320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Kuigi Ojamaa väitis, et justkui küünarnukiga ei vehkinud, aga Juhal oli täna ikkagi silm sinine, ju siis Ojamaa ikka äsas.
    Ausalt ma pole tema sinine silm täna märkanud, aga jah, see pilt ei klari palju. Siis kindlasti siin abikohtunikul oli parem silm.
    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
    Premium Liiga Clubs News
    Facebook
    Twitter

    Kommentaar


      Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
      Ausalt ma pole tema sinine silm täna märkanud, aga jah, see pilt ei klari palju. Siis kindlasti siin abikohtunikul oli parem silm.
      FC Flora ridades tegi Premium liiga 24. voorus Nõmme Kalju vastu debüüdi kaitsja Joosep Juha.


      sinine silm

      Kommentaar


        Nüüd selge
        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
        Premium Liiga Clubs News
        Facebook
        Twitter

        Kommentaar


          19. augustil kell 21.00 Tamme staadionil (Kungla 1, Tartu)
          Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora
          Piletiinfo: täispilet 4 eurot, sooduspilet (üli)õpilastele ja pensionäridele 2 eurot, Facebookis üritusel osalenuks märkinutele 1 euro, alla 14-aastastele ja Tammeka noormängijatele tasuta.

          Tammeka facebooki lehel, sellist üritust ei leia. Kas see on kuskil mujal või on ülevaltoodud info ebatäpne?
          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
          I don’t care what you think of me!
          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

          Kommentaar


            Vaatad sa ikka Jalgpallikooli lehte?

            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Tänud lingi eest!
              On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
              I don’t care what you think of me!
              Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

              Kommentaar


                Nüüd tean seda barca fännide tunnet, et lood kõik väravavõimalused (sh üks 110 prossane) ja siis mingi venna elupauk varastab punktid.
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  Mängu parim hetk - Pechteri vallatu maandumine kõrgushüppematile. Mida ta sekund hiljem kindlasti rängalt kahetses.

                  Väga äge mäng Tammekalt ja hea atmosfäär ka. Täitsa vahva oli kohal olla.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                    Nüüd tean seda barca fännide tunnet, et lood kõik väravavõimalused (sh üks 110 prossane) ja siis mingi venna elupauk varastab punktid.
                    no ei saa ma aru neist 100+ prossadest.
                    st iga siukse väravavõimaluse eest kantakse meeskonna väravaarvestusse keskeltläbi 1,1 väravat?
                    Seisan üksi mere ääres
                    jalas kollased sandaalid
                    valged, merevahust sääred
                    hüüan: "Elagu skandaalid!"

                    Kommentaar


                      Aitähid ka selles keskkonnas - Tartusse sõita jaksanud Flora toetajatele, et keset töönädalat pikk reis ette võtta; meie tuumikfännid said samuti eile üle mitme mängu töökohustuste kõrvalt kokku pea parima koosseisu ning sellest ja platsil toimunud thrillerist küpses õhtupimeduses prožektorite all kokku Tammeka selle hooaja parim kodumäng! Ning nagu iga kodumängu järel, nii ka eile - aitäh vabatahtlikele, kes aitavad matši korraldada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mortan Vaata postitust
                        Aitähid ka selles keskkonnas - Tartusse sõita jaksanud Flora toetajatele, et keset töönädalat pikk reis ette võtta; meie tuumikfännid said samuti eile üle mitme mängu töökohustuste kõrvalt kokku pea parima koosseisu ning sellest ja platsil toimunud thrillerist küpses õhtupimeduses prožektorite all kokku Tammeka selle hooaja parim kodumäng! Ning nagu iga kodumängu järel, nii ka eile - aitäh vabatahtlikele, kes aitavad matši korraldada.
                        Mängukorraldus oli Tartus tasemel.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas chac Vaata postitust
                          no ei saa ma aru neist 100+ prossadest.
                          st iga siukse väravavõimaluse eest kantakse meeskonna väravaarvestusse keskeltläbi 1,1 väravat?
                          Lugupeetav võib mureta olla, tegu lihtsalt kunstilise liialdusega ning mitte punktisüsteemi sahkermahkeriga. Selle all pean silmas asju, mis raudpolt ära tuleks lüüa. Häid näiteid leiad ilmselt Fernando Torres awful misses vms juutuubides

                          aga seda ka, et fänlus oli küll awesome. Vahepeal isegi tundus, et istuv rahvas plaksutab kaasa. Ja ega varem pole mängu järel hääl kähe ka olnud
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Poleks uskunud, et pärast sellist esimest poolaega, tuuakse kolm punkti ära. Osaliselt aitas see, et jalad võeti perse alt välja. Osaliselt see tropp Jagudin. Kui oled eduseisus, siis milleks vaja kohtunikega tõmmelda. Õnneks sai Tammeka tema minema saatmisest indu juurde ning narvakad olid nagu peata kanad. Mängu lõpp oli ülikõva. Emotsioonid siiani laes. Kiidaks Lukjanovit. Päris mitu olulist tõrjet tegi ning lõpus tõi vist ristnurgast palli ära. Esimene värav oli ka paras sasipundar. Kes selle lõpuks ära lõi, huvitaks.
                            Arvestades nüüd loko ja Kalevi mänguvormi, siis peaks vähemalt kaheksas koht kindel olema, ma loodan.
                            Lisaks sai manku fännist kommentaatoriga paar sõna vahetatud. Tegi isegi nalja nende viigimängu üle
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Paistab, et rong on veerema saadud, masinavärk tööle hakanud. Mäletan, et teise värava ajal lihtsalt jooksin fännisektorisse, mikrofon toolile ja lihtsalt panin möllu. Püro välja tõmbamisel oli ikka pidu mis pidu. Hea, et poisid ikka suutsid edu säilitada ja võit võtta. Jaguda tuli mulle hiljem peale mängu bussile minnes vastu - ta oli ikka väga tigeda näoga.

                              Esimese värava lõi ametlikult vist Tenno.

                              Sõbrad ja sõbrannad on viimaste mängude atmosfääri kiitnud - aitäh Teile fännisektor!!!
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sanderos Vaata postitust
                                Paistab, et rong on veerema saadud, masinavärk tööle hakanud. Mäletan, et teise värava ajal lihtsalt jooksin fännisektorisse, mikrofon toolile ja lihtsalt panin möllu. Püro välja tõmbamisel oli ikka pidu mis pidu. Hea, et poisid ikka suutsid edu säilitada ja võit võtta. Jaguda tuli mulle hiljem peale mängu bussile minnes vastu - ta oli ikka väga tigeda näoga.

                                Esimese värava lõi ametlikult vist Tenno.

                                Sõbrad ja sõbrannad on viimaste mängude atmosfääri kiitnud - aitäh Teile fännisektor!!!
                                Minu arust ei mänginud ühtegi Tennot eile Soccernet kirjutab, et Tekko. Kommentaarid, et Hurt. Videost oli ka raske aru saada.

                                Nüüd vaatasin arvutist ka videot ning tundub, et kas Hurt või Paju lõid. Kuna mõlemad tegid löögiliigutuse, kuid ei näe, kes tabas
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X