikebuss,mille hinnax oli 600 kr + kyte. Suuremaid busse ei uurind,kuna elu on näidanud,et rahval huvi meeskonda ka välismängudel toetada peaaegu olematu. Esimesel Tammeka meistriliiga hooajal tegi klubi iseg paar sõitu välja ja resi Valka maxis näitex 50kr nägu. Arvan,et kui klubi pisut toetax,olex ka rahvat rohkem,kuigi tgelt õiget fänni see ei tohix heidutada.
                        Ise olen nõus asja ajama kyll,kui aint rahvast olex,kes viitsix mängudel käia. Suurema seltskonnaga on ju ikka tunduvalt lõbusam. Kiirustage seltsimehed! Esimene mäng ju juba vähem,kui kahe nädala pärast! Kui siin käib ka klubi juhtkonna poolt keegi,olex väga huvitatud ka nende arvamustest.

                        Kommentaar


                          mina oleks kindel tulija muidu aga kuna see selgub täpsemalt muidu

                          Kommentaar


                            Läti U-18 alistati 8:1.

                            Kommentaar


                              Aravan,et hiljemalt sellex laupäevax võix pundi kokku ajada ja siis vaatab edasi,et millega minna jne.

                              Kommentaar


                                Kus pagana serveris uus kodukas asub, et juurdepääs suletud on?
                                jkmaagtammeka.net
                                Domain Names Registered on 01/19/2007

                                Kommentaar

                                Working...
                                X